bzz_bzz 13.08.05, 22:06 Dlaczego faceci nie numerują swoich pytań?? :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:17 co to znaczy numerowac swoje pytania? jestem pierwszy raz na forum wiec nie bardzo sie orientuje w czy rzecz Odpowiedz Link Zgłoś
patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:23 styx22 napisał: > hahahahahahahahahahahahahahaha ty widze zadajesz same pytania masz jakis niedorozwoj czy dopiero sie urodziles Odpowiedz Link Zgłoś
patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:31 styx22 napisał: > moze powiesz coś mądrego gosciu?:))) obawiam sie ze jak powiem to i tak nie zrozumiesz i dalej zaczniesz zadawac pytania Odpowiedz Link Zgłoś
missasistant Re: pytanie1 13.08.05, 22:25 Bo to zbyt skomplikowane - trzeba ciągle pamiętać jaki numer miało pytanie zadane wcześniej ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:30 missasistant napisała: > Bo to zbyt skomplikowane - trzeba ciągle pamiętać jaki numer miało pytanie > zadane wcześniej ;-) dla mnie to juz jest zbyt skomplikowane nie latwiej poprostu tytulowac pytania przez co staja sie bardziej przejrzyste kto bedzie rozroznial pytanie 112 od 107 Odpowiedz Link Zgłoś
missasistant Re: pytanie1 13.08.05, 22:32 Ty jakiś czepliwy jesteś ;-))) Dawka poczucia humoru w sobitni wieczór jak najbardziej wskazana ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:35 co i w ktorym miejscu mialo byc dawka poczucia humoru?bo nie zlapalem zaczynam sie martwic ze cos ze mna nie tak Odpowiedz Link Zgłoś
patric29 Re: pytanie1 13.08.05, 22:42 to moze dlatego nie chwytam ze jade od konca Odpowiedz Link Zgłoś