coralin
29.07.06, 19:08
Jeśli będziecie mieć okazję to polecam wypróbować ich zapachy. Dla kobiet
mają trzy przy czym I'infante przepiękne. Niestety zapachy są we flakonach
bez atomizera, a te atomizerowe mają obłędnie wysokie ceny(10 ml 45 euro za
edp).
Firma jest z Bretanii (wąchałam w Dinard), zapachy są dostepne z tego co
widziałam na stronie również w Londynie i paru niemieckich miastach. Zapachy
sa naprawdę piękne.