agick 09.12.05, 11:47 a skoro łzy już mi się cisną, co bedzie w niedzielę?! dziekujemykacz.com/manifest.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sagis Gdzie to znalazłaś?;-) 09.12.05, 11:54 Skąd podczas drugiej tury Warszawiacy głosowali z ponad 20%-wą większością na D.Tuska? Odpowiedz Link Zgłoś
agick sarkazm? 09.12.05, 12:06 nie pojęłaś, sagis? ja na L.K nie głosowałam. ani na PIS. a jako warszawianka myślę, że był fatalnym prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
mlynek_kawowy Re: no nie mogę się powstrzymać:) 09.12.05, 12:09 a co to za różnica Kaczyński czy Zieloni? Jedni i drudzy piorą mózgi... Odpowiedz Link Zgłoś