Gość: Milutka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.03, 18:55 Znam pewnego chłopaka z gg, rozmawiamy ze sobą już z rok, zaproponował spotkanie, mam iść?? Co byście zrobili moim miejscu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
betty-bt Re: spotkanie 25.08.03, 18:59 idz! rok to duzo. albo podjedz czyms. zalezy jak daleko masz :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RU Re: spotkanie IP: *.chello.pl 25.08.03, 19:08 To najczesciej popelniany blad przez dziewczyny/kobiety- siedza na tym virtualu i nie chca urealniac znajomosci. przez to rozczarowania potem, bol , cierpienie. a wszytko dlatego ze wolicie tkwic w iluzjach- marzycie i Rycerzu, Ksieciu z Bajki. Takich nie ma, sa realni faceci. ale Wam to trudno zrozumiec, Wam, czyli dziewczynkom, bo rozumne kobiety stoja twardo na ziemi:-) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
diab.lica Re: spotkanie 25.08.03, 20:15 spotkaj si z nim, ale napisz mu wczesniej ile wazysz. patrz watek pulchniutkiej. nie spelnisz oczekiwan bedzie na ciebie ze zatailas prawde. milej randki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzi Re: spotkanie IP: *.dami.pl / 172.18.2.* 25.08.03, 21:16 A niby dlaczego masz nie iść.Ja też poznałam pewnego chłopaka przez gg i spotkaliśmy się,nawet kilka razy.Tylko,że to od początku było na stopie tylko i wyłącznie koleżeńskiej.Do tej pory utrzymujemy kontakt i jest OK. Odpowiedz Link Zgłoś