konrad_s0 03.05.08, 12:38 Witam wszystkich czytających, mam pytanie, czy wie ktos, czy w OStrowcu Św. jest jakis klub, gdzie można nauczyc się capoeiry, albo czy wogóle w tym mieście się da?? Proszę o odpowiedź jeśli cos na ten temat wiecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj