Dodaj do ulubionych

Kochanka i brak potecji

31.08.09, 00:26
Jestem czterdziestoparoletnim facetem z 20-to letnim stażem
małżeńskim. Pożycie w moim małżeństwie to temat sporny pomiędzy mną
a żoną . Zawsze miałem duże potrzeby w przeciwieństwie do mojej
żony, dla której sex mógłby nie istnieć. Do zbliżeń dochodzi z mojej
inicjatywy , a żona godzi sie na to od czasu do czasu " dla świętego
spokoju". Namietności dawno już nie ma a ja już się chyba z tym
pogodziłem, po wcześniejszym rozmowach i próbach zmian etc.
Nie planując i nie szukajac spotkałem kobietę,z którą bardzo wiele
nas łączy , te same zainteresowania , ten sam rodzaj humoru
spojrzenia na życie . Jest piękną i atrakcyjna kobietą i bardzo mnie
pociąga. Bardzo pragnę sie z nia kochać ale ... No właśnie . Jest
namiętna , seksowana, a ja nie mam erekcji. Zupełnie nie wiem o co
chodzi. W małżeńskiej sypialni nie mam z tym problemów mimo
automatycznego " zachowania mojej zony" , a z kobietą z którą pragnę
sie kochać mam taką blokadę. Sytuacja tego typu zdazyła sie
kilkakrotnie i do pełnego stosnunku nie doszło . Jestem
zfrustrowany , będąc z zona wyobrażam sobie , że jestem z kochanką ,
a kiedy z nia jestem totalna blokada. Nadmieniam , że nigdy
wcześniej nie zdradziłem swojej zony , i nie zdawałem sobie sprawy ,
że ktoś jeszcze , jakać inna kobieta potrafi mnie tak zafacynować ,
tym bardziej nie rozmumiem własnych reakcji. Nie wiem , czy blokadą
jest to , że zdradzam swoja zonę , czy to , że jestem z " rozbitej
rodziny" i odpowiedzialnośc za małżeństwo jest dla mnie bardzo
ważna .
Prosze o niekomentowanie , czy sypianie z kochanką jest moralne ,
czy nie - bo nie jest to przedmiotem wątku . Zarowno ona jak i ja
jesteśmy wobec siebie szczerzy i traktujemy to jako cudowny epizod w
naszym zyciu , bo wiemy , że na nic więcej nie możemy sobie
pozwolić. No właśnie tylko co zrobić , żeby on rzeczywiście był
cudowny. Czy ktoś z Was spotkał sie kiedyś z taką sytuacją ?? No jak
sobie z tym poradzić? Ja w swojej desperacji zacząłem mysleć o
Viagrze ..., ale zupełnie tego nie rozumiem

Ps przepraszam za dublowanie wątków . taki sam umieściłem na
forach "brak seksu w małżeństwie"
Obserwuj wątek
    • mop_baba Re: Kochanka i brak potecji 31.08.09, 00:42
      Masz blokade poniewaz sam zdajesz sobie sprawę, ze to niemoralne. Więc nie rób sobie nadzieji. Nawet wiagra nie pomoże.
      Lepiej podlej fikusa bo opadnie i zwiednie do cna. :)
      • de.ble.ble Re: Kochanka i brak potecji 31.08.09, 00:46
        >W małżeńskiej sypialni nie mam z tym problemów

        To znak, że masz siedzieć tylko przy żonie!!!
        Nie wiedziałes,że matka natura karze za zdradę???
    • ferdperson Re: Kochanka i brak potecji 31.08.09, 08:26
      Nie wyolbrzymiać problemu. Wyluzować się i czekać na odpowiedni
      moment.
      www.seksuolog.org.pl/viewtopic.php?t=2103&sid=6b2583518a4fbc6a705a2d1a887acbd2
      Pomyśl sobie, że ona też się stresuje czy dobrze wypadnie :)
    • barnaba.dwa Re: Kochanka i brak potecji 31.08.09, 08:48
      To jest stres (czyli starch że to ta inna i jak wypadnę i tak dalej)
      i nic więcej. Obrobina alkocholu na rozluźnienie przed i wzystko
      bedzie ok.
    • skarpetka_szara Re: Kochanka i brak potecji 31.08.09, 17:25


      fikus napisał:

      Zarowno ona jak i ja jesteśmy wobec siebie szczerzy i traktujemy
      to jako cudowny epizod w naszym zyciu ,

      A moze rowniez bylbys tak szczery z Zona? Chyba ona na szczerosc
      tez zasluguje? Niech wie, co jej maz robi. Czemu tylko kochanka
      ma tej przywilej?
      • barnaba.dwa Re: Kochanka i brak potecji 31.08.09, 18:01
        Tak, pewnie i co by to niby dało??? Czego oczy nie widzą tego sercu
        nie żal. A właśnie skoro to tylko epizod to tym badziej nigdy nie
        powinnien jej tego mówic.
        Albo jeteś bardzo młoda, albo niedoświadczona zyciowo.
    • 0ffka Re: Kochanka i brak potecji 31.08.09, 19:45
      lol... żona rzuciła urok i wykastrowała mężusia ;D
      Pewnie boisz się, że nowa partnerka jest lepsza od Ciebie... hehehe
    • cezary30 Re: Kochanka i brak potecji 31.08.09, 21:41
      tak to jest jak nasze kobiety nie chca nas, a sex uprawiaja dla spokoju. Kazda kobieta powinna obudzic raz na jakis czas w swoim facecie 'zwierzaka' aby poczul sie dowartowsciowany!

      ----
      jak zrobić, żeby przeżywała różne typy orgazmów: od samych słów, od samego głaskania jej skóry? oswieconykochanek.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka