18.11.05, 18:34
witam, moj problem jest taki iz 3 dni temu powinnam zrobic 7 dniowa przerwe
gdyz skonczylam opakowanie ale tego nie zrobilam i od razu zaczelam
przyjmowac nowe opakowanie. wczoraj mialam problemy z zoladkiem i po ponad 5
wymiotowalam. czy tabletka wchonela sie calkowicie i co powinnam robic w tym
wypadku? z gory dziekuje za odpowiedz ps. dodam ze tabletki biore juz ponad
rok jesli to ma jakies znaczenie
Obserwuj wątek
    • virgin_black Re: co robic? 18.11.05, 20:02
      tabletka sie wchlonela, nastepna zażyj zupelnie normalnie. i przeczytaj ulotke.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka