Dodaj do ulubionych

Nowe AA Guerlaina

03.04.06, 23:46
No więc tak:

Tutti Kiwi - na początku pachnie jak świezo przkrojone kiwi z odrobinką
cytryny i jeszcze jakichś cytusów, ale potem dostaje (przynajmniej na mojej
skórze) jakiejś takiej gorzkawo-kwaśniej nuty i traci cały urok. Do tego
szybko wietrzeje.

Grosellina - słodkawa, delikatna, troche mdła, w sumie bardzo przeciętna, ot
takie owoce z domieszką jakichś mało ciekawych kwiatków.

Widziałam dzisiaj na Fiu tylko w pojemności 125 ml oraz travel sety z
miniaturami.
Obserwuj wątek
    • maja1000 Re: Nowe AA Guerlaina 26.05.06, 13:10
      Jako wielbicielka Guerlaina i większości AA przetestowałam wczoraj te 2 zapachy.

      Kiwi, tak jak napisała Miriam, początek jest dość sympatyczny, to świeży owoc,
      który jednak bardzo szybko robi się jakiś gorzko cytrusowy przynajmniej na
      papierku, na sobie już nie chciałam testować...

      Grosellina podoba mi się bardziej, chociaż też raczej nie będzie należała do
      moich ulubionych AA. Na początku porzeczki czerwone-mniam, pierwsze wrażenie
      pozytywne, później wchodzą jakieś cytrusowo-skórkowe nutki, ale nie tak gorzkie
      jak w przypadku poprzednika. Ponoć można się tam jeszcze doszukać białej
      herbaty, listków maliny i kwiatów akacji.

      Jak ktoś lubi łagodne owocowe nuty, na lato jak znalazł:-)



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka