02.05.04, 11:00
Na pinezkę też nie wchodźcie, za zadne skarby, to podpucha! Tę www robi jedna
z "GTW".

Wasza:
Tessa (dobry duszek FK)
Obserwuj wątek
    • Gość: az Re: Achtung! IP: *.magtel.net.pl 02.05.04, 11:16
      > Na pinezkę też nie wchodźcie, za zadne skarby, to podpucha! Tę www robi jedna
      > z "GTW".

      To może, z łaski swojej, podaj link do własnej strony WWW.
    • biale.myszy Re: Achtung! 02.05.04, 11:17
      optymistka jesteś Tessa
      GTW i tak ma nasze namiary

      oto co znaleźliśmy biegając wczoraj po sieci:

      blox.pl/html?page=blogPublicSearch

      sprawdź kto jest spolecznym na meżczyźnie i cosmopolitanie
      • biale.myszy Re: Achtung! - tu jest wlasciwy link 02.05.04, 11:19
        blox.pl/html;jsessionid=3A23E7D81C823499FBD273FF3C1A1145.tomcat1
        • biale.myszy paste 02.05.04, 11:28
          tu wklejemy bloga soczewicy pt. mechaniczna pomarancza
          na stonie bloga wpisac soczewica i znajdziecie

          nowe wyszukiwanie
          Szukasz: soczewica
          Wyniki 0 - 1 z 1 znalezionych
          clockwork orange soczewica
          testujemy, testujemy...



          • Gość: czarny.kot Re: paste IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.04, 12:39
            że co?
            link pliiiz :)
    • biale.myszy Re: Achtung! 02.05.04, 12:39
      mechaniczna soczewica wprawdzie skasowała swojego bloga, jednak wczesniej
      zostal on skopiowany
    • Gość: Kuku Re: Achtung! IP: *.chello.pl 02.05.04, 14:39
      Która to?
    • lolyta Re: Achtung! 02.05.04, 17:26
      Alez oczywiscie, ze nie wchodzcie. Za zadne skarby. Przeciez w mojej sygnaturce,
      bedacej linkiem do Pinezki, jest wyraznie napisane "nie klikaj tutaj!!!", czy z
      nie? Pasztetesso, dziekuje bardzo za reklame i niniejszym z przyjemnoscia
      podciagam watek.
      • klle Re: Achtung! 02.05.04, 18:03
        popularność wzrasta!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka