tygrysio_misio Re: zazdrość 25.09.05, 19:22 ja tylko zazdroszcze Beatlesom ze w wieku niecalych 30 lat byli juz w Tybecie...a ja mam nikle szanse zeby tam pojechac i posiedziec sobie w jakims klasztorze buddyjskim Odpowiedz Link Zgłoś
milenka28 Re: zazdrość 25.09.05, 19:22 Ratunku! jak z nią walczyć, ufam facetowi, ale męczy mnie jego burzliwa przeszłość tj. dwa małżeństwa i wieeeeele kobiet!!! W dodatku jest przystojny i inteligentny. Głupio mi o tym pisać, bo temat wydaje mi się banalny, ale... Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: zazdrość 25.09.05, 19:25 Zastanów się dobrze, bo możesz być jego kolejną byłą żoną. Odpowiedz Link Zgłoś