Dodaj do ulubionych

OJCIEC ZDRAJCA

22.08.05, 23:24
nie wiem czemu to pisze, chyba, zeby sobie ulzyc.
trzy dni temu dowiedzialam sie, ze osoba, ktora kocham najbardziej na
swiecie,moj autorytet i ideal mezczyzny, wyprowadza sie z domu. znalazl sobie
lepsza rodzine.zostawil moja mame po 25 latach malzenstwa. i mnie zaczynajaca
nowe zycie(studia).
nie potrafie go nienawidzic, ale gardze,najbardziej na swiecie. co zrobic z
takim ojcem?
Obserwuj wątek
    • trzykrota Re: OJCIEC ZDRAJCA 23.08.05, 00:26
      poczekal az dorosniesz moze?
      znow oceny? a rozmawialas z nim, dlaczego to robi?
      • pimpek_sadelko Re: OJCIEC ZDRAJCA 23.08.05, 09:21
        moze uczucia wygasly?
        nie znam sytuacji, ale czasami po prostu milosc zdycha i wtedy lepiej odejsc
        niz liczyc na przyzwyczajenie.
    • hewsonka Re: OJCIEC ZDRAJCA 23.08.05, 21:07
      piekna_kosiarko!

      Rozumiem Cie,chciałabym Cie przytulić...bo ja odkryłam ,że mój tato ma kochanke.Jest z nami,wyglądamy na bardzo,podkreślam BARDZO porządną rodzinę...Jednak to tylko pozory i złudzenia,nic więcej..

      Poza tym jest mi cięzko.Jestem w Twoim wieku i tylko ja o tej kochance wiem...
      Staraj się być silna, starajmy się obie.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka