Dodaj do ulubionych

Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ?

23.10.10, 22:07
Bo mi się wydaje, że gdyby poszukał sobie kobiety
na stałe to naprawdę by mu pomogło - wyciszyłby się, zrelaksował

Obserwuj wątek
    • grave_digger Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 23.10.10, 22:14
      przecież to prawiczek
      i jest aseksualny. on nie potrzebuje sexu. dlatego jest jaki jest.
    • dziewica_ma_ryja Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 23.10.10, 22:17
      Przecież ma kota.
      Z kotem można różne konfiguracje ćwiczyć.
      • doral2 Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 24.10.10, 00:15
        ale kot cierpi na wieczorne migreny, i to wszystko tlumaczy :/
    • fiigo-fago wybranka 24.10.10, 00:12
      https://www.koledzyzwojska.pl/userfiles/image/54%20tydzien/kaczynski/small/END.jpg
      Ponoć spotyka się potajemnie z ta panią i ma z nią dziki sex. ;)

      ------
      A z pocałunkiem póki co zaczekamy - powiedział piękny książę złażąc ze śpiącej Królewny...
      • wyjdeztego Re: wybranka 24.10.10, 00:20
        figo fago!!!:DDDD smieje sie dziko wlasnie ;)))

        ale ja uwazam, ze jaroslaw jako prawdziwy pobozny katolik i jedyny sprawiedliwy w kraju, seksu nie potrzebuje... on jest jak zakonnik czy ksiadz - powolany do wyzszych spraw i o seksie nawet nie mysli, nie to co my na tym forum :))
        • zainteresowany_live Re: wybranka 24.10.10, 01:22
          Myśleć a robić - on pewnie też o tymmyśli. Nie rób z niego chorego człowieka. ;)
          >i o seksie nawet nie mysli, nie to co my na tym forum :))
          • wyjdeztego Re: wybranka 24.10.10, 02:30
            no nie wiem, ja w myslach jaroslawa czytac nie umiem, ale jak patrze na jego twarz, to nie wydaje mi sie, zeby on o seksie myslal :)

            a tak w ogole to przyszlo mi teraz do glowy, ze moze nie powinnismy tak otwarcie dyskutowac tu o tym, bo on jakas komisje do czyszczenia internetu powolal... i podobno internauci beda donosic jarkowi, kto co zlego o nim mowil na forum... nie wiadomo, kto z nas jest informatorem...

            ale z drugiej strony, seks rzecz ludzka... nic zlego nie mowimy o jaroslawie.
            • zainteresowany_live Re: wybranka 24.10.10, 02:34
              Może masz rację. Ja jednak uważam, że jednak myśli. JAK FACET MOZE NIE MYŚLEĆ O DUPACH!!!
              > no nie wiem, ja w myslach jaroslawa czytac nie umiem, ale jak patrze na jego tw
              > arz, to nie wydaje mi sie, zeby on o seksie myslal :)
              • wyjdeztego Re: wybranka 24.10.10, 02:37
                no facet mysli, ale jaroslaw nie jest zwyklym facetem... on jest kims ponad płciowościa...

                https://e.pardon.pl/pa638/aacf4fdc0009e60047e4f51b

                • zainteresowany_live Re: wybranka 24.10.10, 02:54
                  My tu takich "ponad" nie potrzebujemy. ;D
                  • wyjdeztego Re: wybranka 24.10.10, 03:05
                    a Ty czemu jeszcze nie spisz?
                    • zainteresowany_live Re: wybranka 24.10.10, 03:08
                      Jak człowiek śmieje się, to nie może spać. ;D
    • wawak1 Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 24.10.10, 01:14
      Codziennie przecież pieprzy.
      • mel.la Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 24.10.10, 01:21
        Jemu juz nic nie pomoze... ani kobieta ani facet, ani kot ani slon czy mrowka.

        forum.gazeta.pl/forum/f,100295,Forum_nadwrazliwych.html
        Nowe forum dla osob nadwrazliwych
    • jamesonwhiskey Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 24.10.10, 01:27
      https://www.humor.sadurski.com/p1_materialy/M2I1YjkyYTBiMThh/big_1.jpg
    • kombinerki.pinocheta Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 24.10.10, 01:52
      jestescie okrutne dla czlowieka, ktory nigdy nie zaznal kobiecego ciepla i spedzil zycie w samotnosci




      zartuje :)
    • qw994 Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 24.10.10, 09:22
      Głównie to mu brakuje rozumu.
    • uleczka_k Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 24.10.10, 11:23
      No, Sławku, takie domniemane potrzeby Jarosława sugerowałyby, że JEDNAK jest człowiekiem. W tym przypadku to chyba zbyt daleko idące domysły
      • gnomowladny Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 24.10.10, 11:49
        Sławeczku seksu to z pewnością Tobie brakuje, że wypisujesz takie farmazony. Popatrz na gębę Palikota, Tuska czy Niesiołowskiego - ci to mają dopiero braki. Braku seksu w wypadku zaś Komorowskiego chyba nie muszę tłumaczyć.
    • maitresse.d.un.francais Sławomir sięgnął dna 24.10.10, 16:10
      skoro celem zaistnienia na forum czepia się Kaczora.
    • rzeka.chaosu Re: Czy J.Kaczyńskiemu brakuje seksu ? 24.10.10, 16:38
      Mnie to się wydaje, że on ma w domu harem i cała jego postawa i gadanie to tylko przykrywka dla tego faktu. Mówię wam! :D:D:D ;P
    • k2i Czy on jeszcze dałby radę? 24.10.10, 16:54
      facetem jestem ale tak się zastanawim czy w jego wieku i nie robienia tego przez dziesięciolecia ....czyyy no wiecie ....dobrowadza do pionu

      A tak zupełnie na poważnie to w 100% się zgadzam z autorem wątku... kobieta jak by nie patrzeć likwiduje nasze zapędy i doskonale wypełnia nam czas nerwami:)...po cały dniu z taka kobietą to nie miałby już siły myśleć nad polityką ....a teraz to nawet śpiąc myśli o polityce...ja sie gościa obawiam bo to ten sam charakter co mieli ci najwięksi ludzie w historii świata....oni też samotni byli
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka