Gość: Zdradzana
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
04.07.03, 11:49
Gdzieś rok temu pisałyśmy tutaj, że mój mąż poszedł do joli a twój do
Aleksandry. Jak ci leci? Wyrzuciłaś go? Mój już nie mieszka z nami. Nadal nie
mogę sobie z tym poradzić. Terapie, prochy i gucio......