wierna1
23.05.02, 13:50
Przed chwilą zagłosowalam w mini-ankiecie nt. w co wierzę po śmierci.
I wyobraźcie sobie, że połowa głosujących była za piekłem,niebem i czyścem,
parę procent za inkarnacją, kilka tylko za nicością (w tym ja). I komu tu
wierzyć?