osiemnasta
18.11.05, 18:34
witam, moj problem jest taki iz 3 dni temu powinnam zrobic 7 dniowa przerwe
gdyz skonczylam opakowanie ale tego nie zrobilam i od razu zaczelam
przyjmowac nowe opakowanie. wczoraj mialam problemy z zoladkiem i po ponad 5
wymiotowalam. czy tabletka wchonela sie calkowicie i co powinnam robic w tym
wypadku? z gory dziekuje za odpowiedz ps. dodam ze tabletki biore juz ponad
rok jesli to ma jakies znaczenie