agniecha27 25.09.02, 13:30 Nie mogę od wczoraj Ci nic wysłać... Czy ty wogóle dostajesz moje maile, bo jakiś mi postmaster krzyczy, że failed, a ja Ci tyle napisałam... Chyba Ci prześlę na skrzynkę GW, co? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lastka Re: LASTKA 25.09.02, 14:02 Dostałam jednego, wczoraj ok 16, a czy Ty moje dostajesz? OK, pisz na gazetę. Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: Aguś!!! 25.09.02, 14:35 Właśnie dostalam dwa meile od Ciebie:))) Dzięki Odpowiedz Link Zgłoś