kombinerki_pinocheta
17.02.10, 17:54
Spotykacie sie z nowymi ludzmi i poznajecie na imprezie. Co decyduje o atrakcyjnosci facetow, z ktorymi macie ochote kontynuowac znajomosc? Na czym polega wstepna selekcja?
Mozecie pominac kwestie aparycji. Chodzi mi raczej o cechy charakteru, sposob bycia.
Stawiam na usmiechnietego, wygadanego(nie wazne xco mowi), towarzyskiego(alkohol,taniec) typa.
Jaki typ faceta odpada?
Acha, mozecie odpuscic sobie wszelkiego rodzaju zlosliwosci. Tak wiem, gdybym byl interesujacy to bym nie pytal.