Dodaj do ulubionych

AE poznań

26.12.06, 18:51
hejka. Wybiera się tam ktoś? Wiecie może jakie trzeba mieć wyniki żeby się
dostać? Chodzi mi o wydział Ekonomi lub Zarządzania. Trzea zdawac rozszerzone
te przedmioty wymagane?
Obserwuj wątek
    • Gość: pilkarzyki06 Re: AE poznań IP: *.ztpnet.pl 27.12.06, 14:09
      nie nie sa wymagane przedmioty rozszerzone. Do rekrutacji mozesz przystapic z
      poziomem podstawowym, tyle ze masz mniejsze szanse:)
    • Gość: ningio Re: AE poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 17:30
      Zdaję właśnie rozszerzone i się zaczęłam zastanawiać czy dobrze robię, bo
      przeciez teraz to z tymi poziomamyi juz nic nie wiadomo. Wiecie może jak oni
      będa patrzeć na to? jakiś przelicznik? Na stronie są informacje z zeszłego
      roku ;/ Kocham to serio

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka