Dodaj do ulubionych

Rowerek biegowy

06.11.22, 20:57
Możecie polecić jakiś? Najlepiej w miarę lekki i do 300zł.
Obserwuj wątek
    • celandine Re: Rowerek biegowy 06.11.22, 21:32
      Najlżejszy jest Cruzee, waży 2 kg. Niestety jest drogi, jednak jest świetny a noszenie go to bajka, moje dziecko często chce sobie pobiegać i targanie ciężkiego rowerka to mała przyjemność, przedtem nosiłam hulajnogę scoot and ride, która trochę waży i odkąd mam cruzee jest mi cudownie.
      • margaretta80 Re: Rowerek biegowy 06.11.22, 22:01
        My właśnie mamy Scott and rider od kilku miesięcy i zainteresowanie prawie żadne. Skusiłam bo była tak chwalona. Dlatego teraz chciałam coś tańszego, bo nie wiem czy też czasem nie pójdzie zaraz w kąt.
        • rb_111222333 Re: Rowerek biegowy 06.11.22, 22:08
          To może kup używany - tam chyba nie ma się co zepsuć, ewentualnie coś otrzeć. Również polecam cruzee, bo jest bardzo lekki, ale pamiętam, że że strony dziecka szału nie było. Dopiero zwykły rower stał się jej miłością.
        • ninanos Re: Rowerek biegowy 06.11.22, 22:09
          Puky albo kettler. Moj najpierw jeżdził na ketlerze, a jak był starszy to przesiadł sie na większego Puky. Oba bardzo fajne, więc polecam.
          • lemonka5 Re: Rowerek biegowy 06.11.22, 22:48
            Puky to na pewno nie jest lekki, ani wygodny do noszenia. Mamy od trzech lat ten najmniejszy model chyba LR M, jeździ na nim już drugie dziecko i wszystko da się o tej biegowce powiedzieć ale nie to, że jest lekka. Owszem jest niezniszczalny i stabilny, ale waży ponad trzy i pół kilo. Do noszenia nie polecam.
        • celandine Re: Rowerek biegowy 06.11.22, 22:30
          u nas też scoot and ride była mało używana, rowerek na początku też nie zaskoczył, a po miesiącu nagle wielka miłość. Najlepiej kupić używany.
        • afro.ninja Re: Rowerek biegowy 07.11.22, 12:13
          A ile dziecko ma lat?! Jesli masz taki rowerek, to pomysl o puky, bo on ma bardzo obniżoną ramę i później dziecko stawia tam stopki.
    • trampki_w_kwiatki Re: Rowerek biegowy 07.11.22, 00:03
      Ja miałam Fjessa. Leciutki, wygodny, a przy tym duży. Miał piękny miętowy kolor i białe koła z pianki.
      I był relatywnie tani.
    • afro.ninja Re: Rowerek biegowy 07.11.22, 12:09
      Jest taki chinski ze stopu magnezu. Obecnie pewnie cos ponad 200 stowy.
      • afro.ninja Re: Rowerek biegowy 07.11.22, 12:12
        Patrze ze kosztuje 349. Ja 4 lata temu placilam 149.
        Nie sugeruj sie koniecznie wagą. Puky są stalowe, ale to świetne rowerki, można je kupić używane w doskonałej cenie.
    • szmytka1 Re: Rowerek biegowy 07.11.22, 12:19
      Miałam 2, bardzo lekki na kołach 10 cali i o piankowych kołach to był.zwykly marketowiec z Carrefoura, kupiony na 2 urodziny. Był na tyle lekki, ze moje 3 letnie dziecko samo dawało radę wynieść go z piwnicy po stromych stopniach. Rowerek z 50 zł kosztował 3 lata temu. Jak dzieciak wyrósł, to kupiłam wiekszy na kołach 12 cali, z lidla. Ten był ciezszy, ale dzieciak jeździł nim głównie po osiedlu i nie na tyle ciężki żebym nie dala rady nieść, a kosztowal 60 zł na jakiejś promojcji. Oba beż zbędnych bajerów zwiększających wagę, przetrwaly caly okres uzytkowania bez uszkodzeń większych niż zadrapanie, sprzedałam potem jeszcze. Ciezar ich naprawdę ok, a też rozglądałam się najpierw za jakimiś markowymi sprzętami.
    • rulsanka Re: Rowerek biegowy 07.11.22, 12:21
      Rozmiar się liczy. Inny rowerek dla dwulatka, inny dla trzylatka. Musisz zmierzyć odległość od podłogi do kroku dziecka i w ten sposób dobierać rowerek.
    • bona.sforza Re: Rowerek biegowy 07.11.22, 14:47
      Polecam drewnianą jednorazówkę: www.tomi.pl/kinderkraft-rowerek-biegowy-runner-stars/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=3686fae3-1853-c14c-1f7f-4e7816245184, moje dzieci śmigały i same nosiły, k. Miałam porównanie z puky i kttlerem i nie, nie zamieniłabym. Minusem jest to, ze po dwóch latach się rozpada, ale wtedy i tak już kupujesz zwykły rower z pedałami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka