avital84
30.03.07, 13:27
urody, osobowości, popuklarności.;)
To i ja dorzucę swoją małą dygresję.
Byłam dziś w kinie na "Miłość. Nie przeszkadzać."
Audrey Tautou...ależ ona jest śliczna.:))))
A jeśli ktoś zaprzeczy to chyba nie uwierzę, że naprawdę tak myśli.:P