Dodaj do ulubionych

cosmoglupota w stylu glamour...

04.06.03, 22:19
Wiecie,ostatnio wpadly mi w rece dwie gazety, z tych "babskich".I az rece
opadaja,jaka robia nam wode z mozgow... najgorszy wydaje mi sie ten caly
Glamour... Cosmopolitan moze troche lepszy,ale
kurcze... "cosmochlopak"??? "cosmorandka"???? "cosmokariera"????? kto
wymyslil takie bzdurne polaczenia z tym "cosmo"?? albo "zycie glamour",
zwiazki tez glamour... jakas kobieta w ostatnim numerze napisala do
redakcji,ze teraz jest glamour,bo obciela sobie grzywke i posmarowala sie
samoopalaczem... ojej...

Glamoury,trendy,looki...Nie podobaja mi sie te bzdurne okreslenia,czy w
gazetach dla facetow tez tak bajeruja czytelnikow??czy pisza w Maximie jak
zrobic MAXIMalna kariere?!nie czytalam nigdy,jak tam pisza??

Nie chcialam nikogo z kupujacych te gazetki urazic... tak mi tylko przyszlo
do glowy...

I jak,dziewczyny,jestescie trendy?A moze chociaz cosmo??Jesli nie,to nic
straconego,zmiencie look i bedziecie od razu glamour... ;)))


pozdrowionka!!! :)
Obserwuj wątek
    • julla Re: cosmoglupota w stylu glamour... 04.06.03, 22:20
      Zrób z tego wielkie ognisko w noc kupały!
      cosmognisko:)
      • snow.white ooo... :) 04.06.03, 22:24
        ...tak zrobie ;)

        cosmopozdrowienia ;))))
      • Gość: uasiczka Re: cosmoglupota w stylu glamour... IP: 212.244.209.* 05.06.03, 08:25
        a właśnie, kiedy noc kupały? 21 czerwca czy już była?
    • aankaa cosm(o)arny chłam 04.06.03, 22:29
      że też ludziom chce się pieniądze na coś takiego wydawać
      • snow.white Re: cosm(o)arny chłam 04.06.03, 22:30
        no wlasnie o to mi chodzilo... :)
        • aankaa Re: cosm(o)arny chłam 04.06.03, 22:32
          jak to dobrze być skąpcem :)
          przynajmniej takie przeżycia mnie ominęły
    • koaa Re: cosmoglupota w stylu glamour... 04.06.03, 23:43
      A mi tam się podoba
      Iść na KosmicznąRandkę z KosmicznąDziewczyną a przy okazji
      robić KosmicznąKariere a na Koniec polecieć w Kosmos i z orbity
      oglądać KosmoOgnisko.
      PS
      A faceci to czytają tylko Scientific American lub magazyny komputerowe
      resztę oglądamy (pomijam pisma branżowe) :))))))))
      Śnieżka jesteś z Łodzi a ja myślałem że z W-wy:( to KosmoRandka nam raczej nie
      wypali
      :)))))))
      • raszefka Re: cosmoglupota w stylu glamour... 05.06.03, 14:53
        koaa napisał:

        > A faceci to czytają tylko Scientific American lub magazyny komputerowe
        > resztę oglądamy (pomijam pisma branżowe) :))))))))

        Ew. tylko oglądają (np obrazki, jak ćwiczyć mięśnie brzucha lub klatki :)) )
        > Śnieżka jesteś z Łodzi to KosmoRandka nam raczej nie
        > wypali
        > :)))))))
        >
        A toż czemu???
    • anahella To niesprawiedliwe;) 05.06.03, 07:38
      Dlaczego jak nosilam grzywke to byla to zwykla grzywka a teraz "bycie glamour"?
      Zycie jest niesprawiedliwe;)
      • losiu4 Re: To niesprawiedliwe;) 05.06.03, 07:53
        anahella napisała:

        > Dlaczego jak nosilam grzywke to byla to zwykla grzywka a teraz "bycie glamour"?

        ech, to proste przeciez... wtedy to nie bylo ani trendy, ani cool ;))

        Pozdrawiam

        Losiu
        • anahella Re: To niesprawiedliwe;) 05.06.03, 08:58
          losiu4 napisał:

          > ech, to proste przeciez... wtedy to nie bylo ani trendy, ani cool ;))

          no tak:) i wszystko jasne;)
    • losiu4 Re: cosmoglupota w stylu glamour... 05.06.03, 07:50
      swego czasu czytywalem forum cosmopolitan. Akurat dosc intensywnie dzialalo na nim kilka kobiet, ktore wprost
      wysmiewaly sie z tresci, slowotworstwa i modelu zycia zapodawanego przez Cosmo (zalozyly na necie cos takiego
      jak nonpolitan - tylko nie bierzcie tego za kryptoreklame, prosze)... warto siegnac glebiej i poczytac... a tak w ogole:
      IMHO czasopismo jak czasopismo. O ile bedzie traktowane z przymruzeniem oka, jako niewinna rozrywka, to co w
      tym zlego (mam nadzieje ze nie ma tam jakichs straaaasznie spaczajacych charakter niewinnych dziewczat
      artykulow ;)). O! bede mial okazje znowu do Cosmo zagladnac, bo do fryzjera sie wybieram, a tam zawsze kupka
      babskich gazetek spoczywa na taborecie w poczekalni.

      Pozdrawiam, zapytujac jednoczesnie o plany dalszej kariery w nauce polskiej Sz. P. Sniezynke

      Losiu
      • goga.74 Re: cosmoglupota w stylu glamour... 05.06.03, 13:26
        > swego czasu czytywalem forum cosmopolitan. Akurat dosc intensywnie dzialalo
        na
        > nim kilka kobiet, ktore wprost
        > wysmiewaly sie z tresci, slowotworstwa i modelu zycia zapodawanego przez
        Cosmo

        To byly czasy. Szkoda, ze redakcja przestala odpowiadac na pytania :-(((
    • Gość: jana Re: cosmoglupota w stylu glamour... IP: *.wydaw.polsl.gliwice.pl 05.06.03, 08:35
      no jeszcze mamy do wyboru trELLE morELLLE i duperELLE :-)

      pozdrowienia

      jana


      snow.white napisała:

      > Wiecie,ostatnio wpadly mi w rece dwie gazety, z tych "babskich".I az rece
      > opadaja,jaka robia nam wode z mozgow... najgorszy wydaje mi sie ten caly
      > Glamour... Cosmopolitan moze troche lepszy,ale
      > kurcze... "cosmochlopak"??? "cosmorandka"???? "cosmokariera"????? kto
      > wymyslil takie bzdurne polaczenia z tym "cosmo"?? albo "zycie glamour",
      > zwiazki tez glamour... jakas kobieta w ostatnim numerze napisala do
      > redakcji,ze teraz jest glamour,bo obciela sobie grzywke i posmarowala sie
      > samoopalaczem... ojej...
      >
      > Glamoury,trendy,looki...Nie podobaja mi sie te bzdurne okreslenia,czy w
      > gazetach dla facetow tez tak bajeruja czytelnikow??czy pisza w Maximie jak
      > zrobic MAXIMalna kariere?!nie czytalam nigdy,jak tam pisza??
      >
      > Nie chcialam nikogo z kupujacych te gazetki urazic... tak mi tylko przyszlo
      > do glowy...
      >
      > I jak,dziewczyny,jestescie trendy?A moze chociaz cosmo??Jesli nie,to nic
      > straconego,zmiencie look i bedziecie od razu glamour... ;)))
      >
      >
      > pozdrowionka!!! :)
    • Gość: aada a ja czytam cosmopolitan.. IP: *.dip.t-dialin.net 05.06.03, 08:58
      i nie mam z tym zadnych problemow.
      to lekka i ciekawa gazeta , artykuly o ciekawe i zawsze z przymrozeniem oka.
      cosmo jest czytane na calym swiecie....ale chyba tylko w polsce ludzie sa
      jeszcze tak pokreceni, ze uwazaja to za jakis GRZECH
      co do glamour to polskiego wydaia jeszcze w reku nie mialam.
      dla mnie te gazety sa poto by sobie przy kawie spedzic mily czas.
      i gazety tego s´tylu-cosmo, elle, vogue bede kupywac zawsze
      • anahella Re: a ja czytam cosmopolitan.. 05.06.03, 09:02
        Gość portalu: aada napisał(a):

        > jeszcze tak pokreceni, ze uwazaja to za jakis GRZECH

        a kto tu pisze o grzechu? pisze sie o poziomie pisma.

        > co do glamour to polskiego wydaia jeszcze w reku nie mialam.
        > dla mnie te gazety sa poto by sobie przy kawie spedzic mily czas.
        > i gazety tego s´tylu-cosmo, elle, vogue bede kupywac zawsze

        i bardzo dobrze. Po to sie czyta zeby m.in. wzbogacac swoje slownictwo. Ja
        wlasnie nauczylam sie slowa "kupywac"
        • aguszak Anahellka ;) 05.06.03, 12:18
          anahella napisała:

          > Gość portalu: aada napisał(a):
          >
          > > jeszcze tak pokreceni, ze uwazaja to za jakis GRZECH
          >
          > a kto tu pisze o grzechu? pisze sie o poziomie pisma.
          >
          > > co do glamour to polskiego wydaia jeszcze w reku nie mialam.
          > > dla mnie te gazety sa poto by sobie przy kawie spedzic mily czas.
          > > i gazety tego s´tylu-cosmo, elle, vogue bede kupywac zawsze
          >
          > i bardzo dobrze. Po to sie czyta zeby m.in. wzbogacac swoje slownictwo. Ja
          > wlasnie nauczylam sie slowa "kupywac"
          >
          >

          Nie bądź złośliwa ;)))
          • anahella powiem szczerze: 05.06.03, 13:55
            aguszak napisała:

            > Nie bądź złośliwa ;)))

            Oj, sorry ale tak mnie dziewczyna rozbawila tym grzechem
            ze nie moglam sie powstrzymac.:)))))))
    • Gość: koholog Re: cosmoglupota w stylu glamour... IP: *.crowley.pl 05.06.03, 08:59
      Ja jestem jakaś niereformowalna...
      Od lat raz na jakieś 2-3 miesiące kupuje sobie "babskie pismo" - żeby wiedzieć
      chociażby, ze moje ubrania i tak są najlepsze, bo niedrogie i niebrzydkie.
      Traktuję to jako odmóżdżacz - ileż można być poważnym? I zawsze sobie potem w
      brode pluję, że na coś takiego wydałam pieniądze. Dobrze jeszcze jak próbkę
      jakąś dorzucą.
      Ile mnie to nerwów kosztuje...
      W zasadzie nie znalazłam jeszcze czasopisma dla siebie...
      • anahella Re: cosmoglupota w stylu glamour... 05.06.03, 09:03
        Gość portalu: koholog napisał(a):

        > W zasadzie nie znalazłam jeszcze czasopisma dla siebie...

        Czyli tak samo jak ja i mnostwo kobiet w tym kraju:))))
        • inika Re: cosmoglupota w stylu glamour... 05.06.03, 10:24
          Dlatego ja uważnie od dwóch lat czytam forum. ;)
          • Gość: małgosia Re: cosmoglupota w stylu glamour... IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 05.06.03, 12:01
            Miałaś na myśli cosmo-maxi-megaforum
    • aguszak Mnie czasem zdarza się... 05.06.03, 12:21
      ... kupić Vivę, ale już dawno zarzuciłam kupowanie czasopism "kobiecych" na
      rzecz powiększenia budżetu na książki i płyty ;)))
      • anahella Re: Mnie czasem zdarza się... 05.06.03, 13:56
        aguszak napisała:

        > ... kupić Vivę, ale już dawno zarzuciłam kupowanie czasopism "kobiecych" na
        > rzecz powiększenia budżetu na książki i płyty ;)))

        Polityka robi przedruki z babskich gazetek i dodaje swoje
        komentarze:) To jest dopiero lektura:)))))
        • Gość: t Re: Mnie czasem zdarza się... IP: *.bydgoska.ds.uj.edu.pl 05.06.03, 20:03
          lektóra magazynów dla "prawdziwych mężczyzn" moze dostarczyc wspanniałego
          materiału dla badań porównawczych: maxim, CKM, Playboy -jeeezzzz...
          cosmo-badziewie wydaje się przy nich czasem ...inteligentne.
          Tak jest pod wszystkimi szerokościami gegraficznymi - ludzie chcą czasem zająć
          oczy, nie głowę ;)
          ludzie płci obojga
          jeśli chodzi o nowomowę w stylu super-male polecam askmen.com
          wyłam ze śmiechu :)
          • anahella Re: Mnie czasem zdarza się... 05.06.03, 20:54
            Gość portalu: t napisał(a):

            > jeśli chodzi o nowomowę w stylu super-male polecam askmen.com
            > wyłam ze śmiechu :)

            Mnie do rozpaczy doprowadza wyrazenie "calusne usteczka" naduzywane kiedys w
            pewnym periodyku mlodziezowym. I na czym ta mlodziez ma wzbogacac swoje
            slownictwo?:(
    • snow.white Do Losia,Koaa i innych... 05.06.03, 20:53
      Losiu!!! :) zdalam dwa egzaminy-jeden na 3+,drugi na 5!!!!!!!!!! :) jeszcze
      trzy i wakacje!!!!! :)

      Koaa...Oj moglam nic nie pisac,teraz bede wytropiona... ;) z Lodzi,ale ja nie
      chodze na kosmiczne randki z profesorami,nawet HAHAHA... ;))))))) hihi... ;)

      Do wszystkich-ja nie zamierzalam nikogo urazic,po prostu smieszne wydaje mi sie
      traktowanie lekkich gazetek "obrazkowych" tak powaznie...Jesli ktos robi z
      Cosmo albo innego Glamura Biblie wspolczesnej kobiety,to przepraszam bardzo...

      jej,ale jestem z siebie dumna,dwa egzamy juz do przodu!! :)))
      • anahella Re: Do Losia,Koaa i innych... 05.06.03, 20:55
        snow.white napisała:

        > jej,ale jestem z siebie dumna,dwa egzamy juz do przodu!! :)))

        Hm... moze zaczniesz wydawac czasopismo "Student doskonaly"?;)
        • snow.white Nie da rady... 05.06.03, 21:01
          ...bo ja jade na cudzych notatkach albo slabosci egzaminujacych... ;))) "jak
          zakrecic doskonale",taki moge napisac!!! ;)

          zartuje,ta piatka ta zasluzona,moja pierwsza piatka z egzaminu :)))
      • losiu4 Re: Do Losia,Koaa i innych... 06.06.03, 13:38
        snow.white napisała:

        > Losiu!!! :) zdalam dwa egzaminy-jeden na 3+,drugi na 5!!!!!!!!!! :) jeszcze
        > trzy i wakacje!!!!! :)

        no to moje gratulacje... i dalszych sukcesow zycze (w szczegolnosci samych 5 i 6). A tak a propos: na
        kiedy planujesz profesure?

        > Koaa...Oj moglam nic nie pisac,teraz bede wytropiona... ;) z Lodzi,ale ja nie
        > chodze na kosmiczne randki z profesorami,nawet HAHAHA... ;))))))) hihi... ;)

        alez czemuz chcesz zrezygnowac? cosmo cosmiczne randki moga byc wielce excytujace ;))

        > jej,ale jestem z siebie dumna,dwa egzamy juz do przodu!! :)))

        i tak 3maj!!

        Pozdrawiam

        Losiu
        • snow.white Losiu... 06.06.03, 13:48
          ...juz niedlugo,jak zaczne,dam Ci znac ;)))

          chociaz przed chwila pzreczytalam,ze jestem glupia,wiec moze jednak profesorem
          zwyczajnym nie zostane?? ;)

          ja wiem, kosmiczne randki sa takie...ojej... ;)) ale ja jestem z tych
          grzecznych,przynajmniej sie staram... ;))))

          Pozdrawiam!!!! :)
          • losiu4 Re: Losiu... 06.06.03, 14:09
            snow.white napisała:

            > ...juz niedlugo,jak zaczne,dam Ci znac ;)))

            3mam za slowo ;))

            > chociaz przed chwila pzreczytalam,ze jestem glupia,wiec moze jednak profesorem
            > zwyczajnym nie zostane?? ;)

            ktorz takowe bezecenstwa o tak zacnej osobce wypisuje? pewnie znowu zaczal sie jakis watek z
            osobistymi wycieczkami... ech, niektoym to sie chce...

            > ja wiem, kosmiczne randki sa takie...ojej... ;)) ale ja jestem z tych
            > grzecznych,przynajmniej sie staram... ;))))

            dobra, dobra, my swoje przezylismy i swoje tez wiemy ;))) no nic, zostaje mi tylko zyczyc samych udanych
            cosmorandek

            Pozdrawiam

            Losiu

            > Pozdrawiam!!!! :)
            • snow.white Och Losiu... 06.06.03, 14:16
              ...Ty to umiesz czlowieka pocieszyc... ;) Komu jak komu,ale Tobie powiem na
              pewno!!! ;)

              gdyby istnial dzien swistaka,to moglabym byc niegrzeczna do woli... ;) ale
              tak,musze trzymac poziom... ;)

              pozdrawiam mojego ulubionego futrzaka!! ;)

              ps.a wiesz,ze mam takiego wielkiego,pluszowgo losia?? naprawde! :)
    • e_wok Nie najeżdżaj tak na nich 05.06.03, 21:18
      To są pisma licencyjne - muszą przestrzegać wytycznych, którymi kierują się
      Galmoury i Cosmopolitany na całym świecie. Pierwowzór jest dostosowany do
      umysłów amerykańskich kobiet. A że z badań wynika, że głównym problemem
      Amerykanek jest kondycja ich włosów (przed kwestiami materialnymi, karierą i
      rodziną)więc wygląda to tak jak wygląda.
      • snow.white Wiem o tym... 05.06.03, 21:24
        ...ale dlaczego Polki musza "rownac" do Amerykanek??? jakbysmy czytaly to z
        odpowiednim dla tych gazetek podejsciem,byloby ok...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka