IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.03, 18:55
Znam pewnego chłopaka z gg, rozmawiamy ze sobą już z rok, zaproponował
spotkanie, mam iść?? Co byście zrobili moim miejscu?
Obserwuj wątek
    • betty-bt Re: spotkanie 25.08.03, 18:59
      idz! rok to duzo. albo podjedz czyms. zalezy jak daleko masz :-)
      • Gość: RU Re: spotkanie IP: *.chello.pl 25.08.03, 19:08
        To najczesciej popelniany blad przez dziewczyny/kobiety- siedza na tym
        virtualu i nie chca urealniac znajomosci. przez to rozczarowania potem, bol ,
        cierpienie. a wszytko dlatego ze wolicie tkwic w iluzjach- marzycie i Rycerzu,
        Ksieciu z Bajki. Takich nie ma, sa realni faceci. ale Wam to trudno zrozumiec,
        Wam, czyli dziewczynkom, bo rozumne kobiety stoja twardo na ziemi:-)
        pozdrawiam
    • psotusia Re: spotkanie 25.08.03, 19:14
      Im prędzej, tym lepiej.
    • diab.lica Re: spotkanie 25.08.03, 20:15
      spotkaj si z nim, ale napisz mu wczesniej ile wazysz.
      patrz watek pulchniutkiej.
      nie spelnisz oczekiwan bedzie na ciebie ze zatailas prawde.
      milej randki.
      • Gość: madzi Re: spotkanie IP: *.dami.pl / 172.18.2.* 25.08.03, 21:16
        A niby dlaczego masz nie iść.Ja też poznałam pewnego chłopaka przez gg i
        spotkaliśmy się,nawet kilka razy.Tylko,że to od początku było na stopie tylko i
        wyłącznie koleżeńskiej.Do tej pory utrzymujemy kontakt i jest OK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka