IP: *.dip.t-dialin.net 07.04.03, 08:10
witam kobitki, potrzebna mi pomoc w sprawie flory:)
dostalem od kumpelki roslinka, cos co sie nazywa mikado (golden mikado) i za
diabla nie mam pojecia jak tym sie zajac. Roslinka jest niesamowita i nie
chce jej stracic.

camel
Obserwuj wątek
    • melinek A co jest w niej takie niesamowite? n/t 07.04.03, 08:15

      • Gość: camel Re: A co jest w niej takie niesamowite? n/t IP: *.dip.t-dialin.net 07.04.03, 08:44
        melinek napisał:

        >

        wyglad. widzialas juz kiedys?

        :)

        camel
        • melinek Re: A co jest w niej takie niesamowite? n/t 07.04.03, 09:36
          Nie. :))
          Czy gdzies poza twoim
          lokum, mozna ja zobaczyc?
          ;))
          • Gość: camel Re: A co jest w niej takie niesamowite? n/t IP: *.dip.t-dialin.net 07.04.03, 10:21
            melinek napisał:

            > Nie. :))
            > Czy gdzies poza twoim
            > lokum, mozna ja zobaczyc?
            > ;))

            wyglada tak:

            cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2315252347&category=1510
            nigdzie indziej nie znalazlem.

            camel


            camel
            • melinek Re: A co jest w niej takie niesamowite? n/t 07.04.03, 11:31
              Teraz rozumiem twoje okreslenie. :))
              Sama bym tak o niej napisala.

              Wedlug mnie ona jest w stylu techno.
              Widac, rosliny potrafia byc trendy ;))
              • Gość: camel Re: A co jest w niej takie niesamowite? n/t IP: *.dip.t-dialin.net 07.04.03, 12:08
                melinek napisał:

                > Teraz rozumiem twoje okreslenie. :))
                > Sama bym tak o niej napisala.
                >
                > Wedlug mnie ona jest w stylu techno.
                > Widac, rosliny potrafia byc trendy ;))
                >


                juz wiem jak sie tym opiekowac..kurcze ta roslinka jest prawie na wymarciu:(((
                ciezko ja dostac, ale wyglada cool :))
                • melinek Re: A co jest w niej takie niesamowite? n/t 07.04.03, 12:14
                  Jesli to ginacy gatunek, to
                  opiekuj sie nia dobrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka