matrek
15.05.02, 12:09
Większość mężczyzn lubi kochać sie przy świetle. Wiadomo o co chodzi - sa
wzrokowcami. Kobiety natomiast, statystycznie rzecz biorąc, wolą "po ciemku"
Zastanawiam sie dlaczego. Nie są podobno "wzrokowczyniami", ale to tłumaczyloby
co najwyzej, brak takiej potrzeby. Nie tłumaczy to natomiast niecheci do
uprawiania seksu w takich warunkach.
Co na to nasze forumowe kobitki ?