wu_ka
05.07.04, 10:41
...to przywilej czy raczej kara?
kobieta jest z natury bardziej wrazliwa, delikatna, ale musi
podejmowac "meskie" decyzje, dokonywac trudnych wyborow, byc w pelni
odpowiedzialna. Z jednej strony kobiete sie chroni a z drugiej wymaga- bez
ulgowej taryfy...