hotally 25.09.09, 19:34 Pragne przypomnieć wszystkim wielbicielkom Desperatek, że od niedzieli rusza nowy sezon :)) zapowiada się śmiesznie: www.youtube.com/watch?v=5KzW5O6dplc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rosyjska_niebieska Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 19:50 Już od niedzieli? To super. Brakowało mi ich już. W niedzielę też wracają Brothers & Sisters na Abc. Nie wiem, czy znasz, ale polecam. Zwłaszcza miłośniczkom Calisty Flockheart. No i House powrócił. Tu z kolei mój BFFE jest wielkim fanem. Czyż życie nie jest piękne?;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 19:53 nie znam niestety :( i wole sie nie wkrecac w kolejny serial, dla wlasnego dobra :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rosyjska_niebieska Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 19:59 Na pewno by Ci się spodobał. Ally McBeal alias Kitty Walker alias Calista Flockheart jest boska. Ale miałabyś do nadrobienia 3 dotychczasowe sezony. Odpowiedz Link Zgłoś
skarpetka_szara Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:05 A czy te seriale w Polsce sa dubingowane czy tylko maja literki na dole? Odpowiedz Link Zgłoś
rosyjska_niebieska Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:13 Ja dostaję oryginalne wyemitowane w ABC (przypominam - oglądanie już raz wyemitowanego w telewizji serialu nie jest piractwem, gdyby ktoś chciał mi coś takiego zarzucić;-)). Gdy zaczynałam oglądać Broth&Sis kiepsko było z dostępnością napisów, więc tak się jakoś siłą rzeczy przyzwyczaiłam do oglądania bez. Przynajmniej znam oryginalne głosy aktorów:-) Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:16 Obiecalam sobie, zeby nie wkrecac sie poki co w nowe seriale, bo to zlodziej czasu :( Odpowiedz Link Zgłoś
zuzann-a Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:20 O ile się nie mylę to w ubiegłą sobotę był pierwszy odcinek nowej serii:-) Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:28 Pewnie chodzi Ci o 5 sezon... w najbliższą niedzielę w Stanach startuje 6sty, na 100% Odpowiedz Link Zgłoś
rachela25 Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 21:28 od niedzieli ? ja wczoraj oglądałam jakies 2 odcinki na polsacie Odpowiedz Link Zgłoś
zuzann-a Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 09:29 hotally napisała: > Pewnie chodzi Ci o 5 sezon... w najbliższą niedzielę w Stanach startuje 6sty, n > a > 100% > Aa, chyba że. Odpowiedz Link Zgłoś
listopadowa81 Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 22:09 Ten serial wogole mnie nie wciagnal.Ten film nie ma fabuly jest pusty jak butelka pijaka,opiera sie na pie...ch,a problemy tam maja ze hoho,dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś
margulinka Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 12:21 wiadomo kogo mike poslubi, susan. Na imdb zrobili glupi spoiler, ciekawe czy producenci wiedza. Odpowiedz Link Zgłoś
margulinka Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 23:08 wejdz na imdb.com, wpisz w wyszukiwarke desperte housewives i tam sobie znajdziesz. Nic wielkiego, chodzi o to ze rezyser zdradzil ze jedna wychodzi za Mike, a druga popada w jakas depresje, a w opisie odcinka nr 4 napisano ze "Katherine gets emotional when preparing wedding cake" - pracuje z Bree w tym biznesie kuchennym i na jakas okazje przygotowywala tort i zalapala wtedy dola i rozkleila sie juz calkiem :-) wiec wiadomo, kto popada w depresje ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
margulinka Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 23:14 poza tym z innych nowosci to Julie (corka Susan) wraca z brzuchem, Tom podrywa studentki na uczelni, Orson dowiaduje sie o romansie Bree i Carla :-) jest opis pierwszych 6 odcinkow. Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: Desperate Housewives 6 27.09.09, 00:08 nie czytam, chce miec niespodzianki :)))) P.S. Wrzucilam na bloga zdjecia z Wisteria Lane, ktore zrobila Moja koleznaka, podczas zwiedzania :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
rumak.hrabiny Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 23:26 wprawdzie nie oglądam seriali, ale ten wątek mi się podoba, bo nikt nie może do was się pr%pie#dolić Odpowiedz Link Zgłoś
kochanka.soltysa Re: Desperate Housewives 6 27.09.09, 07:54 Nie lubie tego serialu, jest glupi. Ogladam "Mode na sukces" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
margulinka Re: hotally 01.10.09, 08:15 Mam prosbe, wrzucilas tu link ze zdjeiami z wisteria lane, ale one juz nie dzialaja, a chcialam je komus pokazac - wyswietlaja sie wszystkie zdjecia oprocz domkow na wisteria lane :( Nie wiesz czy specjalnie zostaly usuniete? Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś