Dodaj do ulubionych

Do Stokrotki (z przed roku)

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.07.03, 11:49
Gdzieś rok temu pisałyśmy tutaj, że mój mąż poszedł do joli a twój do
Aleksandry. Jak ci leci? Wyrzuciłaś go? Mój już nie mieszka z nami. Nadal nie
mogę sobie z tym poradzić. Terapie, prochy i gucio......
Obserwuj wątek
    • pajdeczka Re: Do Stokrotki (z przed roku) 04.07.03, 12:00
      Gość portalu: Zdradzana napisał(a):

      > Gdzieś rok temu pisałyśmy tutaj, że mój mąż poszedł do joli a twój do
      > Aleksandry. Jak ci leci? Wyrzuciłaś go? Mój już nie mieszka z nami. Nadal nie
      > mogę sobie z tym poradzić. Terapie, prochy i gucio......

      A czy on dalej jest z jolą? Nie lepiej rzucić się na jakiegoś faceta zamiast
      ćpać?
    • pajdeczka O pardon! 04.07.03, 12:01
      Zwracam honor! Wspomniałaś coś o Guciu, czyli masz faceta. Czy może chodzi o
      Gucia z FK? Pisał tu kiedyś taki wesołek o tym nicku.
      • Gość: Zdradzana Re: O pardon! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.07.03, 12:23
        Gucio, niegrzeczny chłopczyk, został zamieniony w muchę.
        (Cz. Miłosz "Gucio zaczarowany")
    • Gość: Zdradzana Re: Do Stokrotki (z przed roku) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.07.03, 19:59
      Podciągam, może Stokrotka się znajdzie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka