IP: *.acn.pl 12.06.03, 01:15
Nic tak nie wykrzywia twarzy jak agresja. Nie ma nic gorszego niż agresja.
Patrzyłem dzisiaj na takich kretynów. Gnoje po 19 lat, po paru piwach.
Myślą, że świat jest ich (bardzo się mylą). Skąd się to bierze w ludziach?
Obserwuj wątek
    • wild a mnie ciekawi co innego... 12.06.03, 01:28
      dlaczego jakieś agresywne typy robią wszystko abym ktoś czuł się na ulicy jak
      zając... ciekawa kim oni są? jak myślisz?
    • hal9000 Re: Agresja 2 12.06.03, 01:50
      Gość portalu: Xanatos napisał(a):

      > Skąd się to bierze w ludziach?

      Zawsze była...

      Zresztą, gdyby ludzi pozbawić agresji to czy nie wylalibyśmy dziecka z kąpielą?
      Lem napisał kiedyś powieść "Powrót z gwiazd" o atronaucie powracającym na
      Ziemię na której ludzi pozbawiono agresji... Ciekawy materiał do przemyśleń...

      Pozdrawiam,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka