Dodaj do ulubionych

Desperate Housewives 6

25.09.09, 19:34
Pragne przypomnieć wszystkim wielbicielkom Desperatek, że od niedzieli rusza
nowy sezon :)) zapowiada się śmiesznie:

www.youtube.com/watch?v=5KzW5O6dplc
Obserwuj wątek
    • rosyjska_niebieska Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 19:50
      Już od niedzieli? To super. Brakowało mi ich już.
      W niedzielę też wracają Brothers & Sisters na Abc. Nie wiem, czy
      znasz, ale polecam. Zwłaszcza miłośniczkom Calisty Flockheart.
      No i House powrócił. Tu z kolei mój BFFE jest wielkim fanem.
      Czyż życie nie jest piękne?;-)
      • hotally Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 19:53
        nie znam niestety :( i wole sie nie wkrecac w kolejny serial, dla wlasnego dobra :))
        • rosyjska_niebieska Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 19:59
          Na pewno by Ci się spodobał. Ally McBeal alias Kitty Walker alias
          Calista Flockheart jest boska.
          Ale miałabyś do nadrobienia 3 dotychczasowe sezony.
          • skarpetka_szara Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:05
            A czy te seriale w Polsce sa dubingowane czy tylko maja literki na
            dole?
            • rosyjska_niebieska Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:13
              Ja dostaję oryginalne wyemitowane w ABC (przypominam - oglądanie już
              raz wyemitowanego w telewizji serialu nie jest piractwem, gdyby ktoś
              chciał mi coś takiego zarzucić;-)).
              Gdy zaczynałam oglądać Broth&Sis kiepsko było z dostępnością
              napisów, więc tak się jakoś siłą rzeczy przyzwyczaiłam do oglądania
              bez.
              Przynajmniej znam oryginalne głosy aktorów:-)
          • hotally Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:16
            Obiecalam sobie, zeby nie wkrecac sie poki co w nowe seriale, bo to zlodziej
            czasu :(
    • zuzann-a Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:20
      O ile się nie mylę to w ubiegłą sobotę był pierwszy odcinek nowej
      serii:-)
      • hotally Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 20:28
        Pewnie chodzi Ci o 5 sezon... w najbliższą niedzielę w Stanach startuje 6sty, na
        100%
        • rachela25 Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 21:28
          od niedzieli ? ja wczoraj oglądałam jakies 2 odcinki na polsacie
          • hotally Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 21:45
            Oglądałaś sezon 5
        • zuzann-a Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 09:29
          hotally napisała:

          > Pewnie chodzi Ci o 5 sezon... w najbliższą niedzielę w Stanach
          startuje 6sty, n
          > a
          > 100%
          >

          Aa, chyba że.
    • listopadowa81 Re: Desperate Housewives 6 25.09.09, 22:09
      Ten serial wogole mnie nie wciagnal.Ten film nie ma fabuly jest pusty
      jak butelka pijaka,opiera sie na pie...ch,a problemy tam maja ze
      hoho,dziekuje.
      • margulinka Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 12:21
        wiadomo kogo mike poslubi, susan. Na imdb zrobili glupi spoiler,
        ciekawe czy producenci wiedza.
        • hotally Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 19:38
          daj linka
          • margulinka Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 23:08
            wejdz na imdb.com, wpisz w wyszukiwarke desperte housewives i tam
            sobie znajdziesz. Nic wielkiego, chodzi o to ze rezyser zdradzil ze
            jedna wychodzi za Mike, a druga popada w jakas depresje, a w opisie
            odcinka nr 4 napisano ze "Katherine gets emotional when preparing
            wedding cake" - pracuje z Bree w tym biznesie kuchennym i na jakas
            okazje przygotowywala tort i zalapala wtedy dola i rozkleila sie juz
            calkiem :-) wiec wiadomo, kto popada w depresje ;))
            • margulinka Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 23:14
              poza tym z innych nowosci to Julie (corka Susan) wraca z brzuchem,
              Tom podrywa studentki na uczelni, Orson dowiaduje sie o romansie
              Bree i Carla :-) jest opis pierwszych 6 odcinkow.
              • hotally Re: Desperate Housewives 6 27.09.09, 00:08
                nie czytam, chce miec niespodzianki :))))
                P.S. Wrzucilam na bloga zdjecia z Wisteria Lane, ktore zrobila Moja koleznaka,
                podczas zwiedzania :))))
    • rumak.hrabiny Re: Desperate Housewives 6 26.09.09, 23:26
      wprawdzie nie oglądam seriali, ale ten wątek mi się podoba, bo nikt nie może do was się pr%pie#dolić
    • kochanka.soltysa Re: Desperate Housewives 6 27.09.09, 07:54
      Nie lubie tego serialu, jest glupi. Ogladam "Mode na sukces" ;)
      • margulinka Re: hotally 01.10.09, 08:15
        Mam prosbe, wrzucilas tu link ze zdjeiami z wisteria lane, ale one
        juz nie dzialaja, a chcialam je komus pokazac - wyswietlaja sie
        wszystkie zdjecia oprocz domkow na wisteria lane :( Nie wiesz czy
        specjalnie zostaly usuniete? Dzieki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka