Dziewczyny po dlugiej przerwie zaczelam znowu brac Cilest. Dzisiaj jest
czwarty dzien lykania tabletek i czuje sie fatalnie. Wczoraj mialam biegunke,
a moj zoladek szaleje. wiem, ze dzialanie cilestu jest wtedy oslabione, ale
wspolzyje z moim chlopakiem bardzo nieregularnie ze wzgledu na odleglosc
ktora nas dzieli. On przyjezdza za dwa tygodnie, a ja nie wiem co robic

(
Czy powinnam odstawic te tabletki czy jednak brac je dalej bo to sie jeszcze
unormuje a w ciagu tych dwoch tygodni zdaza nabrac skutecznosc??? Pomozcie
prosze