mouse_c
13.05.07, 21:55
Czasmi mam wrażenie ,że niektórzy Mężczyzni celowo wybieraja kurs kolizyjny -
tak jakby konflikt z Kobieta niejako częścia ich istoty
'Zobacz co mi zrobiłaś ,ty ...'( padają różne słowa)
Oczywiście chodzi o to ,żeby pokazać Kobiecie ,że Go skrzywdziła -zachowała
się nieładnie i niegodnie .
W wersji symbolicznej chodzi o pokaznie ,że to On ma właśnie rację .
Częściej jednak rzeczywistym celem jest wywołanie uczucia wstydu i poczucia
winy - pognębienie i sprowadzenie do parteru albo jeszcze niżej .
Boje sie intryg i manipulacji ze strony Mężczyzn ....)))
Pozdrawiam