kozica111
10.11.08, 09:30
Ciekawą obserwuje tendencje :)))
Siedzę sobie na randkach.Odzywają sie panowie...zaczyna sie zawsze od
jojczenia...jakie to maja zle doświadczenia...ze kobiety sa takie wyrachowane,
materialistki..Ze pytaja zaraz o to czy biedaczysko ma; samochód, mieszkanie,
jaka ma prace...Ze chłopaki kochali..ale ta "zła" kobieta poszła w
długą...zaraz po tym jak poznała ; bogatszego, hojniejszego...Lol, no wredne
to..ale po wymianie tychże uprzejmości u tych słodkich idealistów zaczynają
rodzic sie pytania; a wiec słyszę..."jakie masz cy..e, włosy do pasa?, ile
ważysz...hahahahaah.
No i ban.Bo moje włosy, cy..ce i nieduża waga dla bogatego ;)))
Ale jesteście /niektórzy/ zakłamani.Żenua.