Gość: lilka IP: *.psk.cm-uj.krakow.pl 27.09.01, 13:13 no właśnie, wiem że bez cwiczeń i diety efektu nie będzie żadnego, ale krem może choć troche zlikwiduje wygląd skóry..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: soso Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: 195.41.66.* 27.09.01, 13:40 Znam rewelacyjny srodek! Zejdz z waga do 50 kg! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malwina Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: *.abo.wanadoo.fr 27.09.01, 13:46 drugi raz sie urodzic bo to genetyczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilka Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: *.psk.cm-uj.krakow.pl 27.09.01, 14:00 dziekuje wam bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: 193.227.223.* 27.09.01, 14:07 Więc zanim schudniesz do 50 kg i na nowo się urodzisz to zajrzyj na jakieś forum zdrowie czy coś. A ode mnie mogę powiedzieć że bardzo dobre są masaże pod prysznicem taką szorstką myjką. Chyba też takie przemienne prysznice ciepłą i zimną wodą. Kremy też są dobre. Może inni znają lepsze, ja stosowałam żel termo-coś tam Yves Rocher, (wyszczuplający). Zresztą zaraz na forum pojawi się Anna26 to poda Ci lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izabela Re: Onylania, Anna26 - lubie Was!!! IP: 157.25.130.* 27.09.01, 16:55 Chociaż nadal nie wiem, która jakiej jest płci. Zakładam, że jednak kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sushi26 Podczas nieobecności Anny 26 IP: *.unregistered.formus.pl 27.09.01, 14:24 Nie sądzę, żeby Anna 26 brała udział w dyskusjach o kosmetykach na Cellulit, więc w jej zastępstwie mogę Ci polecić dwa specyfiki. Pierwszy to Glucoblock Vichy- podobno jedyny skuteczny produkt, który trafił na rynek pod tą marką. Drugi, znacznie droższy i juz klasyczny to Svelte Diora. Efekt murowany, pod warunkiem, ze zuzyjesz trzy opakowania. Jedno to wydatek rzedu 180 zł, ale nawet trzy razy tyle to jedna dziesiąta wydatku na zabieg u chirurga plastycznego. Poza tym duzo ruchu na powietrzu, mało kawy, alkoholu i papierosów. Generalnie poprawa krążenia powinna dac rezultaty. I jeszcze jedna uwaga- cellutis żywi się wszystkim co słodkie, a czekoladę wręcz ubóstwia. Albo Milka albo jędrne pośladki- wybór należy do Ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: Podczas nieobecności Anny 26 IP: 193.227.223.* 27.09.01, 14:30 może na celulicie Anna26 sie nie zna, lecz na pewno tu zajrzy. zresztą znając jej bojkot na temat Calvina zaraz krzyknie, że lilka nie powinna się celulitem przejmować, bo to wszystko znowu czyjaś tam winna że kobiety chcą się tego pozbyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malwina Re: niestety IP: *.abo.wanadoo.fr 27.09.01, 14:53 kremy dzialaja glownie na samopoczucie, wiec w pewnym sensie spelniaja swoja role bo najwazniejsze dobrze sie z tymi gorami-dolinami dobrze czuc. Ja sie na tym znam bo uwielbiam sie pacykowac kremami wszelkimi ale przysiegam wam ze to nic nie zmieni ! I te wszelkie g...a za ciezkie pieniadze to juz probowalam . W najlepszym razie odzywiaja skore Masowanie (z niwea bylby ten sam efekt albo z oliwa slonecznikowa ;-) poprawia krazenie. Ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna26 Re: niestety IP: *.244.227.136.Dial1.Washington1.Level3.net 27.09.01, 15:06 Poniewaz wszyscy tu za mna tesknili - wypowiem sie krotko. Kremy NIE DZIALAJA. Producentom chodzi o nasze pieniadze...a nie o nasze samopoczucie. Poaz tym jesli sciskasz miesnie dupy to wtedy widac cellulitis. Jak je rozluzniasz to nie wiwdac. Moja rada...jesli jestes nago i w obecnosci faceta to nie sciskaj miesni posladkowych. Do widzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: niestety IP: 193.227.223.* 27.09.01, 15:16 Swietna rada dla lilki: nie ściskaj mięśni dupy (chyba że z zazdrości, jak popatrzysz sobie na panienki bez celulitu) a ja i tak sobie pościskam... bo kiedys miałam ten problem (miałam to nie znaczy że urodziłam się po raz drugi) a teraz nie mam, a trwa to już hoho.... faktycznie, skoro eksperci twierdzą że kremy nie działają(chociaż mimo to wiem na pewno że poprawiają wygląd skóry), to polecam Ci lilko mimo wszystko mój sposób, czyli masaż szorstką myjką pod prysznicem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna26 Re: niestety IP: *.244.227.136.Dial1.Washington1.Level3.net 27.09.01, 15:28 Onlyaniu, ty jestes facet i chyba gej. Ja do gejow nic nie mam. Nawet do gejow z szorstka myjka pod prysznicem. Ja nie ma cellulitisu!! He he. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: niestety IP: 193.227.223.* 27.09.01, 15:31 bo to ty jestes facet i w dodatku gej, dlatego też powinnaś przenieść się na forum "Mężczyzna?????" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna26 Re: niestety IP: *.244.227.136.Dial1.Washington1.Level3.net 27.09.01, 15:35 Wlasnie zajrzalam pod majtki zeby sprawdzic. Penisa niet. Onlyaniu milas podobno skonczyc dzialalnosc dwa dni temu po tym jak przyznalas sie do swej meskosci. Co jest grane? Moze Ty jestes grupka nudzacych sie copywriterow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: niestety IP: 193.227.223.* 27.09.01, 15:46 skończyłam działalność chwilowo, bo się wkurzyłam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Basiak Cellulitis IP: *.ras10.flwpb.tii-dial.net 27.09.01, 20:26 Tak jak piszesz nie ma sie co spodziewac wielkich efektow, kremy nikogo nie wyszczupla, ale na pewno poprawia wyglad skory, staje sie ona bardziej gladka , napieta i sprezysta, jesli polaczy sie to jeszcze ze sportem to efekt bedzie lepszy.A oto kilka propozycji: - Yves Rocher Zel termo-wyszczuplajacy, tuba 125ml, mala pojemnosc niestety, jednak polecam ci ten krem, sama go uzywalam, kupilam sobie dwa opakowania starczylo mi to na miesieczna kuracje, uzywalam go do posladkow i ud, tak na marginesie zaznaczam, ze oczywiscie twoje odczucia moga byc inne niz moje, i wiadomo, ze to co dla mnei dzialalo dobrze, niekoniecznie musi dla ciebie, ale ja np. ten zel bardzo lubie, i tak raz do roku wracam do niego, z wszystkich produktow tej firmy przeznaczonych do ujedrniania ciala, polecam ci tylko ten zel, ma postac pomaranczowego zelu, wchlania sie szybko i przynajmniej u mnie po posmarowaniu pojawia sie lekkie zaczerwienienie skory i rozgrzanie, ktore mija po pewnym czasie, lepiej go wiec uzywac na noc, a po posmarowaniu umyc rece, bo one tez sie moga zaczerwienic i rozgrzac, zawiera on miedzy innymi wyciag z ziaren drzewa Andiroba, wyciag z orzeszkow kola i kofeine. za jedna tube placilam ok 40 zl -Krem na cellulitis Eris 150ml ok 28zl, zawiera kofeine, troche trudno sie wchlania, ale wygladza skore, krem ma tez niby dzialac na rozstepy,a le ja nie zauwazylam takiego dzialania - Inter-Fragrance zel stymulujacy do ciala, zawiera wyciah z milorzebu japonskiego, kofeine , rutyne, 200ml ok 29zl, taki zielony zel, ktory dziala lekko rozgrzewajaco, lubilam go, skora byla troche lepka, trzeba bylo chwile poczekac, jest wydajny , dla mnie starczyl na miesiac. - Polecam ci AA zel antycellulitis- Oceanic, jest to niedrogi zel, za 250ml placilam ok 26zl, ale bardzo przyjemny w uzyciu i wg mnie oraz innych kobiet skuteczny, zawiera kofeine, wyciag z czarnego bzu i egzotycznej rosliny cangzhu. - Sanofi Lipofactor dostepny w aptece 125ml ok 68zl(ceny sa tylko przyblizone) forma zelu, szybko sie wchlania, i skuteczny, ale jest malo wydajny i moze niektorych draznic jego zapach - slyszalam rowniez dobra opinie o ampulkach z firmy Galenic Elancyl Extreme Minceur, niestety rowniez drogie, jest to 14 ampulek ok 90zl, ktore maja starczyc na 2-tygodniowa kuracje jedna ampulka na jeden dzien rano i wieczorem, natomiast osobiscie nie polecam zelu Elancyl intensive minceur 150 ml cena powyzej 100zl, bardzo trudnos ie wchlania i nie wydaje mi sie by wart byl swej ceny, osobiscie juz wolalam D-Stock Vichy, -i jeszcze polecam ci Kuracje antycellulitisowa z firmy RoC, jet to preparat w sprayu dostepny w aptece. Preparatow tych jest jeszcze cala masa, nie pisalam juz o tych bardzo drogich np. z Lancome, Estee Lauder, bo