Gość: monika_kot
IP: 195.216.116.*
13.05.03, 12:56
Czasami ksiązka zaskakuje nas swopim zakończeniem. Pozytywnie oczywiście. Ale
jest one tak niespodziewane i odwraca wiele spraw które wydały sie juz
poukładane że potem jeszcze raz na nowo trzeba sobie wszystko w głowie
poukładać. Doświadczyliście/przeczytaliście coś takiego?