Dodaj do ulubionych

Rowerek, rowerek...

02.04.07, 13:30
wczoraj śmignąłem ponad 40 km, co na pierwszy raz było ok:)))tylko trasa
trochę cięźka:)ale warto było!
Realizuje swój plan totalnego odchudzania( w planach jakieś 15-20 kg).
Narazie zrealizowałem 2 kg i w pasie 2 cm:)
Obserwuj wątek
    • bmwariat Re: Rowerek, rowerek... 02.04.07, 13:33
      Mam motywację, w końcu Panna Młoda musi mnie przez próg przenieść:)))
      • mario_pulanki Re: Rowerek, rowerek... 02.04.07, 13:36
        :DDD a ja nie mam już roweru
        :((
        • Gość: Wojtek_68 Re: Rowerek, rowerek... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.07, 13:58
          też wczoraj z żoną śmignęliśmy pierwszą trasę tego roku. Sezon otwarty.
          Oby było coraz więcej ścieżek po okolicy.

          • bmwariat Re: Rowerek, rowerek... 02.04.07, 14:07
            tak z ciekawości się spytam..dokąd prowadzi ta ścieżka rowerowa na Zygmuntówce?
            Dojechałem wczoraj do Bodzechowa i skręciłem na Obręczną przez Grocholice..a ta
            ścieżka ciągnęła się dalej w kierunku Ćmielowa
            • Gość: jurand_pl Re: Rowerek, rowerek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.07, 16:50
              Też otworzyłem sezon wprawdzie miałem tylko 1,5h wolnego ale zawsze parę
              kilometrów się zrobiło :)
            • misiek7307 Re: Rowerek, rowerek... 02.04.07, 21:21
              ścieżka na razie kończy się właśnie w Bodzechowie, ale mocno idzie w kierunku
              Ćmielowa (prace trwają) i myślę że może na wakacje będzie gotowa?!:)
              • brazylion3 Jurand czemu nie dałeś znać!!!! 02.04.07, 21:32
                że jedziesz pojechałbym z Tobą:D
                --------------

                Już za chwilę dalszy ciąg wariacji...
                • Gość: jurand_pl Re: Jurand czemu nie dałeś znać!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.07, 22:43
                  Tak tylko do rodziców się przejechałem nastepnym razem bedę pamiętał
                  • brazylion3 Re: Jurand czemu nie dałeś znać!!!! 02.04.07, 23:09
                    spoko:)
                    --------------

                    Już za chwilę dalszy ciąg wariacji...
    • mario_pulanki Wariat 04.04.07, 10:14
      Mówisz że 40 km przekłada się na 2 cm w pasie, to ja potzrebuję 11, tak żeby wrócić do 80:)
      • bmwariat Re: Wariat 04.04.07, 10:52
        Nie powiedziałem że tak się przekłada. Ja tyle straciłem, bo się wziąłem za
        siebie- ale to nie przez rower:), choć może mały udział miał:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka