Gość: Żona
IP: *.pai.net.pl
13.12.01, 20:35
Mój mąż zmienił pracę. Wcześniej pracował z mężczyznami, teraz ma w swoim
towarzystwie również kobiety. Niektóre bardzo atrakcyjne - jak mówi. Do tej
pory nie dostawał od kobiet sms-ów, nie opowiadał o nich w domu, nie bawił się
w robienie żartów koleżankom w pracy. Taka zmiana zachowania (chyba zrozumiała
ze względu na zmianę otoczenia) spowodowała, że zrobiłam się niesamowicie
czujna. Zwracam uwagę na szczegóły. Dopatruję się nieścisłości. Jeszcze trochę
i zacznę męża kontrolować. Czuję, że popadam w obsesję. Jak sobie z tym
poradzić?