Dodaj do ulubionych

no nie mogę się powstrzymać:)

09.12.05, 11:47
a skoro łzy już mi się cisną, co bedzie w niedzielę?!
dziekujemykacz.com/manifest.php
Obserwuj wątek
    • lady284 Re: no nie mogę się powstrzymać:) 09.12.05, 11:53
      żałosne i upierdliwe
    • sagis Gdzie to znalazłaś?;-) 09.12.05, 11:54
      Skąd podczas drugiej tury Warszawiacy głosowali z ponad 20%-wą większością na
      D.Tuska?
      • sagis Laurkę:-)))))Niektórzy nigdy nie dorastają:-)))))) 09.12.05, 11:57

        • agick sarkazm? 09.12.05, 12:06
          nie pojęłaś, sagis?
          ja na L.K nie głosowałam.
          ani na PIS.
          a jako warszawianka myślę, że był fatalnym prezydentem.
    • mlynek_kawowy Re: no nie mogę się powstrzymać:) 09.12.05, 12:09
      a co to za różnica Kaczyński czy Zieloni? Jedni i drudzy piorą mózgi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka