ningio1 26.12.06, 18:51 hejka. Wybiera się tam ktoś? Wiecie może jakie trzeba mieć wyniki żeby się dostać? Chodzi mi o wydział Ekonomi lub Zarządzania. Trzea zdawac rozszerzone te przedmioty wymagane? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pilkarzyki06 Re: AE poznań IP: *.ztpnet.pl 27.12.06, 14:09 nie nie sa wymagane przedmioty rozszerzone. Do rekrutacji mozesz przystapic z poziomem podstawowym, tyle ze masz mniejsze szanse:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ningio Re: AE poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 17:30 Zdaję właśnie rozszerzone i się zaczęłam zastanawiać czy dobrze robię, bo przeciez teraz to z tymi poziomamyi juz nic nie wiadomo. Wiecie może jak oni będa patrzeć na to? jakiś przelicznik? Na stronie są informacje z zeszłego roku ;/ Kocham to serio Odpowiedz Link Zgłoś