13.02.10, 22:00
Dzisiaj są moje urodzinki (już 32) a mój mężuś wysłał mi tylko rano smska z życzeniami a teraz się do mnie nie odzywa bo musiałam dłużej zostać w pracy. Super mam święto!!
Obserwuj wątek
    • hermina26 Re: mam doła 13.02.10, 22:04
      Nie smuć się Słonko!
      Pewnie jak wróci to Ci złoży życzenia!
      Odemnie masz buziaka i sto lat!!!
    • mahadeva Re: mam doła 13.02.10, 22:04
      w sensie, ze sie obrazil?
      moze sama zagdaj, zaproponuj cos?
      ciesz sie, ze masz maza
      ja po 1,5 roku bycia ponizana zdecydowalam, ze wole byc sama niz skrajnie
      cierpiec, a wiem, ze czeka mnie samotnosc, wczensiej 3,5 roku bylam sama...
      • pendzacy_krolik Re: mam doła 13.02.10, 22:08
        zawsze wiesz wszystko najlepiej? znajdziesz sobie jeszcze faceta,
        tylko nie szukaj na sile,sam sie anpatoczy.tak bylo z moim 20 lat
        temu,a teraz ciesze sie,kiedy tylko mi znika z oczu.

        mahadeva napisała:

        > w sensie, ze sie obrazil?
        > moze sama zagdaj, zaproponuj cos?
        > ciesz sie, ze masz maza
        > ja po 1,5 roku bycia ponizana zdecydowalam, ze wole byc sama niz
        skrajnie
        > cierpiec, a wiem, ze czeka mnie samotnosc, wczensiej 3,5 roku
        bylam sama...
      • kseniainc Re: mam doła 13.02.10, 22:08
        e-tam, większego doła niż ja dziś nie ma nikt!! Czyli i tak masz lepiej;-)Pociesza Cię to choć trochę?
        • mahadeva Re: mam doła 13.02.10, 22:12
          ja mam najwiekszego :) Misia nie bylo 2 tygodnie bez przerwy, jutro wpada o 21 i
          znow spada na tydzien - codziennie snily mi sie koszmary, jak sie nade mna zneca
          - mam dosc, znow jestem wolna!
      • ulotna_chwila_ona Re: mam doła 13.02.10, 22:11
        No obraził się. Siedzi obok mnie, laptop na kolanach i cisza...
        • mahadeva Re: mam doła 13.02.10, 22:13
          ja bym sie zaczela przytulac...
          • ulotna_chwila_ona Re: mam doła 13.02.10, 22:18
            Już zaczęłam się przytulać wcześniej, ale skoki oglądał:(
            • vandikia Re: mam doła 13.02.10, 23:22
              no i co się dziwisz, urodziny ok no ale mam dziwne wrażenie, że
              czujesz się pępkiem świata, trzeba było się poprzytulać po skokach
              olimpiada na której pewniakami są 2 sportowcy, jeden startuje,
              konkurs trwa ok 1,5 h i akurat wtedy musisz się przytulać?
    • hermina25 Re: mam doła 13.02.10, 22:11
      Wszystkiego naj!
      A mąż za głupie wochy winien Ci dobrze dziś w nocy zrobić :D
      • hermina25 Re: mam doła 13.02.10, 22:12
        *fochy
    • alienka20 Re: mam doła 13.02.10, 22:12
      a ja mam doła i fobię społeczną xD
      • kombinerki_pinocheta Re: mam doła 13.02.10, 22:24
        Ty na powaznie z ta fobia ?
        • alienka20 Re: mam doła 13.02.10, 22:32
          Nie wiesz, taki dżołk (mój nick właśnie krzyczy i macha łapkami do Ciebie) ;)
      • rzeka.chaosu Re: mam doła 13.02.10, 22:29
        To tak jak ja dziś.
        • alienka20 Re: mam doła 13.02.10, 23:07
          Ty masz dziś - mi ślubowała wierność po grób i nie chce odpuścić ;)
    • arsmenik Re: mam doła 13.02.10, 22:14
      wiekszego jak ja to nikt nie ma.

      Pamiętliwoć mi sie włączyła i znowu zemste planuję.

      A bardzo tego nie chce, a jak nie zrobie to ni ebede miał satysfakcji z niszczenia.

      I tak w kólko reakcja łańcuchowa
    • wisia78 Re: mam doła 13.02.10, 22:24
      Mam nadzieje, ze z mezem w koncu jakos sie ulozylo, a dla Ciebie
      wszystkiego dobrego :-))))
      Tylko prosze nie zdrabniaj juz tak.. urodzinki, esemesik.. ech. 32
      lata skonczylas, mowic trzeba normanie, nie jak mae dziecko!
      • ulotna_chwila_ona Re: mam doła 13.02.10, 22:28
        Mówić moge jak chce. W końcu mam 32 lata.
        • sophie04 Re: mam doła 13.02.10, 23:15
          wiem co to znaczy ,przykro .Bylam kiedys sama ale pozniej 4 lata w
          zwiazku skonczylo sie bardzo zle .zazdroszcze kobietom ktore maja
          kochanka bo ci przynajmniej zabiegaja.
          wszystkiego najlepszego
          • ulotna_chwila_ona Re: mam doła 13.02.10, 23:19
            Z tego powodu coś się właśnie zaczęło z tym trzecim.
            • vandikia Re: mam doła 13.02.10, 23:24
              najpierw się mówi papa mężowi, a później zaczyna z kimś innym
              • ulotna_chwila_ona Re: mam doła 13.02.10, 23:27
                Niekoniecznie. Ten trzeci to świetny kumpel.
                • vandikia Re: mam doła 13.02.10, 23:29
                  ale napisałaś w kontekście kochanka
                  więc albo mąż be i trzeba się z nim rozstać albo powiedzieć, że ma
                  się ochotę na kumpla i dlatego mąż be
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka