sandrus84 03.07.06, 10:48 wczoraj wróciłam z włoch i nie załuje ani jednej minuty spedzonej z nim :).chodzilismy na spacery , kupiłam sobie kilka rzeczy , zwiedziłam miasto :) było wspaniale. milego dnia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
merda Re: Poleciałam i wróciłam :)) 03.07.06, 12:18 sandrus84 napisała: > wczoraj wróciłam z włoch i nie załuje ani jednej minuty spedzonej z > nim :).chodzilismy na spacery , kupiłam sobie kilka rzeczy , zwiedziłam > miasto :) było wspaniale. > > > milego dnia A ja myslalam,ze Ty juz w jakims klubie nocnym pracujesz ;-) Tak na powaznie,jak oceniasz spotkanie? Cos powaznego z tego moze wyjsc czy to tylko byla sympatyczna wycieczka? W porzadku Cie potraktowal? Tak na marginesie,przepuszczal Cie pierwsza? Odpowiedz Link Zgłoś
triskell Re: Poleciałam i wróciłam :)) 03.07.06, 12:23 Super :-). Czytałam tamten wątek i po cichutku trzymałam za Ciebie kciuki :-). Odpowiedz Link Zgłoś
cala_w_kwiatkach Re: Poleciałam i wróciłam :)) 03.07.06, 13:35 no to fajnie, nie potrzebne byly te jadowite uwagi polowy ludzi z forum;p nie kazdy okazuje sie alfonsem p.s. bylas nad morzem?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kalinazkalinowa Re: Poleciałam i wróciłam :)) 03.07.06, 20:23 uwielbiam Italię :) Odpowiedz Link Zgłoś
sandrus84 Re: Poleciałam i wróciłam :)) 03.07.06, 22:03 byłam traktowana i czułam sie jak ksiezniczka :) zauroczyłam sie bardzo mocno :)) i mam nadzieje ze jakos sie miedzy nami ułozy. nawet chcielibysmy poleciec razem gdzies na wakacje :)) Odpowiedz Link Zgłoś
monica233 Re: Poleciałam i wróciłam :)) 03.07.06, 22:54 oooo prosze:)pamietam wątek jak ostanio napisałes ze niedlugo jedziesz do włoch cos takiego zeby sie znim spotkac hihi i tak wierzylam ze beje ok a po co wogule ludzie głupoty rozpisuja:-/ze trafi do burdeli czy cos takiego hehe jestescie załosni!! Pozdrawiam Sandrus!!Troche nierozumiem ludzi dlaczego tak jej potraktowali niemiło:|oj ludziska ludziska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sandrus84 Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 10:19 nie przejmowałam sie tym co oni pisali , choc czasem robiło mi sie przykro ze nie oceniaja człowieka jako jedna jednostke , tylko cały narod ktory jak sami uwazaja jest niewyzyty i niewiadomo co jeszcze :)) Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 10:54 A nieslyszalas jeszcze nigdy o takich przypadkach???To sie skontaktuj z taka organizacja jak n.p. La Strada,to ci wytlumacza ile kobiet z Polski czy innych krajow Europy Wschodniej wbrew swojej woli jest zmuszana do prostytucji. Fajnie,ze u Sandry bylo wszystko okay.Ale nie wiem dlaczego napisanie jakiejs rady czy ostrzezenia jest traktowane jako cos zalosnego czy niemilego???? Odpowiedz Link Zgłoś
zemfira_ Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 14:58 Gdybys napisala "Ratunku!!! Jestem wieziona w burdelu!!!" Na pewno wiele osob powiedzialoby ciezko wzdychajac " a nie mowilam..." A tu, nie dosc ze "ta ...." wrocila to jeszcze sie dobrze bawila. Skandal! Ciesze sie, ze Ci sie podobalo :) Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
justynnka Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 15:10 nawet jeśli się nie bawiła dobrze ( bo niby dlaczego?) to przeciez tego nie napisze;) proste:)w relau jak ktoś mi tak opowiada to pytam - przekonujesz mnie czy siebie;P Odpowiedz Link Zgłoś
zemfira_ Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 15:18 Czyli jak ktos mowi, ze bylo fajnie to nie mowi prawdy? Musisz miec ciezkie zycie skoro tak uwazasz. Odpowiedz Link Zgłoś
justynnka Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 15:27 widzsz , akurat odwrotnie;)) i dlatego jak ktoś opowiada ze kilka dni z przygodnie poznanym facetem ( ale za to włochem- żenada),kolacja i takie głupoty to coś,,fajnego" to śmiać mi się chce:)))) bo jaka marniutka ta skala ,,fajności" i jaka nuda musi być na codzień aby tak sie emocjonować takim drobiazgiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
zemfira_ Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 15:41 To co piszesz jest bez sensu. Dla jednej osoby wlasnie kolacja z milym mezczyzna jest fajna (co za roznica czy z Wlochem czy z Polakiem czy jeszcze kim innym), dla kogos innego zbieranie znaczkow jest super, a dla jeszcze innej osoby zakupy sa najwieksza atrakcja. Nie wiem co to jest skala fajnosci ;) A tak przy okazji, to dlaczego kolacja z Wlochem to zenada? Moze dla mlodej osoby, ktora jeszcze nie miala okazji duzo pozwiedzac swiata to jest super bo jest to oderwanie sie od codziennosci, mezczyzna jest lekko egzotyczny, miala okazje zobaczyc cos nowego... Ciekawe czy napisalabys ze to to zenada gdyby jakis facet no forum umowil sie na kolacje z Brazylijka w Rio? Odpowiedz Link Zgłoś
polla4 Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 15:51 Ani mnie to ziębi, ani grzeje szczerze powiedziawszy. Wybacz sandrus:0 Kolejna Polka na eksport. A Polacy bidni tacy wierni... Odpowiedz Link Zgłoś
merda Re: do polla4 04.07.06, 16:44 Polacy wierni,co ty nie powiesz.To widocznie tylko ja mialam takiego pecha... A pozatym milosci sie nie wybiera ile masz lat,ze trzeba Ci to tlumaczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
polla4 Re: do polla4 04.07.06, 18:20 Merda, wytłumacz mi proszę. Ja chętnie pposłucham:) Odpowiedz Link Zgłoś
merda Re: do polla4-prosze 06.07.06, 18:37 polla4 napisała: > Merda, wytłumacz mi proszę. Ja chętnie pposłucham:) Prosze o mlodego,inteligentnego,przystojnego,dobrze zbudowanego,pelnego pomyslow,z poczuciem humoru,bogatego,hojnego,wyrozumialego,uczciwego,kochajacego mocno i do konca zycia tylko mnie,zadbanego mezczyzne.itp. Pozatym uwielbianego przez moich rodzicow,przyjaciol itd.Oczywiscie rodaka,najlepiej mieszkajacego obok mnie.Hmm narazie tyle,ale pewnie sobie cos jeszcze przypomne. No to ja juz wybralam teraz czekam gora dwa tygodnie,mam nadzieje,ze sie nie zawiode...Jak to niemozliwe...Dlaczego...? Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 15:44 czy ja wiem. to nie aż taki drobiazg. dobrze rozumiem taką ekscytację - czarujący udzoziemiec, podróże, kolacje. ot, przygoda. może krótka, może czasami można sobie ją darować, ale dla młodych lasek to jest ogromna atrakcja. Odpowiedz Link Zgłoś
merda Re: do justynnka 04.07.06, 17:05 justynnka napisała: > widzsz , akurat odwrotnie;)) i dlatego jak ktoś opowiada ze kilka dni z > przygodnie poznanym facetem ( ale za to włochem- żenada),kolacja i takie > głupoty to coś,,fajnego" to śmiać mi się chce:)))) bo jaka marniutka ta > skala ,,fajności" i jaka nuda musi być na codzień aby tak sie emocjonować takim > > drobiazgiem:) Ty jestes zenujaca twierdzac,ze wlosi sa osobami gorszego gatunku (cytat "ale za to włochem- żenada).Smiac mi sie chce jak takie "wielkie panie" jak ty czuja sie lepsze,bo poznaly swojego partnera w bardziej sprzyjajacych i pewnych warunkach.Ale jakze musisz byc sflustrowana by sie wyzywac na dziewczynie,ktora przyjazni sie z wlochem. A tak pozatym,to widze,ze autorka postu mniej to przezywa niz Ty buhahaha Odpowiedz Link Zgłoś
sum_tzw_olimpijczyk Re: do justynnka 04.07.06, 18:53 Jaka? SFLUSTROWANA?:D Dżizas ku.. ja pie.., jak to mówił Adaś M. :D Odpowiedz Link Zgłoś
merda Re: do sum_tzw_olimpijczyk 05.07.06, 11:07 sum_tzw_olimpijczyk napisał: > Jaka? SFLUSTROWANA?:D Dżizas ku.. ja pie.., jak to mówił Adaś M. :D Juz,miales orgazm?Wiec moze teraz sie poprawie: sfrustrowana. Ale szukaj dalej napewno cos znajdziesz,nie ma to jak podniecac sie cudzymi bledami.Na szczescie istnieja tak "idealni" i "kulturalni" ludzi jak Ty. Odpowiedz Link Zgłoś
justynnka Re: do justynnka 05.07.06, 08:57 poprawka-nie uwazam włocha za ,,coś" gorszego;) śmieję się z panienki która uwaza ze złapała szczęscie za ogon bo spędziła kilka dni z włochem. Odpowiedz Link Zgłoś
merda Re: do justynnka,troche tolerancji 05.07.06, 11:24 justynnka napisała: > poprawka-nie uwazam włocha za ,,coś" gorszego;) śmieję się z panienki która > uwaza ze złapała szczęscie za ogon bo spędziła kilka dni z włochem. Nie wiem ,ale ja odnosze wrazenie,ze Ona wcale zbytnio sie tym nie egzaltuje.Napisala co robila bez zadnych ochow i achow.Nie wiem skad wniosek,iz dziewcyzna uwaza,ze spotkalo ja cos wyjatkowego.Spedzila przyjemny weekend we Wloszech;a co ma powiedziec skoro faktycznie bylo sympatycznie?Nie rozumiem, gdyby napisala,ze byla na spotkaniu z Polakiem i bylo fajnie to potraktowalibyscie to calkiem normalnie. Skad ta niechec do Wlochow,a przede wszystkim do dziewczyn,ktore wlasnie tam znajduja szczescie.Czy to takie dziwne,niemozliwe...? Badzcie troche bardziej otwarci i tolerancyjni,milo by wam bylo gdyby jakis Wloch stwierdzil,ze inny jego rodak jest smieszny,bo spotyka sie z Polka? Odpowiedz Link Zgłoś
sandrus84 Re: Poleciałam i wróciłam :)) 05.07.06, 22:49 a Ciebie justynka codziennie spotykaja takie "fajne" rzeczy , jak kolacje w dobrych restauracjach i przystojni włosi ? Odpowiedz Link Zgłoś
justynnka Re: Poleciałam i wróciłam :)) 06.07.06, 08:23 kolacje tak;)plus kwiaty, prezenty, wyjazdy. a włosi...to ja wybieram faceta a nie on mnie. nie znoszę południowców;) Odpowiedz Link Zgłoś
sandrus84 Re: Poleciałam i wróciłam :)) 06.07.06, 10:23 justynnka napisała: > kolacje tak;)plus kwiaty, prezenty, wyjazdy. a włosi...to ja wybieram faceta a > nie on mnie. nie znoszę południowców;) skoro ty wybierasz faceta to mam rozumiec ze sama za nim latasz a nie on za toba ? buhehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
krwawabestia Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 17:07 ciekawe ze "kupiłam sobie kilka rzeczy" jest przed zwiedziłam miasto :) hehe Odpowiedz Link Zgłoś
azazela Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 17:45 kolejnosc alfabetyczna, losiu:PP C chodzilismy na spacery , K kupiłam sobie kilka rzeczy , Z zwiedziłam miasto :) Odpowiedz Link Zgłoś
krwawabestia Re: Poleciałam i wróciłam :)) 04.07.06, 17:53 mi to sie teraz kojarzy z jakims szyfremn z klosa :) moze ona jest tam zamknieta włoch kazał jej napisac na forum aby jej nikt nie szukał a ona wstawiła owe tajemnicze ckz myslac ze poznamy gdzie jest i ja uwolnimy Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka5661 Re: Poleciałam i wróciłam :)) 05.07.06, 09:14 fajnie, że jesteś zadowolona z wyjazdu ;) hehee ja też myślę, że to szyfr... może pierwsze litery to jakieś współrzędne... ;) taki kod sandry... ;) Odpowiedz Link Zgłoś