fioretta_799
04.10.11, 13:14
Nie wiem co jest grane. Umawiam sie, spotkanie jest bardzo mile ale po spotkaniu pan sie wiecej nie odzywa. Z gory mowie : to nie jest kwestia mojej aparycji.Dwom facetom tak sie podobalam, ze nie mogli zrozumiec , co taka osoba jak ja robi na portalu randkowym. Ani nie jestem za stara, ani za gruba ani za brzydka. Na spotkania przychodze elegancko ubrana
( elegancko, nie sexy ), prowadzimy ciekawa rozmowe, z ktorej wynika, ze jestem otrzaskana, oczytana, wiele podrozowalam itd. To musi byc cos w moim zachowaniu, cos , z czego nie zdaje sobie sprawy.Moze jestem za powazna, moze mam za malo poczucia humoru.
Moze Wam przychodzi do glowy dlaczego tak sie dzieje.