Dodaj do ulubionych

Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów...

30.03.07, 13:27
urody, osobowości, popuklarności.;)

To i ja dorzucę swoją małą dygresję.

Byłam dziś w kinie na "Miłość. Nie przeszkadzać."

Audrey Tautou...ależ ona jest śliczna.:))))

A jeśli ktoś zaprzeczy to chyba nie uwierzę, że naprawdę tak myśli.:P

Obserwuj wątek
    • eluch_a Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:28
      To się też wybiorę.
      Poszukuję filmu, który by mnie zachwycił. Dawno już nie widziałam takiego,
      dawno :(
      • slodkie_pomarancze Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:30
        a jaki film by Cię mógł zachwycić? coś konkretniej? i jaki Cie ostatnio
        zachwycił? może coś znajdziemy...
        • eluch_a Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:33
          Hmm, zachwycają mnie filmy, z których można się czegoś nauczyć. Wychodzę z
          kina, wsiadam do tramwaju... i zapominam wysiąść na przystanku, bo debatowałam
          nad tym filmem... Filmy, które zmieniają mój sposób myślenia lub chociaż każą
          jeszcze raz się zastanowić nad moim sposobem myślenia, które zadają jakieś
          pytania i niekoniecznie na nie odpowiadają.

          Ostatnio zachwyciło mnie "Miasto gniewu", a z polskich filmów, tak, tak,
          zdarzył się, "Pręgi".
          • avital84 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:34
            A "Gnój" Kuczoka czytałaś? Jeśli nie to polecam skoro Pręgi Ci się podobały.:)
      • nutopia Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:31
        eluch_a napisała:

        > To się też wybiorę.
        > Poszukuję filmu, który by mnie zachwycił. Dawno już nie widziałam takiego,
        > dawno :(

        w jaki sposób zachwycił?
        bo mnie tak zachwyciło "mistrium zbrodni"
        gra aktorska z najwyżej półki
      • avital84 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:32
        Ale film sam w sobie nie zachwyca. Uroda aktorki owszem.
        Fil jest fajny, ale ja byłam na maratonie filmowym i to był jeden z kilku filmów.
        Miłe, lekkie urozmaicenie dla pozostałych.
        To po prostu taka lekkostrawna komedia.:)
    • nutopia Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:28
      avital84 napisała:

      > urody, osobowości, popuklarności.;)
      >
      > To i ja dorzucę swoją małą dygresję.
      >
      > Byłam dziś w kinie na "Miłość. Nie przeszkadzać."
      >
      > Audrey Tautou...ależ ona jest śliczna.:))))
      >
      > A jeśli ktoś zaprzeczy to chyba nie uwierzę, że naprawdę tak myśli.:P
      >

      to chuda ta z cielęcym spojrzeniem?
      • slodkie_pomarancze Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:29
        mi też się ona nie podoba...:/
        • nutopia Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:32
          slodkie_pomarancze napisała:

          > mi też się ona nie podoba...:/

          nie lubię mimoz więc nie może mi się podobać
          • avital84 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:36
            Ona nie jest mimozą.Przede wszystkim jest świetną aktorką.
            Jedynym jej niewypałem był Kod Leonarda. Każemu się jednak zdarza.
            Nawet Hanksowi.;)
            • nutopia Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:43
              avital84 napisała:

              > Ona nie jest mimozą.Przede wszystkim jest świetną aktorką.
              > Jedynym jej niewypałem był Kod Leonarda. Każemu się jednak zdarza.
              > Nawet Hanksowi.;)

              avital dla mnie jest... no nie mój typ kobiety i już:D
              • avital84 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:45
                dobra nie sprzeczam się...
                żartuję sobie trochę apropos tych wszytskjich rankingów, któ łądny, a kto nie,
                kto fajny, a kto nie...:D

                dla mnie ona jest łądna, ale wiem doskonale, że tyle zdań ilu Polaków.:)
                • nutopia Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:48
                  avital84 napisała:

                  > dobra nie sprzeczam się...
                  > żartuję sobie trochę apropos tych wszytskjich rankingów, któ łądny, a kto nie,
                  > kto fajny, a kto nie...:D
                  >
                  > dla mnie ona jest łądna, ale wiem doskonale, że tyle zdań ilu Polaków.:)

                  ktoś powiedział" opinia jak doopa, każdy ma własną":)
                  mnie się podoba sarandon - cos ma ta babeczka w sobie no!
                  • avital84 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:49
                    A widzisz, a mi się ona nie podoba. Ani ciut ciut.:)
                    Piękno względne jest i tyle i nie ma jednej definicji.
      • mmagi Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:47

    • znowuwzyciuminiewyszlo Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:33
      a jednak. Spróbuj uwierzyć.
      • avital84 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:34
        Odbieram to jako zbrodnię w afekcie...zazdrości w takim razie.;)))
    • frutinka Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:39
      A mnie zachwycił film 300:) Spartanie mnie zachwycili! Normalnie byłam
      pobudzona, jak na nich patrzyłam:)
      • avital84 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:41
        A co tak Cię ponudziło?;)
        Zapewne ich wrażliwość i emocjonalność.:)
        • simply_z Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:46
          nie podoba mi sie ten typ urody ,zresztą sama gra aktorska też.O ile w Amelii
          była urocza to w kolejnych filmach wydaje mi się ,ze gra ciągle tak samo.Jedyne
          co mi sie w niej podoba to piekne ,wyraziste oczy.
        • frutinka Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:47
          Oczywiście!:) Ale powiem Ci szczerze - ten film rozbudza jakieś takie pierwotne
          instynkty:)
          • frutinka Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:48
            to było do avital apropos filmu 300
            • avital84 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:51
              Wczoraj czego bym się po sobie nie spodziewała pierwotne instynkty wzbudził we
              mnie Di Caprio. Nie należałam do jego fanek, ale po Infiltracji zmieniłam
              całkowicie o nim zdanie. Świetna rola, boskie ciałko.:)
    • mmagi Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:46
      no musze zaprzeczyć,ładna jest,dobrze zrobiona po prostu ale zeby zaraz
      śliczna,to raczej nie:-)

      film był fajny:)
      • avital84 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 13:48
        śliczna, a piękna to różnica w moim słowniku

        według mojego pojmowania piękna zalicza się do ślicznych, bo jest słodka
        a wydaje mi się, że nie jest tak do końca zrobiona
        naturalnie jest na pewno ładna
        nie da się nikomu przeszczepić na przykład takich pięknych oczu.:)
        • dziewczynaartura Re: avital 30.03.07, 13:55
          a ja mam taka dygresje-co ty robisz wlasciwie skoro cale dnie i noce na forum
          spedzasz?
          troche mnie to szokuje widzac wszedzie twoj nick.pytanie w zalozeniu nie mialo
          byc zlosliwe,to tak OT.
          • avital84 Re: avital 30.03.07, 13:59
            studiuję:)...na dwóch fakultetach:D

            i już nie całe dni i noce

            częściej noce;)

            nie miało być złośliwem ale jednak takie było:)
            • avital84 A taka mała dygresja... 30.03.07, 14:07
              a gdybym była bezrobotna i nic nie robiła, albo byłabym inwalidką i nie mogła
              wychodzić z domu to co?
              Czy to coś zmienia?
              Dziwią mnie czasem tego typu pytania.
              Skoro ktoś tu siedzi to znaczy, że znajduje na to czas i upatruje w tym
              przyjemność. Ważne jest to kim jest i co robi?
              • dziewczynaartura Re: A taka mała dygresja... 30.03.07, 15:06
                kobieto,wyluzuj.produkujesz taka ilosc postow[raczej nie tylko w porach
                nocnych] ze jakos watpie w twoje bogate zycie poza internetem-taka mala
                dygresja.
                nie mialo byc zlosliwe-jak to zinterpretowalas to juz twoj problem.widocznie
                masz problem z nadwrazliwoscia na swoim punkcie,bywa.
                jesli bys byla inwalidka to tym bardziej skupiona bylabys na zyciu REALNYM -
                znam takie osoby i raczej nie zamykaja sie w 4 scianach.pozatym nie zauwazylam
                zebys wspominala cos o swojej ulomnosci przynajmniej cielesnej.
                a bezrobotny to raczej pracy by szukal zeby chociazby net oplacic-takze
                argumenty kiepskie:)))
                • avital84 Re: A taka mała dygresja... 30.03.07, 15:08
                  O mój luz się nie martw.
                  Dziwi mnie tylko co Cię obchodzi moja osoba.
                  Nie masz własnych problemów.
                  A nawet jeśli nie mam życia prywatnego to co z tego wynik adla Ciebie i dla innych.
                  Chyba nic.
                  • einsteinka Re: A taka mała dygresja... 30.03.07, 15:10
                    Dokładnie. Co Cię obchodzi życie barwne lub mniej barwne forumowiczki Avital84?
                    Zajmij się lepiej swoim życiem, a nie wyżywasz się na ludziach na forum.
                    Beznadziejne zachowanie.
                    • smutne.oczeta Re: A taka mała dygresja... 30.03.07, 15:21
                      Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.

                      I tylko takie jest uzasadnienie na to, że widzi się posty, a nie widzi się treści.
                      Przecież to oczywiste, że Avi siedzi tu tyle bo z pewnością wyczekuje swej amore.
                      Oj dzieje się, dzieje. :-)
                      • avital84 Re: A taka mała dygresja... 30.03.07, 15:30
                        > Przecież to oczywiste, że Avi siedzi tu tyle bo z pewnością wyczekuje swej
                        amor e. Oj dzieje się, dzieje. :-)

                        Wszędzie Ci paparazzi. I jak tu spokojnie świntuszyć na forum? :D
                        • smutne.oczeta Re: A taka mała dygresja... 30.03.07, 15:50
                          Świntuszyć kiedy czas ku temu! Wiosna to doskonały czas do świntuszenia. A ja
                          bardzo lubie czytać Wasze dialogi. Mistrzostwo świata.:-)
                  • dziewczynaartura Re: A taka mała dygresja... 30.03.07, 16:27
                    alez naturalne chyba ze NIC nie obchodzi mnie twoje zycie ,tudziez jego brak:P
                    no patrzac na twoje odpowiedzi to raczej trudno sie nie bac o ta odrobine luzu:)
                    potraktowalas zwyczajne pytanie wynikajace z ciekawosci czystej jak atak na swa
                    niesamowita osobe-przerost ego sie klania jeszcze,no no.
                    nie wiem tylko czy sa az takie powody,to ze tak komus sie twoja fotka spodobala
                    [czemu wycofalas?chetnie bym spojrzala:)]czy to ze sila rzeczy masz tu grono
                    oddanych rozmowcow na tym forum,nie oznacza jeszcze ze nie trafi sie pytanie
                    ktore ci sie nie spodoba.


                    • avital84 Re: A taka mała dygresja... 30.03.07, 16:38
                      Przecież fotka jest.:)
                      Miłego wieczoru i pozdrawiam.
    • einsteinka Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 14:19
      Kocham ją przede wszystkim za Amelie.
      Bardzo ładna kobieta. I ma świetną figurę.
    • tezromantyczka Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 15:12
      Pewnie, że jest śliczna.

      Ale nie każdemu podobają się takie małe brunetki-chudzinki. ;)
    • halna.na Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 15:12
      Bardzo ładna kobietka kokietka.
    • smutne.oczeta Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 15:16
      Etam! Ja jestem o stokroć ładniejsza :D
      • trypel Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 16:04
        Może i ładna ale totalnie bezpłciowa i aseksualna.
    • wimx Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 16:20
      Nie jestem zwolenniczka tzw francuskiej urody. Jedyna Francuzka, ktora uwazam za
      bardzo ladna jest Sophie Marceau.
    • absztyfikanto Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 16:49
      Niebanalna. :-)
    • alessandra2 Re: Tyle tu ostatnio wszelakich rankingów... 30.03.07, 16:51
      film mi sie podobal
      Audrey Tautou naprade jest sliczna!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka