bmwariat 02.04.07, 13:30 wczoraj śmignąłem ponad 40 km, co na pierwszy raz było ok:)))tylko trasa trochę cięźka:)ale warto było! Realizuje swój plan totalnego odchudzania( w planach jakieś 15-20 kg). Narazie zrealizowałem 2 kg i w pasie 2 cm:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bmwariat Re: Rowerek, rowerek... 02.04.07, 13:33 Mam motywację, w końcu Panna Młoda musi mnie przez próg przenieść:))) Odpowiedz Link Zgłoś
mario_pulanki Re: Rowerek, rowerek... 02.04.07, 13:36 :DDD a ja nie mam już roweru :(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek_68 Re: Rowerek, rowerek... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.07, 13:58 też wczoraj z żoną śmignęliśmy pierwszą trasę tego roku. Sezon otwarty. Oby było coraz więcej ścieżek po okolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Re: Rowerek, rowerek... 02.04.07, 14:07 tak z ciekawości się spytam..dokąd prowadzi ta ścieżka rowerowa na Zygmuntówce? Dojechałem wczoraj do Bodzechowa i skręciłem na Obręczną przez Grocholice..a ta ścieżka ciągnęła się dalej w kierunku Ćmielowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurand_pl Re: Rowerek, rowerek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.07, 16:50 Też otworzyłem sezon wprawdzie miałem tylko 1,5h wolnego ale zawsze parę kilometrów się zrobiło :) Odpowiedz Link Zgłoś
misiek7307 Re: Rowerek, rowerek... 02.04.07, 21:21 ścieżka na razie kończy się właśnie w Bodzechowie, ale mocno idzie w kierunku Ćmielowa (prace trwają) i myślę że może na wakacje będzie gotowa?!:) Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 Jurand czemu nie dałeś znać!!!! 02.04.07, 21:32 że jedziesz pojechałbym z Tobą:D -------------- Już za chwilę dalszy ciąg wariacji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurand_pl Re: Jurand czemu nie dałeś znać!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.07, 22:43 Tak tylko do rodziców się przejechałem nastepnym razem bedę pamiętał Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 Re: Jurand czemu nie dałeś znać!!!! 02.04.07, 23:09 spoko:) -------------- Już za chwilę dalszy ciąg wariacji... Odpowiedz Link Zgłoś
mario_pulanki Wariat 04.04.07, 10:14 Mówisz że 40 km przekłada się na 2 cm w pasie, to ja potzrebuję 11, tak żeby wrócić do 80:) Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Re: Wariat 04.04.07, 10:52 Nie powiedziałem że tak się przekłada. Ja tyle straciłem, bo się wziąłem za siebie- ale to nie przez rower:), choć może mały udział miał:) Odpowiedz Link Zgłoś