Dodaj do ulubionych

Szukam schematu nietypowego sweterka

31.01.05, 11:15
To znaczy takiego, który ma z przodu koło robione na drutach i całość też
jest na drutach.
Widziałam dzisiaj taki (niestety był kupny) i szalenie mi się spodobał.
Niestety nie robiłam nigdy koła na drutach nie nie mam koncepcji jak to
możnaby zrobić. Na szydełku owszem znalazłam ale nie na drutach.
Pozdrawiam Kasia
Obserwuj wątek
    • malgoha1 Re: Szukam schematu nietypowego sweterka 31.01.05, 11:46
      Może o taki Ci chodzi
      www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=34624&PhotoID=268957małgorzata
      • justa30 Re: Szukam schematu nietypowego sweterka 31.01.05, 11:52
        Ten sweterek jest super. szkoda, że nie ma schematu.
      • kasiazyw Dokładnie to... 31.01.05, 12:08
        ale jeszcze schemacik by się przydał. Pozdrawiam Kasia
        • kasiazyw Pomóżcie ekspertki 01.02.05, 11:59
          Może ktoś wpadnie na pomysł jak to zrobić.
          • kasiazyw Jest schemat 03.02.05, 09:34
            Dziewczyny na grupie robótki ręczne znalazły, więc jeśli ktoś jest
            zainteresowany do daję link (niestety po rosyjsku):
            glebokie.webpark.pl//f_sweter_z _kolem.htm
            Pozdrawiam Kasia
            • akna74 Re: Jest schemat 03.02.05, 10:51
              co to za adres? nie moge otworzyc;-( a sweter slicznywink
              Ania
              • kasiazyw Chyba skasowana.. 03.02.05, 11:28
                strona. Niestety. Ale mam zapisany wzorek. Jakby co wyślę.
                (Nie jest on identyczny ale jest wyjaśniona idea)
                POzdrawiam Kasia
                • akna74 Re: Chyba skasowana.. 04.02.05, 08:41
                  Kasiu mozesz mi przesłac na meil gazetowy ten wzór? wysłałam ci prosbe ale może
                  nie odebrałas..wink
                  Pozdrawiam
                  Ania
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka