13.08.05, 22:06
Dlaczego faceci nie numerują swoich pytań??
:)))))))))))
Obserwuj wątek
    • patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:17
      co to znaczy numerowac swoje pytania?
      jestem pierwszy raz na forum wiec nie bardzo sie orientuje w czy rzecz
      • styx22 Re: pytanie1 13.08.05, 22:19
        hahahahahahahahahahahahahahaha
        • patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:23
          styx22 napisał:

          > hahahahahahahahahahahahahahaha
          ty widze zadajesz same pytania masz jakis niedorozwoj czy dopiero sie urodziles
          • styx22 Re: pytanie1 13.08.05, 22:25
            moze powiesz coś mądrego gosciu?:)))
            • patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:31
              styx22 napisał:

              > moze powiesz coś mądrego gosciu?:)))
              obawiam sie ze jak powiem to i tak nie zrozumiesz i dalej zaczniesz zadawac
              pytania
    • missasistant Re: pytanie1 13.08.05, 22:25
      Bo to zbyt skomplikowane - trzeba ciągle pamiętać jaki numer miało pytanie
      zadane wcześniej ;-)
      • patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:30
        missasistant napisała:

        > Bo to zbyt skomplikowane - trzeba ciągle pamiętać jaki numer miało pytanie
        > zadane wcześniej ;-)
        dla mnie to juz jest zbyt skomplikowane nie latwiej poprostu tytulowac pytania
        przez co staja sie bardziej przejrzyste
        kto bedzie rozroznial pytanie 112 od 107
        • missasistant Re: pytanie1 13.08.05, 22:32
          Ty jakiś czepliwy jesteś ;-))) Dawka poczucia humoru w sobitni wieczór jak
          najbardziej wskazana ;-)))
          • patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:35
            co i w ktorym miejscu mialo byc dawka poczucia humoru?bo nie zlapalem zaczynam
            sie martwic ze cos ze mna nie tak
            • missasistant Re: pytanie1 13.08.05, 22:40
              od samego początku tego wątku ;-)))
              • patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:42
                to moze dlatego nie chwytam ze jade od konca
                • missasistant Re: pytanie1 13.08.05, 22:45
                  :-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka