Dodaj do ulubionych

Najtańsze programy na zaliczenie, Pascal, C++, SQL

23.03.13, 19:30
Jeśli jesteś studentem, uczniem który ma problemy z napisaniem programu na zaliczenie lub programu do pracy dyplomowej, zgłoś się do nas!

Oferujemy najtańsze pisanie programów, zadań na zaliczenie a także konkretnych programów na specjalne zamówienie.

Nasz kod jest bogaty w komentarze, dzięki czemu po przejrzeniu go wszystko będzie dla Ciebie jasne!

Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę i kontaktu: programy.zagrosze.com/ - zajrzyj do działu "Najczęściej zadawane pytania" a rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zapraszam również do kontaktu (formularz znajduje się na podanej stronie www)
Obserwuj wątek
  • ak-69 Re: Najtańsze programy na zaliczenie, Pascal, C++ 29.03.13, 13:13
   Nie jesteście wykładowcami? Ostatnio w tv pokazywali wytoczenie procesu karnego profesorowi informatyki, wykładowcy znanej wyższej uczelni, który sprzedawał zaliczenia, wpisy do indeksu, prace magisterskie, chyba nawet pomagał w zdobyciu stopnia doktora. Doktorat można było dostać chyba już za kilkanaście tysięcy złotych. To co robicie, to identyczna branża, lecz z o niebo niższej półki. Mimo wszystko też objęte Kodeksem Karnym. Może wyroki łagodniejsze niż dla tego profesora. Jaką macie gwarancję, że nie poda się za rzekomego zleceniodawcę ktoś z policji aby was namierzyć.
   • barpas_gw Re: Najtańsze programy na zaliczenie, Pascal, C++ 14.11.13, 13:50
    Nie nie jesteśmy wykładowcami ;)
    Oferujemy konsultacje, korepetycję, oraz wykonanie programu na zlecenie, jeżeli program ten jest programem na zaliczenie - student powinien traktować otrzymany od nas kod źródłowy jako materiał poglądowy na którego podstawie powinien napisać własny program - jest to olbrzymie ułatwienie ale nie mogę zgodzić się z twierdzeniem że jest to łamanie prawa.
    Oczywiście łamał by prawo ten kto oddał by napisany przez nas program, jako wykonany przez siebie program na zaliczenie - zawsze nakłaniamy jednak naszych klientów do poświęcenia odrobiny czasu i stworzenie na podstawie przesłanych przez nas materiałów czegoś własnego,
    pozdrawiamy,
    załoga programy.zagrosze.com
  • lwvtutor Re: Najtańsze programy na zaliczenie, Pascal, C++ 23.10.13, 12:55
   Jak coś to dobry sql tutorial znajdziesz tutaj
   www.learn-with-video-tutorials.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka