Dodaj do ulubionych

Uł - wpłata

06.07.07, 20:49
(wpłaty ukazują się w portfelu po około 4 dniach roboczych od daty wpłaty)

czyli jesli wplacam dzis - banki w weekend nie pracuja chyba nie?- to kasa
najpozniej bedzie 11 lipca,wplaty do 11 lipca,wiec tegoz dnia musze na gwalt
kase przyporzadkowac?
Obserwuj wątek
    • Gość: kaaa1234 Re: Uł - wpłata IP: *.toya.net.pl 06.07.07, 20:51
      tak :) to tylko kilka klikniec przeciez:)
      • lady_camelie Re: Uł - wpłata 06.07.07, 20:54
        jak sie wszyscy rzuca 11 lipca to ja dziekuję ...
        • Gość: kaaa1234 Re: Uł - wpłata IP: *.toya.net.pl 06.07.07, 20:55
          no nie wiem, sporo osob myslalo, ze czas jest do 5lipca (lol, ja tez:),wiec moze
          nie bedzie tak zle :)
    • Gość: Biedronka Re: Uł - wpłata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.07, 23:31
      Było pomyśleć wcześniej ;) ale mimo wszystko powodzenia.

      Na co się wybieracie?
    • Gość: gruszka Re: Uł - wpłata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.07, 09:14
      jęsli płacisz w banku to idzie dwa dni do Twojego portfela;) NA CO IDZIECIE??
      JA NA SOCJOLOGIE ZŁOŻYŁAM;)
      • Gość: ... Re: Uł - wpłata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.07, 09:56
        ja na psycho...
      • Gość: kaaa1234 Re: Uł - wpłata IP: *.toya.net.pl 07.07.07, 13:13
        ja tez na socjologie:), ale chyba za duzo szans nie mam (niby dobrze zdany
        polski, ale brak rozszerzenia z ang/ buuu. a oprocz tego etnologia i historia
        (na historie wolalabym jednak nie trafic, za to etnologia-marzenieee :D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka