Dodaj do ulubionych

Andrzej Andree

08.05.12, 15:45
Kobiety,
Zgłaszam jeszcze raz, ponieważ Szanowny Administrator usunął mój wpis dot. tego Pana, zapewne na skutek i zażalenie samego Andrzeja K., który dowiedział się od jednej z poszkodowanych o tym forum :)
A więc ostrzegam przed Andrzejem Andree /taki pseudonim na Facebboku/ który w rzeczywistości nazywa się Andrzej K ......k /dane podam pełne piszcie na maila monik.a33@wp.pl
Na sympatii występował pod nickiem rolandd100, miał motto "uśmiechnij się" opis " człowiek jak widać średnia krajowa".
Ta średnia krajowa ściemnia kobiety w całej Polsce, w zależności od typu kobiet na jakie się natknie ;)
Od niewinnego flirtu zaczynając /maile, tel. smsmy, skype, randki/
Poprzez formy sex kamerki /tym co wydają mu się śmielsze proponuje to jako grę wstępna przez cudownymi chwilami we dwoje w realu/
Itd... wiele tego.
Charakterystyczne jego hasło, wszystkie kobiety kocha i .... "tuli tuli".
I nic nie byłoby w tym złego, gdyby nie zabierał cennego czasu, i nie wkręcał nawet w najwyższe emocje, cudowności, wyjątkowości i zakochania" wiele kobiet na raz.
Mi miłość wielką, niepowtarzalną wmawiał, jesuuuuu jak on nigdy jeszcze się tak nie czuł, dzieci chciał ze mną mieć i założyć rodzinę od nowa, jak tylko wyplącze się z separacji. ...
Ja fakt, uwierzyłam, straciłam jedynie 3 miesiące czasu, ale i tak bolało, bo to był pierwszy facet, któremu zaufałam po 2 latach odchorowywania poprzedniego związku.
Prosiłam wprost, jedyne czego oczekuję NIE KŁAM, to w oczy patrzył łżał jak pies "nie śmiałbym Ciebie skrzywdzić, okłamywać jesteś tak wyjątkowa" tyle że w tym czasie wiem że było przynajmniej 4 jeszcze wyjątkowe :(

No i jeszcze jeden fakt jest istotny: JEST ŻONATY /nie w separacji, ani rozwodnik/.
Chociaż, żona dostała ostatnio 700 stron dowodów jego poczynań, więc może się z nim rozwiedzie :( Przynajmniej jedna będzie szczęśliwa, współczucia tym które na niego trafią.

NIE CHCESZ BYĆ NASTĘPNA, PISZ JEŻELI MIAŁAŚ Z NIM DO CZYNIENIA, TO NIE ŚCIEMA MAM DOWODY swoje i drugiej dziewczyny. Tu na forum zgłosiła się kolejna, która gdy mu powiedziała o forum, próbował wcisnąć kit, że to taka jedna z którą spotkał się jeden raz, i jak nie chciał mnie to ja teraz w akcie zemsty wypisuje takie bzdury.
Kobiety, ten facet ma uwaga 42 lata, a zachowanie 17 latka, chociaż obrażam teraz nastolatków, oni mają jeszcze prawo i przyzwolenie do głupot i popełniania błędów.
Andrzej K. z Gdyni ma 42 lata, i powinien mieć szacunek do kobiet, i wypowiadanych słów.
Niestety nie ma :(
OPIS: blondyn strzyżony na lekkiego modnego "irokeza", wzrost ok. 180 cm /podaje że ma 182 cm/ ale dodaje sobie, nie ma ;), fakt wizualnie niczego mu nie brak, mentalnie dno.
Jeździ czarnym Nissanem Juke /to nie jest Joke/.
Ma pieska takiego małego białego włochatego :P

Więcej szczegółów /zdjęcia Andrzeja/ dla zainteresowanych na maila: monik.a33@wp.pl

Pozdrawiam.

Obserwuj wątek
    • monik.a33 Re: Andrzej Andree 01.06.12, 11:21
      Aktualizacja danych. Kochane kobiety, otóż opisywany przeze mnie Andrzej powrócił pod nowym pseudonimem Andrzej KOZINHO, jednak ciągnie wilka do lasu, jego skurwi... ska natura jest silniejsza niż wszystko. Grasowania c.d. ...
    • natasza.natasza Re: Andrzej Andree 27.06.12, 14:17
      To prawda:(( szkoda tylko jego zony bo jest bardzo dobrą kobietą!!!
      A on ....szkoda gadać

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka