lachien 19.06.07, 20:39 Jak Ci sie mieszka na nowych śmieciach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 20:43 No na razie to jestem raz w Sandomierzu, raz w Ostrowcu i teraz też pisze z Ostrowca. Mam dużo spraw urzędowych (wymiana dowodu, skarbówka itd.) A w nowym mieszkanku remoncik na ukończeniu. Ale powinno mi się fajnie mieszkać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 20:45 Parapetowka kiedy się szykuje :)))) Miłego mieszkania pod nowym adresem. Odpowiedz Link Zgłoś
ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 20:52 lachien z dachu to można spaść bo stromo jest bo to nie bloki są tylko takie domki. A co parapetówki to nie wiem kiedy to nastąpi ale napewno jak wysprzątam na glanc mieszkanie. A słyszeliście o takim określeniu parapetówki jak "wyganianie diabła" Ja się pierwszy raz z tym spotkałam. Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 20:55 Hehe musiał duszek mieszkać w mieszkaniu, bo to są egzorcyzmy:) Pozdro Ania, parapetówki Ci nie odpuścimy, a zdachu chętnie spadnę, będzie mnie zmartwień:) Trzym się, emigrantko. Odpowiedz Link Zgłoś
ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 20:59 oj lachien poobijał byś się tylko, a co do duszków to mam nadzieje, że są i to takie dobre. Właściwie po meldunku już jestem Sandomierzanką, a nie Ostrowianką ale jak to się mówi "tam dom twój gdzie serce twoje" ale na szczęście Sandomierz blisko ale mimo wszystko żal opuszczać rodzinne miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 21:02 Wiem wiem. Meldunkowo jestem warszawiak, a sercowo Ostrowiak. Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 21:04 Aniulek, wymierzę tak, by sobie skręcic kark. Dla chętnego nic trudnego:P) Odpowiedz Link Zgłoś
w.kielanowska Re: Ania 7718 19.06.07, 21:06 to tak jak ja...i nie chcę się z tego wyleczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
w.kielanowska Re: Ania 7718 19.06.07, 21:07 sorki że Wam się wkręciłam... A co do leczenie nie wyleczę się zOstrowca i jeszcze tu wrócę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:23 Kurcze co wy.Jedno z dachu druga w urnie - dajcie spokoj.Poczatek lata przed nami.Ja sie trzymam to prosze i reszta tez .No doobra doł mi sie zdarza:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:24 A i martini trza kupic :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:25 Noc Swietojanska przed Wami :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:35 Tak .Zrownanie dnia z nocą.Rozne imprezy nad wodą są organizowane.W Krakowie pewnie tez :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 21:37 No San Domingo nad Wisłą też chyba coś jest. Odpowiedz Link Zgłoś
ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 21:36 Na naszym forum dużo emigrantów. Cóż trzeba się wpiserać choćby poprzez pisanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:40 Nie gniewasz sie ze tak wparadowalysmy w wątek.:)))) Zaczynamy o czym innym a konczymy zupelnie nie na temat :)))) Tak tu juz sie dzieje.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: Ania 7718 20.06.07, 09:01 Martini koniecznie Bianco plus wielki słoik oliwek. Mniam:) Odpowiedz Link Zgłoś