szczerze powiem, ze nie uwazam, ze im drozszy tym lepszy preparat. Natomisat jest kilka kremow, ktore bym ci odradzala, sa to kremy z firmy Norel i Tanita, zel z Avonu i kremu w sloiczku z firmy St.Ives, byc moze sa osoby, ktore akurat je lubia, ale ja ich raczej nie polecam. I na koniec jeszcze jedna uwaga, z wlasnego doswiadczenia bardzo ci polecam codzienny masaz rekawica z sizalu, mysle, ze dostaniesz ja w wielu sklepach kosmetycznych, ja placilam ok 12zl, jest ona co prawda bardzo szorstka, ale naparwde skuteczna, mozesz jej uzywac na sucho lub mokro, i dopiero po takim masazu uzywac kremu ujedrniajacego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: królik Re: Cellulitis IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 27.09.01, 22:58 sex szczególnie w pozycjach wymagających większej aktywności dobrze robi na pośladki i uda:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: Cellulitis IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.01, 23:46 ale wg Anna26 jak sie sciska te miesnie d..y to widac celulit!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Basiak Re: Cellulitis IP: *.ras10.flwpb.tii-dial.net 28.09.01, 01:23 Gość portalu: onlyania napisał(a): > ale wg Anna26 jak sie sciska te miesnie d..y to widac celulit!!! W zaawansowanym stadium to widac go nawet wtedy gdy nie sciskamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna26 Re: Cellulitis IP: *.157.56.243.Dial1.Washington1.Level3.net 28.09.01, 01:35 Prosze zgasic swiatlo w czasie sexu. Pozostawic zaswiecona mala lampke nocna. Sciskanie miesni tylka w czasie sexu jest dozwolone. Celem wszak jest wieksza przyjemnosc. A poza tym onlyania robi to tylko z facetami...ktorych zona...itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d usunac Cellulitis ... IP: 134.65.105.* 01.10.01, 12:06 jest mozliwe w ciagu 3 miesiecy. -ograniczyc posilki a wlasciwie ustalic godziny spozywania 8, 12, 17 -najpozniej o 6 stej wypic ostatni napoj (potem do rana nic) -ograniczyc plyny do 0,5 l na dobe -nie uzywac cukru -nie uzywac smietany, majonezu -jak najmniej smazyc -salatki polewamy olejem z oliwek Ekstra Vergine (codziennie) -nie bac sie makaronu (np z serem Parmigianino i olejem Ekstra Vergine+origano) -to samo danie tylko z ryzem na sypko -duzo warzyw i owocow -ryby ta dieta na 3 miesiace. Mozna stracic ok 18 % wagi. Najwazniejsze ograniczyc napoje i ustalic ostatnia godzine na posilek i picie. Celulitis ktory miala jedna pani przez 20 lat zniknal !!!!! sam nie wierzylem dopoki nie zobaczylem oczywiscie do tego wszystkiego jogging, basen, zimne prysznice z masazem ostra szczotka tylko 90 dni aby zwalczyc celulit .... nie kazda panne na to stac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: usunac Cellulitis ... IP: *.abo.wanadoo.fr 01.10.01, 13:23 lepiej nie miec albo miec i sie nie przejmowac.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lorelei Re: usunac Cellulitis ... IP: *.server.ntl.com 11.10.01, 19:10 Nigdy ale ot nigdy nie ograniczac spozywania plynow....Wypijac po 2 litry wody nie gazowanej dziennie.....Zero cukru, soli, alkoholu i macznych produktow. Moge podac diete kulturystow daje efekt w ciagu tygodnia ale uprzedzam ze trzeba miec silna wole. Zarabiam w ten spoosb na zycie, walczac z nadwaga tlustych Dunek......Podaj mi twoj email, wysle szcegoly, dieta tania, oczyszcajaca i znakomicie poprawiajaca samopoczucie. Sport mile widziany ale poniewaz ja nie moglam biegac (kontuzja kolana) pomoglo mi chodzenie po 2-3 godziny dziennie non-stop. kremy owszem ale prysznice w zimnej wodzie oraz masaze podczas szorstka szczotka sa znakomite. Nie ma nic bez wysilku ale warto......dieta trwa tylko tydzien gora 2 i mozna ja stosowac gora 2 razy w roku. Potm jedynie ograniczyc sie w spozywaniu pewnych produktow. zacznij od picia duzej ilosci wody;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna26 Re: usunac Cellulitis ... IP: *.244.227.133.Dial1.Washington1.Level3.net 12.10.01, 01:25 Gość portalu: Lorelei napisał(a): > Nigdy ale ot nigdy nie ograniczac spozywania plynow....Wypijac po 2 litry wody > nie gazowanej dziennie.....Zero cukru, soli, alkoholu i macznych produktow. > Moge podac diete kulturystow daje efekt w ciagu tygodnia ale uprzedzam ze > trzeba miec silna wole. Zarabiam w ten spoosb na zycie, walczac z nadwaga > tlustych Dunek...... Lorelei nie badz zyla i podaj nam te diete gratis. Ten altruistyczny gest odijesz sobie na bogatych Dunkach.:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanp Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl 01.10.01, 13:09 Męskie nasienie...wcierane kilka razy dziennie, to działa!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xena Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: *.acn.waw.pl 01.10.01, 13:36 Pływanie w morzu. A najlepiej zabawy z falami - to super masaż, który robi ze skórą i ciałem cuda. Podejrzewam jednak, że w tym roku ta metoda jest już raczej nierealna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: *.rivernet.com.au 01.10.01, 15:45 -jazda na rolkach -oto najlepszy sposob -plywanie -masaz fal oceanicznych -lekka opalenizna Nie radze ograniczac plynow , mozecie sie niezle zalatwic . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elle Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.10.01, 18:26 oczywiscie, ze nie mozna ograniczac plynow! wiadomo, ze raczej nie powinno sie pic napojow gazowanych, ale woda mineralna, soki bez cukru jak najbardziej. ja polecam, zeby skóra wygladal alepiej: -Guam, czyli oklady z blota -Elancyl firmy Galenic- wszystko to trzeba stosowac zgodnie z instukcjami. Wiadomo wszkasze ze moga te produkty tylko polepszyc wyglad, ale nie zlikwoduja totalnie zawansowanego cellulitu. Do tego trzeba naprawde schudnac i duzo cwiczyc miesnie nog. Wiekszy problem jest z cellulitem na pupie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jessie Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: *.corlis1.pa.home.com 11.10.01, 18:54 polecam diete : warzywa, zero curku,zero bialego pieczywa , zero kawy i alkoholu!!! 2-3 litry wody niegazowanej , rower i basen 3 razy w tygodniu- efekt murowany!!! kremy- tylko na wygladzenie skory !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Helena Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: *.waw.cdp.pl 12.10.01, 10:19 SZCZERZE: nie ma srodka cud, diety cud a niczego innego cud. Celulitis nie do konca zalezy tez od wagi, prowadzonego trybu zycia i ja jestem najlepszym tego przykladem. Moja siostra cioteczna jest modelka - 185 cm wzrostu, 90-62-93 i ma, chociaz wklepuje w siebie wszystko, co tylko jest nowego na rynku. A ja 175cm 104-69-98, kawal baby i nic. Jem co mi sie podoba, pale, pije, nie cwicze i jedyne czego uzwyam to peeling przy kazdym prysznicu i zel do ciala Hypnotic Poison. To wszystko a skora jak u niemowlaka. Geny takie i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lorelei Re: czy ktoś zna dobry środek na cellulit????????? IP: *.server.ntl.com 12.10.01, 17:51 Dieta tkora oferuje to nie dieta cud zas dieta uzywana w niektorych amerykanskich szpitalach dla ososb z nadwaga ktore bez jej zredukowania nie moga byc poddane powaznym operacja serca itp.Dieta tez znakomocie oczyszcza organizm z toksyn co ulatwia pozbycie sie cellulitu. Jakkolwiek sama dieta nie wystarczy ale srodki pomocnicze powinny stac sie pozniejsyzm nawykiem po przeprowadzeniu kuracji wiec nie trzeba sie obawaic efektu jojo. Dieta pozwala na szybkie i efektywne pozbycie sie nadwagi orac oczyszczenie ogranizmu w krotkim czasie co zapewnia tylko dobry start na nowe zycie....To prawda ze cellulit jest uwarunkowany genetycznie jednak nie oznacza to ze nie mozna go znakomicie ograniczyc. Poza tym kobiety ktore pala pija i uzywaja dousta antykoncepcje sa skazane na cellulit w mniejszym lub wiekszym stopniu....jednak nie trzeba od razu drastycznie pozbawiac sie wsyztskich uciech zycia...mozna to zrobic dosc sukcesywnie trzymajac sie kilku zasad. U mnie zadzialalo i jescze nikt nienarezkal z tych ktorym pomoglam:) Odpowiedz Link Zgłoś