19.06.07, 20:39
Jak Ci sie mieszka na nowych śmieciach?
Obserwuj wątek
    • ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 20:43
      No na razie to jestem raz w Sandomierzu, raz w Ostrowcu i teraz też pisze z
      Ostrowca. Mam dużo spraw urzędowych (wymiana dowodu, skarbówka itd.) A w nowym
      mieszkanku remoncik na ukończeniu. Ale powinno mi się fajnie mieszkać.
      • Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 20:45
        Parapetowka kiedy się szykuje :)))) Miłego mieszkania pod nowym adresem.
        • lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 20:46
          No to miło.
          • lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 20:46
            Na parapetówce sie kiedy spotykamy?
            • lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 20:47
              Grill na dachu rozpalimy:)
    • ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 20:52
      lachien z dachu to można spaść bo stromo jest bo to nie bloki są tylko takie
      domki. A co parapetówki to nie wiem kiedy to nastąpi ale napewno jak wysprzątam
      na glanc mieszkanie. A słyszeliście o takim określeniu parapetówki
      jak "wyganianie diabła" Ja się pierwszy raz z tym spotkałam.
      • lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 20:55
        Hehe musiał duszek mieszkać w mieszkaniu, bo to są egzorcyzmy:) Pozdro Ania,
        parapetówki Ci nie odpuścimy, a zdachu chętnie spadnę, będzie mnie zmartwień:)
        Trzym się, emigrantko.
        • ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 20:59
          oj lachien poobijał byś się tylko, a co do duszków to mam nadzieje, że są i to
          takie dobre. Właściwie po meldunku już jestem Sandomierzanką, a nie Ostrowianką
          ale jak to się mówi "tam dom twój gdzie serce twoje" ale na szczęście
          Sandomierz blisko ale mimo wszystko żal opuszczać rodzinne miasto.
          • lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 21:02
            Wiem wiem. Meldunkowo jestem warszawiak, a sercowo Ostrowiak.
            • lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 21:04
              Aniulek, wymierzę tak, by sobie skręcic kark. Dla chętnego nic trudnego:P)
            • w.kielanowska Re: Ania 7718 19.06.07, 21:06
              to tak jak ja...i nie chcę się z tego wyleczyć...
              • w.kielanowska Re: Ania 7718 19.06.07, 21:07
                sorki że Wam się wkręciłam...
                A co do leczenie nie wyleczę się zOstrowca i jeszcze tu wrócę...
                • lachien Re: Ania 7718 19.06.07, 21:15
                  Ja też.
                  • w.kielanowska Re: Ania 7718 19.06.07, 21:17
                    choćby w urnie ale wrócę...
                    • Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:23
                      Kurcze co wy.Jedno z dachu druga w urnie - dajcie spokoj.Poczatek lata przed
                      nami.Ja sie trzymam to prosze i reszta tez .No doobra doł mi sie zdarza:))))
                      • Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:24
                        A i martini trza kupic :))
                        • Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:25
                          Noc Swietojanska przed Wami :))))
                          • aisablri Re: Ania 7718 19.06.07, 21:28
                            tzw wianki?
                            • Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:35
                              Tak .Zrownanie dnia z nocą.Rozne imprezy nad wodą są organizowane.W Krakowie
                              pewnie tez :)))
                              • ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 21:37
                                No San Domingo nad Wisłą też chyba coś jest.
    • ania7718 Re: Ania 7718 19.06.07, 21:36
      Na naszym forum dużo emigrantów. Cóż trzeba się wpiserać choćby poprzez pisanie.
      • Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:40
        Nie gniewasz sie ze tak wparadowalysmy w wątek.:)))) Zaczynamy o czym innym a
        konczymy zupelnie nie na temat :)))) Tak tu juz sie dzieje.Pozdrawiam
        • lachien Re: Ania 7718 20.06.07, 09:01
          Martini koniecznie Bianco plus wielki słoik oliwek. Mniam:)
          • Gość: se_nka Re: Ania 7718 IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.07, 09:22
            Hmm :))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka