Gość: mumin IP: 212.106.128.* 15.07.04, 13:53 Moja ma bardzo krótkie i uwazam,ze takie sa najlepsze;nie przeszkadzeja podczas bzykania. A wy jak myslicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bez_obciachu Re: Długość włosów u dziewczyny 15.07.04, 13:59 Gość portalu: mumin napisał(a): > Moja ma bardzo krótkie i uwazam,ze takie sa najlepsze;nie przeszkadzeja > podczas bzykania. A wy jak myslicie? Jakbys miala dlugie to wiedzialabys, ze wlosy to dodatkowy stymulator w lozku. I wcale nie przeszkadzaja! Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Włosy na klacie - odziedziczone po tacie 15.07.04, 14:18 a na jajach po kitajach Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: to zrób pasemka inne niz bązowe 15.07.04, 14:21 hehehehe ale obcemu kłaść pasemka.... Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: to zrób pasemka inne niz bązowe 15.07.04, 14:23 uczmy sie kochać ludzi tak szybko odchodzą:) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: to zrób pasemka inne niz bązowe 15.07.04, 14:25 to się uczcie :P Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: to zrób pasemka inne niz bązowe 15.07.04, 14:28 nie przesadaj z tymi obcymi - włochaty nie parchaty:) Odpowiedz Link Zgłoś
blanchet kopov 15.07.04, 14:08 jak tak lubisz rymowanki to na forum humorum jest wątek (uśmiech) gdzie ludzie się dopisują , jak go czytałam to pomyślałam właśnie o tobie że mógłbyś się tam wykazać. Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: wolę Was:))))))) 15.07.04, 14:14 no i dobrze, taka śmiertelna powaga nikomu by na dobre nie wyszła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rocco Re: Długość włosów u dziewczyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.04, 14:31 Mi sie podobaja i dlugie i krotkie , ale to jest uwarunkowane tym co komu pasuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna no i nie plącza sie w makaronie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.04, 14:50 dlugie wlosy sa obrzydliwe. jak krotki wpadie do zupy to czlowiek jakos przelknie, a nawet nie zauwazy. dlugi sie ciągnie i mozna zwymiotowac. a juz szalu dostaje, jak znajduje dlugasny wlos na dywanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weronika Re: no i nie plącza sie w makaronie IP: *.acn.pl 16.07.04, 17:31 Może jesteś łysa, skoro tak piszesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toja Re: Długość włosów u dziewczyny IP: 129.109.3.* 16.07.04, 22:23 facet, ktoremu przeszkadzaja wlosy nie ma fantazji Odpowiedz Link Zgłoś
anka2413 i to jeszcze przy bzykaniu??? ;-) 16.07.04, 22:26 zupełny brak fantazji :P Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_szczurka Re: Długość włosów u dziewczyny 16.07.04, 22:43 Gość portalu: mumin napisał(a): > Moja ma bardzo krótkie i uwazam,ze takie sa najlepsze;nie przeszkadzeja > podczas bzykania. O którym owłosieniu kolega pisze...? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moniccc Re: Długość włosów u dziewczyny IP: *.cybertech.pl 17.07.04, 09:52 Może nie będę obiektywna, gdyż też mam krótkie włosy i dobrze mi z tym:))) Zauwazyłam jednak prawidłowość, iż niewiele nastolatek ma krótkie włosy, obcinają najczęściej na studiach:)w moim przypadku buło podobnie, chodziłam jak rusałka z długimi piórami, potem były przed maturą włosy do ramion, a na studiach definitywnie obcięłam je na krótko. Stylowo ścięte włosy nadają charakteru, no i wymagają na pewno większej pielęgnacji. Ponadto ponoć kobiety z włosami do ramion są zahamowane seksualnie....hmmm kto wie, moze cos w tym jest, skoro nie mogą sie zdecydowac by ściać raz na zawsze "bo mi nie będzie pasowało":) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weronika Re: do moniccc IP: *.acn.pl 18.07.04, 23:39 Rozumiem, że według Ciebie kobieta po ukończeniu studiów MUSI mieć krótkie włosy!!!! Przecież to ABSURD!!! Co za głupoty Ty wypisujesz? Nie przyszło Ci przypadkiem do tej głowy opieprzonej na krótko, że nie wszystkim kobietom odpowiadają krótkie włosy ??? Ja osobiście mam długie i świetnie się w nich czuję i pewnie ku Twojej rozpaczy nie zamierzam ich ścinać, bo dobrze się w nich czuję, a poza tym są gęste, mocne i naturalnie kręcone. To żałosne, że dopiero po ścięciu włosów poczułaś się jak kobieta z charakterem! I chyba jednak Ty cierpisz na zahamowania seksualne... Odpowiedz Link Zgłoś
keepersmaid Re: do moniccc 19.07.04, 00:14 Za mojego doroslego zycia obcielam wlosy na krotko raz, bo moj ex-maz bardzo nalegal. Wygladalam okropnie, czulam sie jeszcze gorzej. Moja prababcia umarla w wieku 95 lat, miala dlugie siwe wlosy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Długość włosów u dziewczyny IP: 195.117.187.* 19.07.04, 00:09 A ja przez całe liceum nosiłam krótkie lub bardzo krótkie włosy. Zaczęłam je zapuszczać na pierwszym roku studiów, bo zachciało mi się coś zmienić w swoim wyglądzie. Tak jak kiedys nie wyobrażałam sobie siebie z długimi włosami, tak teraz dziwnie bym się czuła obcinając włosy na krótko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thor Re: Długość włosów u dziewczyny IP: *.acn.pl 19.07.04, 12:46 Ojejej... Widać Pani rusałko, że zapomniałaś ile pielęgnacji wymagają długie włosy. Uważam, że tego się nie zapomina i że na szczytnych studiach ścięłaś włosy - lepiej pasują do garnituru z kaburą. Odpowiedz Link Zgłoś
polgebek Re: Długość włosów u dziewczyny 19.07.04, 01:49 czesto jak urabiaja kobiety "przed" i "po" to skrocenie wlosow jakos powoduje ze kobieta wyglada ze jest "w kupie". Szczegolnie jak ma ponad 30. W pewnym wieku dlugi wlos to wyglad bez klasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weronika Re: do polgebek IP: *.acn.pl 19.07.04, 11:54 I znowu jakieś bzdury i głupie stereotypowe myślenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie przyszło Ci do głowy, że wszystko zależy od kondycji włosa. Jeśli są gęste, zdrowe i kobieta dobrze się w nich czuje to po co ścinać. Podążając za Twoim tokiem rozumowania kobieta po 40-tce powinna już obciąć się na ŁYSO, bo przecież 'w pewnym wieku długi włos to wygląd bez klasy'... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thor Re: Długość włosów u dziewczyny IP: *.acn.pl 19.07.04, 12:40 W temacie KUPY. Nie wiem po co te bzdury o klasach wypisują tu samotne nauczycielki z zahamowaniami seksualnymi. Zapewne, żeby się lepiej poczuć w towarzystwie swoich wybranków - tak dla odróżnienia płci, skoro wybranek opitolony jest modnie na zero (przez lokalnego fryzjera lub co gorsza mamusię), to dziewczyna opitolona na jeża jest przy nim cool i trendy (i inne takie tam pierdoły). Niestety opitolona na krótko dziewczyna przypomina mi i kolegom z pracy najczęściej szczotkę do czyszczenia toalety. Jeżeli do tego zrobi się na blond (w polskim wydaniu - z dobrze widocznymi odrostami), to przypomina szczotkę właśnie tuż po użyciu. Najsmutniejsze jest to, że biedactwo wierzy w dołączoną do byle jakich włosów ideologię, że jest cool i trendy i wogóle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thor Re: Długość włosów u dziewczyny IP: *.acn.pl 19.07.04, 12:27 Synku. Bardzo ładnie, że Pani od Biologii wytłumaczyła Ci, iż pszczółki bzykają. Jeszcze parę(naście) lat i zrozumiesz, że twoje obawy nt. włosów są przedwczesne. Odpowiedz Link Zgłoś
polgebek Re: Długość włosów u dziewczyny 19.07.04, 13:18 nie mam absolutnie na mysli na lyso ani na zapalke. Sa bardzo ladne krotkie fryzurki. Kobieta po 30stce wyglada zalosnie, starajac sie nadal wygladac jak mloda dziewczyna (i stan wlosow nie ma tutaj nic do rzeczy) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weronika Re: do polgebek IP: *.acn.pl 19.07.04, 14:06 Jak to dobrze, że nie mam jeszcze 30-stki, pewnie byś mnie zlinczowała za moje długie do połowy pleców włosy... W temacie długości włosów ja osobiście uważam, że jednym kobietom bardzo pasują krótkie włosy, natomiast innym jest świetnie w długich i wiek nie ma tu nic do rzeczy. Tak się złożyło, że większość moich koleżanek ma długie włosy i żadna z nich (podobnie jak ja) nie ma zamiaru ich ścinać - dobrze się w tej długości włosów czują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Długość włosów u dziewczyny IP: 195.117.187.* 19.07.04, 18:54 Widzę, że rozpętała się swoista wojna między długo i krótkowłosymi, chyba te pierwsze bardziej intensywnie atakują te drugie. Przecież nie każdemu pasuje to samo. Krótkie fryzurki potrafią być bardzo ładne, jak i również szpecące. Tak samo jest z długimi włosami - wypielęgnowane przyciągają uwagę i dodają urody, ale tłuste, rozdwojone strąki (to się zdarza głównie nastolatkom) są okropne. Wszystko zależy od dbałości o włosy, a nie od ich długości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weronika Re: Długość włosów u dziewczyny IP: *.acn.pl 19.07.04, 22:04 Anko Wyżej napisałam, że jednym kobietom pasują krótkie włosy, a innym świetnie jest w długich. Nikt mi nie wmówi (jak próbowała uczynić to polgebek), że długość włosów należy dostosować do wieku - w myśl, że im więcej lat tym krótsze włosy. Uważam to za totalny absurd i stereotyp, a 30-letnia kobieta to nie jest dla mnie stara matrona, która (zdaniem połgebek) powinna ściąć włosy na krótko nawet jeżeli byłyby one zadbane, zdrowe i gęste. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś