Gość: echtom
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
08.01.05, 12:27
Przykro patrzeć, jak najambitniejsze czasopismo dla kobiet zmienia się w
sensacyjny brukowiec zapełniony transwestytami i lesbijkami. Przypomina mi
się "Na każdy temat" Szczygła. Na początku tematy "normalne" przeplatały się
z "sensacyjnymi", a pod koniec to już były głównie te ostatnie. Nie jestem
homofobem, nie mam nic przeciwko legalizacji związków homoseksualnych,
literaturze czy pismom mniejszości seksualnych, ale niechże mają swoją własną
prasę jak wędkarze czy miłośnicy kotów, bo dosyć mam epatowania inwersją w
mediach publicznych i wmawiania ludziom, że to norma. Te dziewczyny chyba nie
maja co robić w życiu - jakby wyszły za mąż i urodziły dwójkę dzieci, to
świat by im się poukładał.