Dodaj do ulubionych

cenne zapachy

30.01.13, 13:00
Są zapachy, których nie da się już kupić, trzeba szperać i szukać w internecie, sklepach. Po wielu latach ich cena drastycznie wzrosła. Dobrym przykładem jest Issey Miyake Le feu czerowone, ostatnio też klasyczna Stella.
Obserwuj wątek
    • forevermore79 Re: cenne zapachy 30.01.13, 14:40
      Le Feu, czy Theorema- wiadomo, nieprodukowane i ceny rosna. Stella ma sie swietnie i jest niedroga, ale niestety w Polsce marka juz nie jest oferowana, a szkoda. W Anglii jest i klasyk i Absolute, o LILY i LILY Absolute nie wspominajac.
    • elve Re: cenne zapachy 01.02.13, 10:38
      No ja bardzo tęsknię za Le Feu. Miałam trochę w przenośnym atomizerze, ale cholerstwo było nieszczelne i już nie mam :( natomiast ciągle wydaje mi się, że re-edycja - oby w dobrej formule - jest kwestią czasu.
      • astronomiczna.ania Re: cenne zapachy 01.02.13, 16:23
        > No ja bardzo tęsknię za Le Feu. Miałam trochę w przenośnym atomizerze, ale chol
        > erstwo było nieszczelne i już nie mam :( natomiast ciągle wydaje mi się, że re-
        > edycja - oby w dobrej formule - jest kwestią czasu.

hmm ... swego czasu uważałam za pewnik, że kwestią czasu jest re-edycja EC :)
        tymczasem mija już ładnych parę lat od zakończenia produkcji, a o wznowieniu mowy nie ma
        ceny na ebay-u kosmiczne: zdarzają się i egzemplarze za 400 USD
        • fa25 Re: cenne zapachy 03.02.13, 14:21
          Nie wierzę ! Luloo i Sorbet w jednym poście. Witajcie, witajcjie !!!!
          Ad rem - skupowanie starych ukochanych zapachów to drogie przedsięwzięcie.
          Ostatnio kupowałam Magie Noire i Fendi woman. No ale cóż począc jak nie mogę bez nich egzystowac...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka