Gość: krzychu
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.08.04, 09:20
Fantastyczny pomysl!I czy mozna narzekac,ze mamy utrudniony dostep do
ksiazek. Dla mieszkancow malych miasteczek idealne rozwiazanie aby nie tracic
pieniedzy na jezdzenie, a dla ludzi zapracowanych, w wielkich miastach to
tylko chwila aby zamowic sobie ciekawa lekturke na weekend, aby byc trendy
oczywiscie.