Gość: Xanatos
IP: *.acn.pl
20.03.03, 16:33
Wiara ważna rzecz. Istnieją dwie. Pierwsza to poddanie się jakiejś potędze i
wyzbycie się samego siebie. Wyzbycie się własnej siły, jakby była nam
zbędna. Zaś wiara numer dwa wypływa z nas, z naszych czystych obserwacji.
Wierzymy w innych, w ludzkość, w świat tylko w takim stopniu w jaki
rozwinęliśmy własny umysł i czucie. Jeśli ten stopień rozwoju jest mały
wkrada się w nas wiara destrukcyjna. Czyli monster in your parasol… :))