snow.white
04.06.03, 22:19
Wiecie,ostatnio wpadly mi w rece dwie gazety, z tych "babskich".I az rece
opadaja,jaka robia nam wode z mozgow... najgorszy wydaje mi sie ten caly
Glamour... Cosmopolitan moze troche lepszy,ale
kurcze... "cosmochlopak"??? "cosmorandka"???? "cosmokariera"????? kto
wymyslil takie bzdurne polaczenia z tym "cosmo"?? albo "zycie glamour",
zwiazki tez glamour... jakas kobieta w ostatnim numerze napisala do
redakcji,ze teraz jest glamour,bo obciela sobie grzywke i posmarowala sie
samoopalaczem... ojej...
Glamoury,trendy,looki...Nie podobaja mi sie te bzdurne okreslenia,czy w
gazetach dla facetow tez tak bajeruja czytelnikow??czy pisza w Maximie jak
zrobic MAXIMalna kariere?!nie czytalam nigdy,jak tam pisza??
Nie chcialam nikogo z kupujacych te gazetki urazic... tak mi tylko przyszlo
do glowy...
I jak,dziewczyny,jestescie trendy?A moze chociaz cosmo??Jesli nie,to nic
straconego,zmiencie look i bedziecie od razu glamour... ;)))
pozdrowionka!!! :)