Dodaj do ulubionych

Oszust z badoo

16.01.16, 14:41
Ostrzegam przed Mariuszem D. lat 21 ze Śremu. Udaje, że szuka dziewczyny, mówi, że kocha i mu zależy, a tak naprawdę chodzi mu tylko o seks. Trochę się pobawi i rzuca. Spał z wieloma kobietami, jedna go ścigała o ojcostwo. Potrafi bajerować z kilkoma dziewczynami z jednego miasta, a szuka głównie na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego. Udaje miłego i porządnego faceta. MOŻE ZARAZIĆ CHOROBAMI WENERYCZNYMI, WIĘC JAK KTOŚ GO ZNA RADZĘ SIĘ PRZEBADAĆ. JAK ZROBI DZIECIAKA TO SIĘ ZMYWA. Facet w ogóle nie ma uczuć. PROSZĘ UWAŻAĆ!

Link na badoo:
badoo.com/profile/0451576450
Facebook:
www.facebook.com/mariusz.durzynski?fref=ts
Obserwuj wątek
  • awon11 Re: Oszust z badoo 01.08.16, 23:45
   poznalam na badoo oszusta wuludzal pieniadze klamal ile wlezie no szok uwazajcie na niego nicki mial rozne np roboW Robreaktywacja roperci robert jakis tam UWAZAJCIE TO SUPER CWANIAK MIESZKA NA SCIANIE WSCHODNIEJ pOLSKI
  • bona69 Re: Oszust z badoo 06.03.17, 20:04
   Ostrzegam przed Tomek 44 z Krakowa.
   badoo.com/profile/0255564556
   Pan ma żonę,3 dzieci....Inteligętny,czarujący,pedantyczny,uroczy,jednym słowem amant filmowy zwany "Czarusiem"
   Nie czuje się kochany przez swoją żonę,jest zaniedbywany,lekceważony.....
   Potrafi wzbudzić zaufanie ....Kiedy kobieta jest madra,dotrze do prawdy znika bez śladu.Jest przedstawicielem handlowym,porusza się biała skodą.
   Kolejny profil to....właściciel międzynarodowej firmy mającej siedzibę w Warszawie i Czeskiej Pradze.
   Zdjęcia nie są prawdziwe na tym profilu.Uwodzi ,uwodzi....
   badoo.com/profile/0253476147

   Kolejnym kontem na badoo było konto lemoniadaa...tam figurował jako wdowiec z Katowic.
   Został szybciutko odkryty kim jest:)

   ~sonia: Uwaga na pana lemoniadaaa, niby z Katowic, pisze że jest wdowcem. W rzeczywistości żonaty w domu troje dzieci. Mieszka w Nowej Hucie.
   1 mar, 22:58 | ocena: 100% | odpowiedzi: 3
   Pan ma na imię Waldemar.
   Ostrzegam wszystkie kobiety.
   • lula1975 Re: Oszust z badoo 29.06.19, 09:34
    Oszust na portalach randkowych !!!!!!! Pochodzi z opolskiego,teraz
    rzekomo mieszka w Częstochowie ale jeździ po całej Polsce,Europie i pisze z różnych miejsc . Zarejestrowany na wszystkich możliwych portalach randkowych jako wojto,wojtek, wojto1972, wojtek1980, jan, jurek2014,zawsze drugi,matwojtek i wiele innych.Końcówka telefonu 652 lub nr t-mobile.Najczęściej jednak gdy już dochodzi do rozmowy to zaczyna :cyt.." mam na imię Wojtek, mam 44 lata , bardzo bym chciał cię poznać" i takie tam bajery , potem pisze że drugiej połówki szuka,jaką to ma złą żonę (zależnie od sytuacji bo czasami się do tego nieprzyznaje)Wypisuje po pijaku naciągając na spotkanie lub na kasę.Obecnie szuka lokum więc będzie nalegał na zamieszkanie razem.Udało mi się namierzyć jego żonę i okazało się,że w rzeczywistości ma żonę i 2 dzieci. Byli małżeństwem 21 lat,obecnie w separacji. Dziewczyna jest świetna,ładna,zadbana. Ona wie o wszystkim, wywaliła gnoja dawno z domu. Bił ją – dwie niebieskie karty, uzależniony od porno i alkoholu.
    Pokrzywdzone proszę o kontakt. Lula1975@tlen.pl , jest prowadzona sprawa rozwodowa, na pewno wszelkie dowody jej się przydadzą.
    • kornelianill Re: Oszust z badoo 06.09.19, 01:43
     TOMASZ KUNICKI z Torunia. 38 lat. Oszust i naciągacz. Żyje z renty i „kieszonkowego” od licznych kobiet poznanych na portalach randkowych. Obiecuje góry- w rzeczywistości czyści konto! Proszę o kontakt jeśli ktoś się z nim spotkał, zbieram dowody do sprawy sądowej.
  • lulaa.4 Re: Oszust z badoo 26.04.17, 14:29
   Oszust na portalach randkowych !!!!!!! Pochodzi z opolskiego,teraz
   rzekomo mieszka w Częstochowie ale jeździ po całej Europie i pisze z różnych miejsc . Zarejestrowany na wszystkich możliwych portalach randkowych : badoo : eu1.badoo.com/profile/0545725821
   jako wojto,wojtek, wojto1972, wojtek1980, jan, jurek2014 i wiele innych.Końcówka telefonu 664.Najczęściej jednak gdy już dochodzi do rozmowy to zaczyna :cyt.." mam na imię Wojtek, mam 44 lata , bardzo bym chciał cię poznać" i takie tam bajery , potem pisze że drugiej połówki szuka,jaką to ma złą żonę (zależnie od sytuacji bo czasami się do tego nieprzyznaje)Wypisuje po pijaku naciągając na spotkanie lub na kasę. W rzeczywistości ma w Polsce żonę i 5 dzieci.Są małżeństwem od 18 lat,Jego żona jest moją dobrą przyjaciółką . Dziewczyna jest świetna,ładna,zadbana. Ona wie o wszystkim,
   na pewno by tutaj nie napisała więc ja się odważyłam.Ona nie da nic sobie na niego powiedzieć a może wręcz się boi. Już dawno powinna go pieprznąć bo do tego wszystkiego ją bije.Pokrzywdzone proszę o kontakt. lula.4@o2.pl a może jak sama zobaczy wiadomości to uwierzy.
  • magda30df Re: Oszust z badoo 14.09.17, 13:15
   ostrzegam przed kontem na badoo Tomasz 45 Gryfino, blondyn z łysiną znam go gdyz mieszkam niedaleko, i nie pisze o sobie całej prawdy. pisze ze mieszka sam, a to nie prawda bowiem mieszka z chorą psychicznie córką, która jest bardzo nieprzyjemna w zachowaniu, wyzywa ludzi, jest agresywna, jeśli chcecie byc dla niej służacą i znosic jej fochy to sie zastanówcie zanim podejmiecie z nim jaki kolwiek dialog,szkoda zycia kobiety, jeśli któras jest okolic Gryfina, Szczecina uwazac i przestrzegać innych, a oto link do jego aktualnego konta.badoo.com/pl/profile/0587874348/?r=264o1&p=7&from_search=1
   • magda30df Re: Oszust z badoo 02.10.17, 09:39
    ostrzegam przed kontem Tomasz 45 Gryfino, ma nowe konto pod tym linkiem
    badoo.com/pl/profile/0591305500/?r=2XTp2&p=26&from_search=1, kłamie w opisie ze mieszka sam, tymczasem mieszka z chorą córką która ma epilepsje i zaburzenia psychiczne, dziewczyna dziwnie sie zachowuje, nie warto sie z nim zdawac, ponieważ bedziecie skazane na zycie z nią, proszę uważac i nie rozmowiać z nim.
  • magda30df Re: Oszust z badoo 02.10.17, 13:20
   witam, chciałabym przestrzec przed kontem na badoo Tomasz45 Gryfino, z wyglądu blondyn z łysiną, wiecznie konta zmienia i próbuje wyrwać nową kobiete, tymczasem on kłamie w opisie ze mieszka sam, a to nieprawda, mieszka z córką która jest chora zachowuje sie dziwnie, wyzywa innych jest agresywna itp, cięzko sie z nią porozumieć, wiązać sie z tym człowiekiem wiązecie sie także z nią, nie radze, nie podejmujcie zadnego dialogu z nim ani znajomosci, na dłuższa mete nie warto tak sobie życia niszczyć, on czesto konta zmienia,Panie ze Szczecina i okolic uwazac!! aktualny link badoo.com/pl/profile/0591305500/?r=2XTp2&p=26&from_search=1
   • smutna.dmutna Re: Oszust z badoo 21.12.18, 12:26
    Ostrzegam przed zbigniew Bartuzi busiu. Ma profil na Badoo a na fejcbuku to 12 profili. Rozmawia pięknie potem człowiek ulega. I wymiana zdjęć wiadomo jakich. Następnie szantazuje ze opublikuje. I wyludza kasę.
     • lilith1234 Re: Oszust z badoo 07.01.19, 20:45
      Dziewczyny uważajcie na Jarka 31 z Olsztyna .Ma zdjęcie w niebieskiej czapeczce z daszkiem i niebieski t shirt.To straszny oszust i cwaniak.Pięknie pisze o sobie jaki jest pokrzywdzony przez życie.Podrywa dziewczyny i piszę z nimi udając beztroskiego.Tak naprawdę ma żonę w ciąży i córkę. Pisze ze rozstal sie z zona i ona mu zycie utrudnia.Żonę bije i znęcał się nad nią. Rozmawiałam z nią widziałam papiery z obdukcji policyjnych i zdjęcia.W dodatku to alkoholik i nimfoman .Nie dajcie się nabrać!
      • klaudia321 Re: Oszust z badoo 19.01.19, 16:40
       Uważajcie też dziewczyny na Krzysztofa M lat 35 z Częstochowy, a w zasadzie z Lubojenki koło Częstochowy . Szuka tylko kobiet starszych od siebie . Oszust ma kilka kont na badoo , facebooku i innych portalach tego typu .Udaje, że szuka dziewczyny, mówi, że kocha i mu zależy, a tak naprawdę chodzi mu tylko o seks. Pisze czułe słówka typu koteczku kochany najdroższy , używa zdrobnień żeby pokazać jaki to on czuły i delikatny , a naprawdę to wyrachowany cwaniaczek zapatrzony tylko w siebie i swój motor .
  • skipohcqh Re: Oszust z badoo 06.09.19, 08:25
   Portal randkowy - hespac.com/datingpl.htm Ja na portalu 2 lata temu poznałam wspaniałego człowieka. Obydwoje jesteśmy po rozwodzie, nasze dzieci w podobnym wieku bardzo się polubiły.
   • kornelianill Re: Oszust z badoo 10.09.19, 02:22
    TOMASZ KUNICKI z Torunia. 38 lat. Oszust i naciągacz. Żyje z renty i „kieszonkowego” od licznych kobiet poznanych na portalach randkowych. Obiecuje góry- w rzeczywistości czyści konto! Proszę o kontakt jeśli ktoś się z nim spotkał, zbieram dowody do sprawy sądowej.
  • saraolech1 Re: Oszust z badoo 19.11.19, 22:27
   Właśnie z takich powodów nie korzystam z portali randkowych. Natomiast z poszukiwania miłości nie chciałam rezygnować i postanowiła udać się do biura matrymonialnego www.zolyty.pl, tam każdą osobę zapisującą się dokładnie sprawdzają. Dlatego nie obawiałam się, że natrafię na oszusta i po kilku miesiącach korzystania z Zolyty poznałam cudownego faceta z którym jestem do dziś. Polecam skorzystanie z biura każdemu, kto chce się zakochać, ale nie chce zostać oszukany, bo zapewniam, że w tym biurze tak się nie stanie.
   • alina_bak43 Re: Oszust z badoo 06.03.20, 20:48
    Również polecam biuro matrymonialne Zolyty, ja także skorzystałam z tego biura i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Po 6 miesiącach poznałam mojego partnera z którym jestem do dziś i planujemy wspólną przyszłość. To wszystko dzięki pomocy swatki Ani.
  • anula.word Re: Oszust z badoo 21.06.20, 19:12
   Hej dziewczyny ostrzegam przed Pawlem , 39 lat , właściciel firmy z Poznania, Komornik, brunet. W rzeczywistości ma drugą żonę i 2 dzieci , na które nie płaci pieniędzy !!! Ma długi , których nie chce spłacić !!!
   • revenge3535 Re: Oszust z badoo 15.11.20, 11:59
    Uważajcie na Michała G. z Bielska 35 lat, wysoki, tatuaże, omamia kobiety, potem wyłudza kredyty, abonamenty, telefony. Manipulant i kłamca. Wiele kobiet oszukał i działa dalej.
    • annasza098 Re: Oszust z badoo 20.03.21, 21:10
     Uważajcie na Daniela z Bielska-Białej wyłudził pieniądze a potem unikał ich oddania po czym prawdopodobnie uciekł z Bielska! Poznany na badoo okulary ciemne oprawki od armaniego wmawia że ma firmę wykończeniowa bądź jest żołnierzem! Zna go ktoś?
   • anonimowaola Re: Oszust z badoo 29.01.21, 07:23
    EkiS z badoo i sympatii Łukasz z Radomia szczupły brunet z zarostem , manipulant i sexoholik. Alkoholik na leczeniu. Spotyka się tylko dla sexu obiecując miłość. Agresywny. Loguje się na portalach i jak jakąś kobietę "upoluje" kasuje profil i tak w koło. Wiem bo miałam z nim nieprzyjemności.
    • madziaaaa_80 Re: Oszust z badoo 30.04.21, 12:21
     Dalej szuka na sympatii bo kilka dni temu widziałam jego profil ze zdjęciem, teraz ma profil EkiS12. Liczy że znajdzie kolejną głupią i pustą laskę. To jakiś socjopata któremu alkohol wypalił dziurę w mózgu. Teraz wiem dlaczego żona go zostawiła. Uważajcie na niego.
  • kochana1995 Re: Oszust z badoo 02.02.21, 20:05
   Dziwię się że jakakolwiek rozgarnięta kobieta chciała się zbliżyć do tego typa, żabie oczy i cienkie usta...paskudny. Kijem bym nie dotknęła, no ale cóż są gusta i guściki. 21 lat to on miał ale chyba 20 lat temu, bez przesady!
  • wadzkim Re: Oszust z badoo 13.07.21, 11:59
   Oszustów jest dużo. Lepiej uważajcie na siebie i korzystajcie tylko z dobrych portali randkowych, np. tinder czy badoo. Ja od jakiegoś czasu szukam tego typu relacji, ale od początku się na to umawiam, bo szukam ludzi do relacji FWB. Tu poczytacie o niej więcej: snapcenter.pl/fwb-friends-with-benefits/
   • zlosliwa1234 Re: Oszust z badoo 09.03.22, 20:19
    Nie wiem czy akurat czy badoo taki też dobry portal, poznałam faceta miał być idealny niestety okazało się że miał też na konto na portalu erotycznym datezone Lukas gdzieś z Puław, świeża sprawa ale oszust i krętacz do potęgi
  • helenarak Re: Oszust z badoo 24.11.21, 15:15
   ostrzegam oszust z badoo !! Robert 41 lat Mielec
   link badoo:
   badoo.com/profile/0zAhMACTIwNDM1ODMyMgjza5g6AAAAACAcrrhBaW1H1fQN6_T7Lg1WftNOjJqtIXCb1MlKZgtHFw
   link facebook:
   www.facebook.com/profile.php?id=100001288259035
  • zosia2430 Re: Oszust z badoo 03.12.21, 16:34
   Ostrzegam przed mezczyznami na sympatii o nicku OnCzestochowa, Danielooo69, MonteChristo... klamia, zmyslaja, maja wiele kont na roznych portalach, gdy spotkaja sie z odmowa poznania kontaktuja sie ze znajomymi, podsylaja zlosliwe wirusy a uzyskane w te sposob informacje (o waszej aktywnosci na PRYWATNYM TELEFONIE i tego co uda im sie DZIEKI TEMU USLYSZEC) rozpowszechniaja wsrod osob trzecich...Omijac z daleka!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka