pajdeczka
27.06.03, 15:03
..kobyłą, suką, kotką, kozą, krową, słonicą, żyrafą, klempą (partnerka łosia,
jakby kto nie wiedział), szczurzycą, kwoką czy co tam jeszcze?
Przecież to są zwierzątka i ptaszki płci żeńskiej. Może to one raczej powinny
się czuć obrażone, że ktoś obraża ich mianem jakiegoś osobnika płci żeńskiej
rodzaju ludzkiego?
Wasza Łania (żona jelenia, he,he).