Gość: fantasia Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? IP: 62.233.138.* 29.05.02, 21:41 Ja. (Jedno i drugie) I do tego uważam, że nie ma się czym chwalić :-( No bo jeszcze niespanie można wybaczyć. Ale pracę?! Brrr... Odpowiedz Link Zgłoś
tuli_pan Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 21:45 ja nie bede spal, bo jutro mam WOLNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :) Odpowiedz Link Zgłoś
tuli_pan Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 21:48 a ty pracujesz czy nie chce ci sie spac? Odpowiedz Link Zgłoś
lena8 Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 21:50 na razie jeszcze ja nie śpie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tuli_pan Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 21:52 lena8 napisał(a): > na razie jeszcze ja nie śpie:)) a Opola nie ogladasz? Odpowiedz Link Zgłoś
lena8 Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:03 katem oka oglądam:)) Odpowiedz Link Zgłoś
lalka74 Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:04 witam wszystkich, ja nie śpię, a Gawliński fajnie śpiewa. Odpowiedz Link Zgłoś
lena8 Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:07 a Budka suflera zdobyła nagrodę:) Odpowiedz Link Zgłoś
lalka74 Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:08 właśnie tak sobie słucham - ale ta piosenka to bardzo podobna do "Piąty bieg" Odpowiedz Link Zgłoś
lena8 Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:17 masz rację, jutro się wyśpię :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tuli_pan Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:17 lalka74 napisał(a): > właśnie tak sobie słucham - ale ta piosenka to bardzo podobna do "Piąty bieg" nienawidze budki syflera, tych starych grzybow grajacych to samo od kilkunastu lat, do tego jeszcze ten oblesny cugowski Odpowiedz Link Zgłoś
lalka74 Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:21 Masz prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
mutka_ Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:28 Osobiscie lubilam Budke Suflera, ale odkad Cugowski zaczyna na bis spiewac te same, najgorsze piosenki to cala wirtuozerie szlag trafil. Zreszta tacy artysci jaka publicznosc (czyli i ja). Mutka Odpowiedz Link Zgłoś
lena8 Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:28 mój ociec bardzo lubi budke, fakt Cugowski czasami wygląda oblesnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? IP: *.ewave.at 29.05.02, 22:26 Nie spie.Od czasu do czasu zagladam na forum i latam po hotelu w roznych sluzbowych sprawach.Opola nie sucham bo nie i juz.W hotelu ruch jak licho.Mareczek w recepcji chyba dzisiaj osiwieje.Moze pozniej bedzie troche spokojniej to Wam napisze jakas smieszna historie z hotelowego zycia. Odpowiedz Link Zgłoś
tuli_pan Re: Kto dzisiaj w nocy pracuje???Albo nie spi? 29.05.02, 22:28 ale lubie De Mono, moze dlatego ze mialem przyjemnosc jechac z nimi w sobote w jednym przedziale na trasie Gdynia - Katowice Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renia dlaczego tylko cugowski..... IP: *.net.gr / *.ath.spark.net.gr 29.05.02, 23:16 ..... wam sie nie podoba? a lipko to niby seks bomba, albo ten mogielnicki? To jest zespol niesamowitych brzydali , ale spiewaja niesamowicie tez i ja bardoz lubie i sie nie wymadrzajcie, bo takiego zespolu jak budka nie ma nie bylo i nie bedzie. Amen. i cicho tam jak sie komus nie podoba:))) pzdrw, r Odpowiedz Link Zgłoś
lalka74 Re: dlaczego tylko cugowski..... 29.05.02, 23:19 Czesc Renia - znowu nie spisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renia Re: dlaczego tylko cugowski..... IP: *.net.gr / *.ath.spark.net.gr 29.05.02, 23:35 No czesc lalka, nie spie, ogladam Opole, ale zaraz spadam jutro wczesnie wstaje, a Ty do rana siedzisz? cmok:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tuli_pan Re: dlaczego tylko cugowski..... 29.05.02, 23:21 Gość portalu: renia napisał(a): > ..... wam sie nie podoba? a lipko to niby seks bomba, albo ten mogielnicki? To > jest zespol niesamowitych brzydali , ale spiewaja niesamowicie tez i ja bardoz > lubie i sie nie wymadrzajcie, bo takiego zespolu jak budka nie ma nie bylo i > nie bedzie. Amen. i cicho tam jak sie komus nie podoba:))) pzdrw, r znam wiele zespolow lepszych i lepiej "wygladajacych", spiewaja? ugowski sapie do mikrofonu, nie zycze mu zle ale kilka lat i wykituja na nadcisnienie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renia Re: dlaczego tylko cugowski..... IP: *.net.gr / *.ath.spark.net.gr 29.05.02, 23:34 tuli_pan napisał(a): > znam wiele zespolow lepszych i lepiej "wygladajacych", spiewaja? ugowski sapie > do > mikrofonu, nie zycze mu zle ale kilka lat i wykituja na nadcisnienie > Ja nie mowie, ze to NAJLEPSZY zespol, ale na pewno takiego drugiego nie ma (chocby wziawszy pod uwage brzydote WSZYSTKICH czlonkow tegoz) i spiewaja w zupelni swoim stylu, fakt, ze zaczynaja sie powtarzac, ale ja tam lubie budke i uwazam ze nie ma piosenki nad "Ratujmy co sie da". I koniec dyskusji! :)))) pzdrw, r Odpowiedz Link Zgłoś
tuli_pan Re: dlaczego tylko cugowski..... 29.05.02, 23:38 Gość portalu: renia napisał(a): > tuli_pan napisał(a): > > > znam wiele zespolow lepszych i lepiej "wygladajacych", spiewaja? ugowski s > apie > > do > > mikrofonu, nie zycze mu zle ale kilka lat i wykituja na nadcisnienie > > > > Ja nie mowie, ze to NAJLEPSZY zespol, ale na pewno takiego drugiego nie ma > (chocby wziawszy pod uwage brzydote WSZYSTKICH czlonkow tegoz) i spiewaja w > zupelni swoim stylu, fakt, ze zaczynaja sie powtarzac, ale ja tam lubie budke i > > uwazam ze nie ma piosenki nad "Ratujmy co sie da". I koniec dyskusji! :)))) > pzdrw, r a ja tam nadal nie lubie, a piosenka "Ratujmy co sie da" jest o nich, ale chyba nie ma juz co ratowac, za pozno :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renia Re: dlaczego tylko cugowski..... IP: *.net.gr / *.ath.spark.net.gr 29.05.02, 23:53 tuli_pan napisał(a): > > a ja tam nadal nie lubie, a piosenka "Ratujmy co sie da" jest o nich, ale chyba > > nie ma juz co ratowac, za pozno :) Znasz ta piosenke? Nie jest o nich, jest pewna historia milosci, posluchaj kiedys uwaznie zwalszcza w nowej aranzacji z plyty "akustycznie". Nie lubisz Budki - nie musisz, nie musimy wszyscy lubic tego samego. Ja np nie cierpie sushi choc jest b. medialne zdaje sie.... pzdrw, r Odpowiedz Link Zgłoś
tuli_pan Re: dlaczego tylko cugowski..... 30.05.02, 00:00 Gość portalu: renia napisał(a): > tuli_pan napisał(a): > > > > > a ja tam nadal nie lubie, a piosenka "Ratujmy co sie da" jest o nich, ale > chyba > > > > nie ma juz co ratowac, za pozno :) > > > > Znasz ta piosenke? Nie jest o nich, jest pewna historia milosci, posluchaj kied > ys > uwaznie zwalszcza w nowej aranzacji z plyty "akustycznie". Nie lubisz Budki - n > ie > musisz, nie musimy wszyscy lubic tego samego. Ja np nie cierpie sushi choc jest > > b. medialne zdaje sie.... pzdrw, r medialne :) , szczerze to nigdy mnie nie kusilo aby zjesc sushi, a ze medialne? brzmi "ostro" i tajemniczo sama nazwa....sushi(zwlaszcza wymawiane szybko) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renata Re: dlaczego tylko cugowski..... IP: *.net.gr / *.ath.spark.net.gr 30.05.02, 00:07 > > medialne :) , szczerze to nigdy mnie nie kusilo aby zjesc sushi, a ze medialne > ? > brzmi "ostro" i tajemniczo sama nazwa....sushi(zwlaszcza wymawiane szybko) sushi to surowe suszone ryby z jakimis dodatkami, zwiniete w rulonik podane na drewnianej deseczce obok w glinianej miseczce slono kwasny sos do moczenia tego swinstwa wszystko nalezy jesc paleczkami, staje w gardle, powinni podawac od razu jakas miske na zwroty :))) SYF!! (dla mnie oczywiscie, ale kto lubi to bon appetit!) Odpowiedz Link Zgłoś
lalka74 Re: dlaczego tylko cugowski..... 30.05.02, 00:10 ja jadłam sushi - nie było takie obrzydliwe, ale fakt, że mogło być troche podrabiane. Odpowiedz Link Zgłoś
maly.ksiaze Dobre sushi 30.05.02, 00:13 jest przeeeswietne. Uwielbiam sushi. I jeszcze sashimi (chyba). Mniam! mk. (czy jesli u mnie jeszcze widno, to tez sie moge zaliczyc do tych, co *jeszcze* nie spia?) Odpowiedz Link Zgłoś
lalka74 Re: Dobre sushi 30.05.02, 00:14 przecież nie spisz - więc spoko, zaliczasz się. :) Odpowiedz Link Zgłoś
maly.ksiaze Re: Dobre sushi 30.05.02, 00:18 A dziekuje. Ale na sushi to juz dzis nie zdarze. Odpowiedz Link Zgłoś
lalka74 Re: Dobre sushi 30.05.02, 00:24 aha - czyli wschodnie wybrzeże, pozdrawiam. A zjeść pewnie coś jeszcze zdążysz. Odpowiedz Link Zgłoś
maly.ksiaze Re: Dobre sushi 30.05.02, 00:28 No, niech bedzie, ze wybrzeze, choc do Wielkiej Wody kawal drogi. Ale, ale! Ktora u Ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
tuli_pan Re: dlaczego tylko cugowski..... 30.05.02, 00:12 Gość portalu: renata napisał(a): > > > > medialne :) , szczerze to nigdy mnie nie kusilo aby zjesc sushi, a ze med > ialne > > ? > > brzmi "ostro" i tajemniczo sama nazwa....sushi(zwlaszcza wymawiane szybko) > > sushi to surowe suszone ryby z jakimis dodatkami, zwiniete w rulonik podane na > drewnianej deseczce obok w glinianej miseczce slono kwasny sos do moczenia tego > > swinstwa wszystko nalezy jesc paleczkami, staje w gardle, powinni podawac od ra > zu > jakas miske na zwroty :))) SYF!! (dla mnie oczywiscie, ale kto lubi to bon > appetit!) wiem jak wyglada sushi i jak sie chyba powinno to jesc, ale po twoim opisie tym bardziej nie mam ochoty jesc.......:) Odpowiedz Link Zgłoś