17.10.05, 10:43
Dziewczyny po dlugiej przerwie zaczelam znowu brac Cilest. Dzisiaj jest
czwarty dzien lykania tabletek i czuje sie fatalnie. Wczoraj mialam biegunke,
a moj zoladek szaleje. wiem, ze dzialanie cilestu jest wtedy oslabione, ale
wspolzyje z moim chlopakiem bardzo nieregularnie ze wzgledu na odleglosc
ktora nas dzieli. On przyjezdza za dwa tygodnie, a ja nie wiem co robicsad(
Czy powinnam odstawic te tabletki czy jednak brac je dalej bo to sie jeszcze
unormuje a w ciagu tych dwoch tygodni zdaza nabrac skutecznosc??? Pomozcie
proszesad
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: co robic? 17.10.05, 13:32
      bierz dalej - od konca tych sensacji odlicz 7 dni- a potem juz jestes
      bezpieczna.A w ciagu tych 2 tyg to jzu zupelnie spokojnie wroci stan normalnego
      zabezpieczenia.
      • medea11 Re: co robic? 17.10.05, 15:26
        Dzieki...wlasnie tak tez wyczytalam w ulotce...tylko mam nadzieje, ze to
        przejdzie bo czuje sie fatalniesad((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka