Gość: Zuzka IP: *.cu.com.pl / 193.24.24.* 18.11.04, 18:29 Znacie jakieś sprawdzone metody budzenia? Może ktoś na ochotnika podejmie się budzenia mnie codziennie o 6:30? Bo od dwóch tygodni zasypiam do pracy i już wszyscy na mnie krzywo patrzą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: M25 Re: kochane spanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 08:05 Dwa budziki!!! Jeden przy łóżku, drugi w kuchni przy kubku na kawę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: kochane spanie 19.11.04, 08:53 :) nie ma gwarancji, że po pobudce nie położysz się jeszcze na "5 MINUT" :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuzka Re: kochane spanie IP: *.cu.com.pl / 193.24.24.* 19.11.04, 12:01 Ostatnio wstałam, przemaszerowałam cały pokój żeby wyłączyć budzik, wróciłam do łóżka i usnęłam i najważniejsze nie pamiętam tego, ale pamiętam, że na pewno nastawiałam budzik i sprawdzałam czy dzwoni:)) Odpowiedz Link Zgłoś