03.05.08, 12:38
Witam wszystkich czytających, mam pytanie, czy wie ktos, czy w OStrowcu Św.
jest jakis klub, gdzie można nauczyc się capoeiry, albo czy wogóle w tym
mieście się da?? Proszę o odpowiedź jeśli cos na ten temat wiecie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka