25.09.02, 13:30
Nie mogę od wczoraj Ci nic wysłać... Czy ty wogóle dostajesz moje maile, bo
jakiś mi postmaster krzyczy, że failed, a ja Ci tyle napisałam...
Chyba Ci prześlę na skrzynkę GW, co?
Obserwuj wątek
    • lastka Re: LASTKA 25.09.02, 14:02
      Dostałam jednego, wczoraj ok 16, a czy Ty moje dostajesz? OK, pisz na gazetę.
    • lastka Re: Aguś!!! 25.09.02, 14:35
      Właśnie dostalam dwa meile od Ciebie:)))
      Dzięki
      • agniecha27 Re: Aguś!!! 25.09.02, 14:38
        A!!! To na WP też masz to samo :)))
        • lastka Re: Aguś!!! 25.09.02, 14:48
          Nie, na WP miałam jeszcze co innego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka