Dodaj do ulubionych

Jaką książke kupic koleżance na 18nastkę?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.08, 20:57
Chodzi o jakąś wesołą, lub życiową książkę :)
Obserwuj wątek
    • sigrid.storrada Re: Jaką książke kupic koleżance na 18nastkę? 24.03.08, 21:44
      napisz coś więcej o koleżance, co lubi, czym się interesuje.

      Ja na 18-stkę dostałam książeczkę dla dzieci "Bal" czy jakoś tak, z wierszykiem
      o dziewczynce, która tak długo się szykowała, że aż spóźniła na bal. I dopiskiem
      koleżanki "Ale my jeszcze zabalujemy, hej!".

      • dorota_elzbieta Propozycje. 26.03.08, 15:38
        Oczywiście nic nie wiem na temat Twojej koleżanki więc nie mogę nic powiedzieć,
        jeśli kupuje książki to bardzo indywidualnie no ale:
        1)Anna In w grobowcach świata
        2)Z przyrodzeniem oka: Brzechwa dla dorosłych
        oraz
        Kiedy mały Findus się zgubił;
        3) nie lubie go jako człowieka (poglądy) ale pisze fajnie Gringo wśród dzikich
        plemion
        4) Szaleniec (życiowe)
        5)Władysław Bartoszewski. Wywiad rzeka

        To na tyle.
        4)
        • dorota_elzbieta Re: Propozycje. 26.03.08, 15:39
          Aaa kolejność przypadkowa
        • Gość: Orhan Pamuk Re: Propozycje. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 17:37
          Popieram Wywiad Rzekę - pierwszą część już dawno przełknąłem, teraz zamówiłem
          drugą w Merlinie (promocyjne obniżenie ceny o 10 zł). Mam nadzieję, że w
          poniedziałek już będzie :)
    • Gość: moje typy Re: Jaką książke kupic koleżance na 18nastkę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 17:02
      "Sztuka szczęścia" Dalajlama to w nawiązaniu do ostatnich wydarzeń, Elizabeth
      Gilbert "Jedz, módl się, kochaj" światowy bestseller u nas też całkiem
      popularny, "Gra o miłość" Justyny Szymańskiej śmieszne i polskie:)
      • yavanna86 Re: Jaką książke kupic koleżance na 18nastkę? 03.04.08, 18:20
        Ja dostałam książkę poduszkę z 5 słówkami angielskimi,bo akurat się do FCE
        przygotowywałam.Cudo!!:>
        A poważnie?
        Może coś Pamuka?
        Szczerze mówiąc trudno tak wybrać nie znając koleżanki. "Dzienniki gwiazdowe"
        Lema są mądre,zabawne,filozoficzne i wciągające naraz,ale jak ktoś
        science-fiction nie trawi (a są takie osoby:>),to nic z tego...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka