17.02.10, 17:54
Spotykacie sie z nowymi ludzmi i poznajecie na imprezie. Co decyduje o atrakcyjnosci facetow, z ktorymi macie ochote kontynuowac znajomosc? Na czym polega wstepna selekcja?
Mozecie pominac kwestie aparycji. Chodzi mi raczej o cechy charakteru, sposob bycia.
Stawiam na usmiechnietego, wygadanego(nie wazne xco mowi), towarzyskiego(alkohol,taniec) typa.
Jaki typ faceta odpada?

Acha, mozecie odpuscic sobie wszelkiego rodzaju zlosliwosci. Tak wiem, gdybym byl interesujacy to bym nie pytal.
Obserwuj wątek
    • menk.a Re: Selekcja 17.02.10, 17:56
      Ważne co mówi. Słodka idiotka w męskim wydaniu odpada na wstępie.;)
      • wicehrabia.julian Re: Selekcja 17.02.10, 17:58
        menk.a napisała:

        > Ważne co mówi. Słodka idiotka w męskim wydaniu odpada na wstępie.;)

        nawet pryszczaty karzeł, ale elokwentny ma szansę?
        • ja-27 Re: Selekcja 17.02.10, 18:00
          Autor postu napisał że raczej chodzi mu o charakter i można pominąć wygląd.
          Dlatego i ja nie wspomniałam o tym.
        • menk.a Re: Selekcja 17.02.10, 18:01
          Nie prowokuj.:D
          Atrakcyjność intelektualno-fizyczna to coś co mnie przyciąga. Patrząc w
          przeszłość (jeśli już mam siebie ciut powałkować) panowie, którzy mnie
          pociągali niekoniecznie byli tzw. ciachami.;)
          • wicehrabia.julian Re: Selekcja 17.02.10, 18:04
            menk.a napisała:

            Patrząc w
            > przeszłość panowie, którzy mnie
            > pociągali niekoniecznie byli tzw. ciachami.;)

            ciekawe jak wygląda niekonieczne ciacho, taki zwykły chłopina?
            • menk.a Re: Selekcja 17.02.10, 18:16
              Nie. Niezwykły. Rzadki okaz. Wyjątkowy. Oto krótka lista cech wspólnych:
              bystrość, błyskotliwość, otwartość, zdecydowanie, konsekwencja, stabilność
              emocjonalna, zaradność, wrażliwość, czułość, brak alergii na słowo 'feminizm',
              poczucie humoru podobne do mojego, poprawne posługiwanie się polskim.:D
              Oczywiście nie wszystko da się wyłapać od razu. Potrzeba czasem czasu i
              odpowiednich okoliczność, by pewne rzeczy móc zaobserwować.;)
              To brzmi jak jakieś truizmy i banały, ale cóż, tak jest.;)
              • wicehrabia.julian Re: Selekcja 17.02.10, 18:23
                menk.a napisała:

                > bystrość, błyskotliwość, otwartość, zdecydowanie, konsekwencja, stabilność
                > emocjonalna, zaradność, wrażliwość, czułość, brak alergii na słowo 'feminizm',
                > poczucie humoru podobne do mojego, poprawne posługiwanie się polskim.:D

                eee tylko tyle? chociaż w sumie ten feminizm to ciężkie do przełknięcia dla
                prawdziwego faceta
                • menk.a Re: Selekcja 17.02.10, 20:38
                  Wg mnie łatwe do przełknięcia dla kogoś, kto chociaż trochę próbuje myśleć i
                  rozumieć. Nie musi się zgadzać, a wystarczy, że akceptuje, nie szydzi i nie
                  deprecjonuje, zwłaszcza kierując się uprzedzeniami.
                  Tylko??? Bez żartów. Takich facetów to z gromnicą wyszukuję.:D;)
              • gr.een Re: Selekcja 17.02.10, 18:35
                menk.a napisała:

                > Nie. Niezwykły. Rzadki okaz. Wyjątkowy. Oto krótka lista cech wspólnych:
                > bystrość, błyskotliwość, otwartość, zdecydowanie, konsekwencja, stabilność
                > emocjonalna, zaradność, wrażliwość, czułość, brak alergii na słowo 'feminizm',
                > poczucie humoru podobne do mojego, poprawne posługiwanie się polskim.:D
                niedozdobycia dla zwykłej śmiertelniczki, ale bywają takie okazy bywają :)
                • menk.a Re: Selekcja 17.02.10, 20:39
                  Bywają, bywają. No i niestety rzadkie okazy.;)
            • maitresse.d.un.francais Re: Selekcja 17.02.10, 18:17

              niekoniecznie ciacho:


              www.egalanteria.com.pl/data/gfx/pictures/medium/1/4/12341_6.jpg
              • wicehrabia.julian Re: Selekcja 17.02.10, 18:23
                maitresse.d.un.francais napisała:

                >
                > niekoniecznie ciacho:
                >
                >
                > www.egalanteria.com.pl/data/gfx/pictures/medium/1/4/12341_6.jpg

                facet w twoim typie?
                • maitresse.d.un.francais Re: Selekcja 17.02.10, 18:27
                  >
                  >
                  > facet w twoim typie?
                  >
                  "Niekoniecznie ciacho" to NIE ZNACZY "facet w moim typie".

                  Nie, to nie jest facet w moim typie. To jest facet, który wychodzi w guglu, jak
                  się w grafikę wpisze "skórzana kurtka męska" i znalazłam go przy okazji wątku o
                  takiejże kurtce.

                  Dla mnie ten facet jest odstręczający.
                  • wicehrabia.julian Re: Selekcja 17.02.10, 18:38
                    maitresse.d.un.francais napisała:

                    > Dla mnie ten facet jest odstręczający.

                    to po co go wklejasz, daj jakiegoś co trafia w twoje preferencje
                    • maitresse.d.un.francais Re: Selekcja 17.02.10, 19:46
                      wicehrabia.julian napisał:

                      > maitresse.d.un.francais napisała:
                      >
                      > > Dla mnie ten facet jest odstręczający.
                      >
                      > to po co go wklejasz, daj jakiegoś co trafia w twoje preferencje

                      preferuję ciacha, a ty nieciacho chciałeś
                      >
                      • wicehrabia.julian Re: Selekcja 17.02.10, 23:01
                        maitresse.d.un.francais napisała:

                        > preferuję ciacha, a ty nieciacho chciałeś

                        no to dawaj, zobaczymy co to jest ciacho
        • maitresse.d.un.francais Re: Selekcja 17.02.10, 18:15
          Autor napisał:

          Mozecie pominac kwestie aparycji.

          Więc się nie czepiaj wicehrabio.
    • wartosc.energetyczna Re: Selekcja 17.02.10, 17:58
      na wstępie pytam czy nie pisuje przypadkiem na forum kobiecym
      • doral2 Re: Selekcja 17.02.10, 18:01
        na wstępie węszę, czy facet się umył, użył dezodorantu, założył świeże ubranie,
        ma obcięte i czyste paznokcie, czyste i wypastowane obuwie.
        potem sprawdzam jego współczynnik rozrywkowości, zadając mu pytanie czy i ile
        chce mieć dzieci...
    • ja-27 Re: Selekcja 17.02.10, 17:58
      U mnie najważniejsze jest co mówi i jak to mówi. Odpadają wszelkiego rodzaju
      puste cwaniaczki. Lubię jak facet jest wesoły i wygadany, ale w normie. Nie musi
      tańczyć, bo i ja nie lubię. I nie może być za bardzo towarzyski.

      Normalny, zwykły i w duzym poczuciem humoru i dystansem do samego siebie.
    • izabella9.0 Re: Selekcja 17.02.10, 18:02
      1.poczucie humoru
      2. inteligencja
      3. wygląd

      Jesli nie "wygląda" a ma 1 i 2 a dodatkowo jest męski "kupuję "
      • wicehrabia.julian Re: Selekcja 17.02.10, 18:04
        izabella9.0 napisała:

        > 1.poczucie humoru
        > 2. inteligencja
        > 3. wygląd

        rozwiń punkt 3
        • izabella9.0 Re: Selekcja 17.02.10, 18:15
          Wysoki ale bez przesady , szczupły ale bez przesady, przystojny a
          niekoniecznie ładny jak laleczka. W moim słowniku przystojny to taki
          osobnik , który mimo przecietnej twarzy swoją meskością , stylem
          bycia i innymi blizej nieokreslonymi rzeczami sprawia ze przyciaga ,
          ze jest sexy i bije na głowe meskie laleczki :DD
          • wicehrabia.julian Re: Selekcja 17.02.10, 18:39
            izabella9.0 napisała:

            > Wysoki ale bez przesady , szczupły ale bez przesady, przystojny a
            > niekoniecznie ładny jak laleczka.

            a może jakoś konkretniej?
            • izabella9.0 Re: Selekcja 17.02.10, 19:02
              Miłośc nie zna wymiarów , zauroczenie też nie :P

              1. Dwumetrowcy odpadają..metr osiemdziesiąt to takie w sam raz.
              2. Waga - rzecz względna.



    • sootball Re: Selekcja 17.02.10, 18:06
      spróbuj w klubach fantastyki ;)
      od czasu do czasu bywają tam kobiety.
      A jak już bywają, zazwyczaj są nietuzinkowe.
    • tarantinka Re: Selekcja 17.02.10, 18:21
      tak szczerze to nie biorę pod uwagę mężczyzn poznanych na imprezach. Zwykle jest
      tam głośno, alkohol i nie można w rozmowie wyjść po za banały. Ostatnio ciekawą
      rozmowę miałam z mężczyzną poznanym na spacerze z psem. Wg mnie to lepiej wyjść
      ze schematu impreza, klub itp, jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby facet który
      mnie może zainteresować spędzał tam wieczory.
    • jane-bond007 Re: Selekcja 17.02.10, 18:34
      z wymienionych przez Ciebie najważniejszy sposób bycia, lubię
      facetów spokojnych i wyważonych ale mocno stojących na ziemi, a że
      wolę słuchać niż mówić więc cenię to tez u innych
      • stinefraexeter Re: Selekcja 17.02.10, 20:49
        Otóż to. Tacy są najlepsi. Spokój, wyważenie. Nie lubię kogucików. Nie lubię
        również facetów, którzy zbytnio pokazują po sobie zdenerwowanie, bo takim dłonie
        pocą, irytuje ich własne zdenerwowanie przez co robią się jeszcze bardziej
        zestresowani i nieporadni, co jest prostą drogą do gadania głupot i zachowywania
        się jak idiota.
    • skarpetka_szara Re: Selekcja 17.02.10, 18:36
      Kazdej podoba sie co innego, z zasada: kazda zmora znajdzie swego
      amatora.

      Mi akurat podoba sie to niewyczuwalne "cos", co sprawia ze jest
      inny niz przecietniak.

      Powiem co mnie odpycha: gdy facet za duzo wypije. gdy mowi za duzo
      nie zadajac mi pytan, gdy sie przechwala w oczywisty sposob, gdy
      jest nieszczery.

      Ogolnie kobiety lubia gdy facet jest NIMI zainteresowany, gdy chce
      ich poznac, wiec sie wypytuje o ich zdanie, itd...
      • la-bast Re: Selekcja 17.02.10, 18:40
        poczucie humoru, co do wygladu, wiele sie pozmienialo od mojego
        pierwszego wyobrazenia idealnego faceta
    • kkkkota Re: Selekcja 17.02.10, 18:40
      Odpada typ dresiarski z wyglądu i zachowania ale też inteligentny , który
      jest spasiony i brzydki.
    • lolcia-olcia Re: Selekcja 17.02.10, 19:08
      Odpada przygłup i ćwok bez poczucia humoru, stale gadający o pracy czy mamusi.
      Aaaa zapomniałabym, ja mam dość silny charakter i gdy w rozmowie facet zdradzi
      się skłonnością pantoflową to podziękuję mu.
    • figgin1 Re: Selekcja 17.02.10, 19:17
      Co mnie przyciąga? Przede wszystkim wspólne zainteresowania. Cóż, bardzo lubię
      bad boyów. Ogólnie lubię luźnych, inteligentnych gości z poczuciem humoru i
      indywidualistów.
      Co mnie odpycha? Ponuractwo, konserwatywizm... Jak facet wykazuje swoją pogardę
      wobec: kobiet, gejów, czarnych...
    • catthe Re: Selekcja 17.02.10, 19:17
      Ta wstępna, najbardziej wstępna selekcja to wiadomo, że odpadają
      jakieś chamy, prostaki, cwaniaczki z nażelowanymi włosami i ten
      deseń.
      A potem to naprawdę zależy. Wcale nie musi być uśmiechnięty. Taki co
      siedzi w kącie ale ma w sobie coś intrygującego też może być fajny.
      Oczywiście potem, w rozmowie i dalszej relacji poczucie humoru
      niezwykle ważne i wysoko punktowane;) Ale to nie chodzi o typ
      wesołka czy błazna. Tu chodzi o to, żeby łapał żarty, miał podobne
      poczucie humoru, umiał myśleć i żartowac abstrakcyjnie.
      Taniec i alkohol-nie wiem dlaczego to według Ciebie pewniaki. Nie
      znam kobiety dla której te rzeczy byłyby na liście spraw wymaganych.

      Nie lubię zasadniczych sztywniaków. Nie lubię też drobiazgowych
      pedantów. Lubię otwartych, ciekawych facetów. Mądrych i ciepłych.
      To tak na szybko;)
    • zmienna_elfka Re: Selekcja 17.02.10, 19:20
      Wstępna analiza obejmuję polszczyznę jaką się posługuję,
      zapatrywania polityczne, podejście do życia zbliżone do mojego jak i
      poczucie humoru. Następnie weryfikacja osobowości pod kątem intro-
      ekstrawertyzmu (ja jestem ekstra i lepiej czuje się z
      przeciwieństwami w związku), realista-romantyk-marzyciel
      (zdecydowanie opcja pierwsza), męskość oraz podejście do kobiet.
      Poza tym musi mieć to 'coś', co dla każdej z nas może być czymś
      totalnie różnym :))
    • wicehrabia.julian już 30 wpisów a żadna nie napisała o tyłku 17.02.10, 19:21
      i klacie

      jestem zawiedzony...
      • catthe Re: już 30 wpisów a żadna nie napisała o tyłku 17.02.10, 19:27
        Przecież ten chłopiec napisał, żeby nie pisac o wyglądzie, tak?:P
        • izabella9.0 Re: już 30 wpisów a żadna nie napisała o tyłku 17.02.10, 19:30
          tyłek sie nie liczy , liczy sie jak juz cos to co z przodu "dynda "
        • menk.a Re: już 30 wpisów a żadna nie napisała o tyłku 17.02.10, 20:41
          Poza tym jak widać panowie niewiele chyba wiedzą o tym, czego panie szukają w
          panach.:D
          • lolcia-olcia Re: już 30 wpisów a żadna nie napisała o tyłku 17.02.10, 20:43
            A znasz jakiegoś doinformowanego faceta?:DDDD
            • menk.a Re: już 30 wpisów a żadna nie napisała o tyłku 17.02.10, 20:57
              Tutaj to i gromnica nie pomoże w poszukiwaniu rzeczonego.:D
              • wioska2009 Re: już 30 wpisów a żadna nie napisała o tyłku 17.02.10, 21:03
                Wystarczy ze fajnie nam sie rozmawia, no i nie smierdzi mu z ust. :)
                • lolcia-olcia Re: już 30 wpisów a żadna nie napisała o tyłku 17.02.10, 21:19
                  Zaniżone masz wymagania;p
    • zoofka Re: Selekcja 17.02.10, 22:43
      nie znoszę facetów.... wrrróć! nie znoszę ludzi robiących wokół
      siebie dużo hałasu.
      Uważam że (jak to ładnie ktoś już powiedział) ludzie przypominają
      skarbonkę. Im mniej jest napełniona, tym większy robi hałas. :)
    • wrzaskunek Re: Selekcja 17.02.10, 22:46
      najwazniejsze zeby sensownie gadal bo jak prawi dyrdymały jakie to un nie jest i co un nie czyni to niechaj sie buja
    • rzeka.chaosu Re: Selekcja 17.02.10, 22:57
      1. Sposób wypowiedzi (zna język polski i umie z niego korzystać).
      2. Czy to, co mówi jest prawdopodobne, czy nie mota się w zeznaniach, czy nie
      wymyśla (często na takich trafiam więc jestem przewrażliwiona).
      3. Czy ma słynne już poczucie humoru (gburowatych raczej nie będe chciala
      spotykac dalej).
      4. To jak traktuje innych, szczególnie słabszych. Jak zachowuje się w towarzystwie.
      5. Jaki ma stosunek do kobiet (figo fago odpada).
      6. Nie lubię przechwalających się facetów.
      7. Nie lubię za bardzo wygadanych. Bla, bla, bla*

      * - nie chce mi się dalej pisać :) Jestem zmęczona :)
    • vandikia Re: Selekcja 17.02.10, 23:01
      Z miejsca odpada fafarafa co to nie on.
      I taki co powie "poszłem".
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Selekcja 17.02.10, 23:04
      > Spotykacie sie z nowymi ludzmi i poznajecie na imprezie. Co decyduje o atrakcyj
      > nosci facetow, z ktorymi macie ochote kontynuowac znajomosc? Na czym polega wst
      > epna selekcja?

      No nie mów że trzeba ci to tłumaczyć?...
      www.laddertheory.com/images/womanchart2.gif
      www.laddertheory.com/images/womanchart3.gif
    • sommernachtstraum Re: Selekcja 17.02.10, 23:11
      staram się najpierw ustalić podczas rozmowy, czy nie jest jednym z najczęściej występujących dziwaków (nałogowy kłamca, ogólnie wszelkie działania kompulsywne, z alkoholem, papierosami, nałogowym podrywaniem, mówieniem bez przerwy o sobie, przyczepieniem się i niechceniem odczepić na pierwszym spotkaniu, itd.).

      poza tym, ważne jest dla mnie czy facet jest sobą, a to łatwo wyłapać. nieśmiałość na przykład zupełnie mnie nie odrzuca, ani cecha na tak, ani na nie, ale jak bardzo nieśmiały ktoś próbuje udawać kogoś kim nie jest to wychodzi to sztucznie.

      i uwielbiam, uzależniona jestem wprost od mężczyzn 1) na których można polegać, nawet w drobiazgach i 2) którzy mówią wprost, nie grając w nic, w żadne ciepło zimno, milczenie, żebym zatęskniła. to też można ocenić bardzo szybko po tym jak odnosi się do ludzi, najpóźniej po pierwszym spotkaniu.
    • hermina25 nie czytając uprzednich wpisów... 17.02.10, 23:58
      nauczona doświadczeniem,staram się nie poznawać facetów na/w
      imprezie/knajpie/klubie....
      po alkoholu znacznie zmienia mnie się percepcja pojmowania świata i...poziom
      atrakcyjności (nie mówię tylko o tej fizycznej).Zdarzyło mnie się kilka razy
      umówić z samcem poznanym na imprezie,kiedy to podczas upojenia alkoholwego
      wydawał się zabawny i elokwentny ...pozbawiona trunków wyskokowych dochodziłam
      do wniosku,że ten koleś to porażka :D

      Facetów z którymi ewentualnie będę się spotykać najlepiej poznaje na kiedy
      jestem całkowice trzeźwa (praca ,studia,szkoła ,etc),bo wtedy jestem w stanie
      stwierdzić czy faktycznie koleś podoba mi się,czy to tylko okoliczności
      sprzyjające sprawiają,że jest dla mnie atrakcyjny ;)
      Co cenię?Elokwencję,nietuzinkowość ,nonkonformizm i jednak sarkastyczne poczucie
      humoru...jeśli jest lekkim fetyszystą ma u mnie dużego plusa ;)
      musi być liberalny!
      • rzeka.chaosu Re: nie czytając uprzednich wpisów... 18.02.10, 00:44
        Co cenię? Elokwencję,nietuzinkowość ,nonkonformizm i jednak sarkastyczne
        poczucie humoru
        ...jeśli jest lekkim fetyszystą ma u mnie dużego plusa ;)


        :) Gust mamy podobny :)
        A ten fetysz to jaki na przykład?
        • hermina25 Re: nie czytając uprzednich wpisów... 18.02.10, 01:05
          hmmm ;)
          a nie powiem :)
          ale lubię takich lekkich zboczków :D
          • bakejfii Re: nie czytając uprzednich wpisów... 18.02.10, 01:08
            A JA NIE.
          • rzeka.chaosu Re: nie czytając uprzednich wpisów... 18.02.10, 01:14
            > ale lubię takich lekkich zboczków :D

            Ha ha :) już czuję ten lekki dreszczyk ;D
    • wektor_nienormalny Re: Selekcja 18.02.10, 00:15
      Odpadają zbyt nachalni (nachlani też), zbyt niepewni siebie. Również tacy,
      którzy nic nie mówią, albo mówią coś w stylu "no powiedz coś", "co słychać":/.

    • happy_end Re: Selekcja 18.02.10, 00:26
      No nie, u mnie towarzyski i wygadany odpada, bo to oznacza, ze
      bedzie tlum, a ja tlumow i lokci nie lubie.
      Usmiechniety moze byc. I jak gada do rzeczy ;)
    • fraje Re: Selekcja 18.02.10, 09:29
      ważne co mówi i aktywnie słucha. W ogóle ze słuchaniem jest słabo...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka